МЕНЮ


08:10

Минулих вихідних міський голова Володимир Пузаков, архітектор Віталій Кривенко та заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Володимир Горбатенко побували у черговий раз у Львові, аби подивитися, як йдуть роботи над створенням пам’ятника Винниченку та бюста Григорія Куроп’ятникова.

переглядів: 2664
08:02

Про масштаби катастрофи на ЧАЕС дуже добре знають її ліквідатори. Та навіть вони не надто добре уявляють собі її наслідків для здоров’я людей, котрі зазнали впливу радіації. Про це глибоко поінформований лікар радіаційної гігієни радіологічного відділу Кіровоградської обласної санітарно-епідеміологічної станції Володимир Чаплигін. Він двічі перебував у радіаційно забрудненій зоні (із п’ятого травня до четвертого червня 1986 року та із шостого грудня до восьмого січня 1987 року), працюючи там завідувачем промислово-санітарної лабораторії та виконувачем обов’язків головного державного санітарного лікаря зони. Його розповідь – оповідь фахівця, який із самого початку зрозумів жахливу ситуацію, спричинену аварією на ЧАЕС.

переглядів: 2978
08:02

У Кіровограді уже давно існує потреба в міліцейському підрозділі, який би займався охороною міського комунального майна, вів боротьбу зі стихійною торгівлею, пильнував за дотриманням правил благоустрою і при цьому не відволікався на виконання інших правоохоронних завдань. Та законодавство не дозволяє місцевим радам створювати підпорядковані їм органи внутрішніх справ. Тому кіровоградська влада вирішила залучити до підтримання в місті порядку відділ Державної служби охорони при УМВС в області – госпрозрахункову установу, співробітники якої мають статус та повноваження працівників міліції.

переглядів: 2540
08:02

Цього тижня, останнього перед громадськими слуханнями з при- воду ймовірності перейменування Кіровограда, у кабінеті секретаря міської ради Володимира Слівнова відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення громадських слухань "Про повернення місту Кіровограду історичної назви Єлисаветград".

переглядів: 2336
07:56

Ось уже 65 років ми живемо, не знаючи, що таке війна. Тягар цього знання лежить на плечах наших ветеранів, у їхніх серцях, в їхніх ранах. Про суворість тієї далекої війни ми читаємо по зморшках на обличчях ветеранів, які залишилися живими. Про жахи війни судимо за їхніми розповідями, книжками та кінофільмами. Про бойовий шлях чуємо по дзвону медалей – "За оборону Севастополя", "За визволення Києва", "За взяття Берліна". Про втрати знаємо з фотографій, що зберігаються практично в кожній родині. На них – ті, хто захистив нас від жахів війни і дав нам можливість жити під мирним небом, ті, хто не повернувся з поля бою, щоб майбутнє покоління жило вільно і щасливо.

переглядів: 2573 / коментарі (1)
07:48

Минулої суботи на стадіоні "Ікар" Державної льотної академії України відбулася Міжнародна сертифікатна виставка всіх порід "Кубок фортеці Єлисавети-CACIB– IKU", організована обласним кінологічним об’єданням "Еліта Кінологія" (керівник Вікторія Вічірко).

переглядів: 4334
07:48

Честь і хвала ветеранам!

Своєю багаторічною працею, інколи у складних умовах, пов’язаних з післявоєнною відбудовою підприємства, реконструкцією його та іншими ускладненнями , ветерани заслужили повагу і шану молодших поколінь. Тому, відтворюючи історію електростанції, ми маємо добрим словом згадати цих людей, саме вони закладали надійну базу сучасної ТЕЦ. Людей, які споруджували РЕС у 1930 році і брали участь у її відбудові після війни, названо у розділі “Друге народження станції”. Зараз мова про тих, хто прийняв від попередників трудову естафету і гідно проніс її через кілька десятиліть, примноживши справу першопрохідців.

переглядів: 3529
07:40

Заступник директора фірми "Голованівський базар", підконтрольної екс-нардепу Віктору Лозінському, заявляв на допитах у прокуратурі, що це він, а не його патрон, убив жителя Голованівського району Валерія Олійника.

переглядів: 2193
07:40

Це сталося в Олександрії. Черговий райвідділу міліції, отримавши телефонне повідомлення про бійку в громадському місці, направив туди кількох патрульних.

переглядів: 2087
« 1 2 3 ... 847 848 849 ... 927 928 929 »
pgt 0.57906 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua