МЕНЮ


17:24

Практично всі правоохоронні органи (міліція, прокуратура, митниця, ДПА, СБУ) мають повноваження боротися з корупцією.

переглядів: 2693
16:51

Василь МоцнийЯк наступний крок державотворення незалежної України сприйняв голова облдержадміністрації Василь Моцний програму політичних реформ, запропонованих нещодавно Президентом України Леонідом Кучмою. Про основні аспекти політично-економічної ситуації в країні і на Кіровоградщині йшлося на брифінгу, який дав керівник області за ініціативою облтелерадіокомпанії.
- Видаючи свої Укази з найактуальніших питань діяльності держави, Президент України розв'язував проблеми, що не були на той час законодавчо відрегульовані, - відзначив голова облдержадміністрації. - Парламентсько-президентська республіка - це більш поміркована й інтенсивна робота парламенту. Тоді посада Президента представляє державу у зовнішній політиці, а розв'язання внутрішніх проблем щодо поточної ситуації повинні бути чітко виписані в парламентській роботі.

переглядів: 2332
18:41

Вперше за п'ять місяців після виборів у приміщенні міськвиконкому відбувся день депутата. Навряд чи можна сказати, що депутати виявили високу активність - у залі були присутні 19 народних обранців. Перед ними звітували і відповідали на запитання заступник начальника управління житлово-комунальної інфраструктури міста Наталя Чебаник, начальник управління освіти Анатолій Прилипко, начальник міської спеціалізованої інспекції Григорій Лук'янченко, завідуючий відділенням комунальної гігієни міської санітарно-епідеміологічної станції Віктор Гусєв. У депутатському зібранні взяв участь міський голова Микола Чигрін.

переглядів: 2276
10:12

Президент України Леонід КучмаВельмишановні народні депутати!
Щиро вітаю вас у день відкриття осінньої сесії.
Участь у Йоганнесбурзькому Всесвітньому саміті зі сталого розвитку, де я маю честь представляти нашу державу, надихає на дещо інший формат міркувань стосовно української політики, ніж той, до якого ми, занурені у поточні справи, звикли. Цими міркуваннями я хотів би сьогодні з вами поділитися.
Відомо, що концепція сталого розвитку передбачає перегляд співвідношення між трьома "китами": економікою, соціальною та екологічною царинами, перехід до нової парадигми розвитку, в центрі якої стоятиме людина, якість та безпека її життя. Зверніть увагу: не технологічний прогрес, не економічна ефективність, а людина, що має право на гідне та безпечне життя, а також життя своїх дітей та прийдешніх поколінь.

переглядів: 2285
09:03

У цих хлопців трохи дивне як для нашого часу захоплення. Вони витрачають свій вільний час і гроші на те, що не приносить ніякого прибутку. Одягаються у форму неіснуючої армії. Але через півгодини після нашого знайомства я опинився в зовсім іншому світі.

переглядів: 2751
01:17

Шановний Леоніде Даниловичу!

Соціально-політична ситуація у м.Кіровограді все більше набуває особливої гостроти і складності. На фоні загострення суспільних протиріч та економічних проблем все частіше лунають заклики окремих політиків повернутися до адміністративних важелів управління суспільством, необхідності посилення залежності від бюрократичного апарату, проведення тотальних перевірок. Тому актуальність Вашого звернення щодо підтримки представників бізнесу, переходу від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської республіки та запровадження пропорційної системи виборів має для нас особливе значення.

переглядів: 2273
23:34

Микола Цуканов та Микола ЧигрінШосте засідання другої сесії міської ради, яке відбулося сьогодні, зібрало 46 депутатів. Тобто представників обох депутатських груп, котрі після виборів міського голови 9 червня з відомих причин тривалий час не могли зустрітися в одній сесійній залі.

переглядів: 2269
17:46

Звістка про те, що зник Олександр Олійник буквально приголомшила його рідних, друзів, знайомих, всіх, хто знав цього інтелігентного чоловіка, за зовнішньою м'якістю якого приховувались тверді життєві принципи. Його зникнення можна прирівняти із наглим припиненням польоту птаха, що мав широкі міцні крила і добре знав, куди летить: незданим лишився звіт спостерігача Комітету виборців, нереалізованим відрядження у Харків з виробничих питань, п'ятий місяць чекає на одній із тихих, одноповерхових вуличок Кіровограда свого Сашка мати. Можливо, якби вона знала правду, хай і найстрашнішу, їй би було легше, бо найболючіше для люблячого серця - марні надії...

переглядів: 2480
12:43

Днями відбулася зустріч керівництва УМВС в Кіровоградській області з представниками обласних осередків політичних партій та рухів. Подібні заходи вже стали традиційними.

переглядів: 3319
« 1 2 3 ... 840 841 842 ... 853 854 855 »
pgt 0.8144 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua