МЕНЮ


06:18

Вже стали традиційними зустрічі секретаря міської ради Миколи Цуканова, депутатів з начальниками КРЕПів, які обслуговують їхні виборчі округи, та представниками міської санітарно-епідеміологічної станції.

переглядів: 2007
00:15

Депутати Анатолій Лось, Юрій Кочерженко, а також секретар міської ради Микола Цуканов зустрілися з начальником КРЕПу №3 Василем Жосаном, начальником відділу експлуатації КАТП-1128 Валентиною Пономарьовою, заступником головного санітарного лікаря міста Віктором Забродою і заступником начальника головного управління житлово-комунального господарства міста Леонідом Аколішновим.

переглядів: 1862
14:29

Щодня відділ звернень громадян Кіровоградського міськвиконкому реєструє більше трьох десятків листів - клопотань, скарг, пропозицій тощо - від мешканців обласного центру. Вісімдесят відсотків звернень традиційно стосуються житлово-комунального сектора. Ця пошта зазвичай вивчається міським керівництвом, що потребує окремих зусиль і часу. Так, до компетенції міського голови належить дійсно широкий спектр соціально-економічних питань. Та навряд чи повинен мер особисто займатися кожною трубою, що тече, і кожною батареєю, що не гріє, адже у цьому місті тисячі кілометрів труб і десятки тисяч батарей. Міський голова повинен подбати про те, щоб житлово-комунальний комплекс працював у цілому.

переглядів: 2060
05:42

Минулої п'ятниці на площі Кірова в обласному центрі відбувся урочистий розвід співробітників патрульно-постової служби Кіровоградського МВС та військовослужбовців внутрішніх військ (які охоронятимуть спокій та громадський порядок на вулицях нашого міста), а також кінної міліції, в обов'язки якої входить патрулювання паркової та прибережної зон.

переглядів: 2427
10:42

Про необхідність ремонту вулиці Свердлова депутат Андрій Кислун почав говорити не сьогодні і не вчора. Вже кілька років, як він наполегливо домагається облаштування цієї вулиці.

переглядів: 1919
02:11

Минулої суботи відбулася звітно-виборна конференція обласної організації Народно-демократичної партії.

переглядів: 1745
14:27

Підготовка житлового фонду до зими - одна з найболючіших проблем і для комунальників, і для депутатів міської ради. Та й самі мешканці будинків заклопотані одним - щоб у квартирах, під'їздах було тепло, сухо і затишно.

переглядів: 1842
12:01

Двадцять дев'ятого жовтня виповнилося п'ятдесят років відтоді, як у системі Міністерства внутрішніх справ була створена державна служба охорони. Напередодні професійного свята у приміщенні ВДСО УМВС в Кіровоградській області відбувся брифінг. Із журналістами спілкувалися і розповідали про здобутки підрозділу виконуючий обов'язки начальника Юрій Мороз, начальник штабу Віктор Жученя та начальник ВДСО при Кіровському РВВС Олександр Спінул.

переглядів: 3307
11:15

Депутати міської ради, освітяни за професією, Віктор Ануфрієв, Лариса Мажарова, Маргарита Борисова та Світлана Мазур у своєму спільному депутатському запиті порушили питання про відкриття при виправній колонії №6 вечірньої загальноосвітньої школи.

переглядів: 2219
« 1 2 3 ... 835 836 837 ... 851 852 853 »
pgt 0.98471 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua