МЕНЮ


09:41

Першого та третього вівторка кожного місяця проходять засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, де розглядаються різноманітні адміністративні порушення, в тому числі й ті, що стосуються благоустрою та санітарного стану міста. На засіданні, яке відбулось 16 лютого, здебільшого розглядались питання про неналежне прибирання вулиць міста від снігу, посипання обледенілих вулиць піском тощо. Контроль за дотриманням правил благоустрою, які передбачають і своєчасне очищення вулиць від снігу, здійснюють інспектори спецінспекції з благоустрою міськради. Вони складають акти на керівників відповідних підприємств, які не дбають про належний санітарний стан прилеглих територій, і направляють документи на розгляд членів адмінкомісії.

переглядів: 2316
07:50

Уродженець Херсонщини О. Єгоров закінчив Єлисаветградське кавалерійське училище і розпочав службу в 9-у гусарському Київському полку. В роки Першої світової війни навчався в Севастопольській авіашколі. Після сформування штабу української авіації штаб-ротмістр переводиться з російської армії до 1-го Українського авіазагону військ Центральної Ради, який, за словами українського ветерана-льотчика емігранта Л. Шанковського “брав технічно скромну участь у першій українсько-більшовицькій війні”. Через кілька місяців Єгоров очолює 1-й Запорізький авіазагін Армії УНР.

переглядів: 2345
07:50

Гасло "Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих" у ситуації з виконанням Закону України "Про соціальний захист дітей війни" набуло буквального смислу. Про це з гіркотою й болем у серці каже голова клубу "Ветеран", голова об’єднання "Діти війни" при Кіровоградській міській організації ветеранів України Володимир Краснокутський.

переглядів: 3291 / коментарі (6)
07:50

Учні Бобринецької загальноосвітньої школи № 5 стали переможцями відбірного етапу четвертого шкільного чемпіонату "Біола – Ігри чемпіонів". Ця перемога відкрила перед ними шлях до участі у фінальній частині змагань, що відбудуться в міжнародному дитячому центрі "Артек".

переглядів: 2390
07:41

Дешева ковбаса, яку з ностальгією згадують споживачі з радянських часів, нарешті повернулася у торговельні точки. Сьогодні на прилавках кіровоградських магазинів можна побачити сотні видів ковбасної продукції кількох десятків виробників. Але чи всю її можна назвати ковбасою? Чи є у ній взагалі м’ясо і чи не шкідливо її вживати? Це намагалися з’ясувати фахівці обласного управління у справах захисту прав споживачів. І висновки, яких вони дійшли, досить невтішні.

переглядів: 5373
07:41

На початку січня нинішнього року на базі обласної санепідстанції почала функціонувати сучасна лабораторія полімеразно-ланцюгової реакції (на знімку внизу) для проведення високоточних вірусологічних досліджень, зокрема при таких хворобах, як грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. З допомогою новітнього обладнання фахівці мають змогу визначати не лише тип грипу, а і його підтип, що дуже актуально з огляду на складну епідемічну ситуацію із захворюваністю населення на сезонний та пандемічний "каліфорнійський" грип. Якщо раніше, під час першої хвилі епідемії грипу, аналізи направлялись до Києва і результатів доводилось чекати десятки днів, то зараз дослідження можна провести на місці й мати відповідь через вісім–десять годин. А це вже запорука того, що вчасно встановлений точний діагноз допоможе уникнути ускладнень та повністю вилікувати хворого.

переглядів: 2022
16:55

Відлига ще не настала, а фахівці уже попереджують про високу ймовірність повені у багатьох областях України. У Кіровограді такий ризик, з огляду на те, що лише за кілька лютневих днів випало понад 150 відсотків місячної норми опадів, теж існує. Однак міська влада впевнена, що попереджувальні заходи, яких вона вживає, дозволять цього уникнути.

переглядів: 2317
16:49

До 17 лютого Центральна виборча комісія, за законом, має видати постанову про результати президентських виборів. Хоча електронні протоколи уже оброблено стовідсотково. Згідно з даними цих документів, за Віктора Януковича проголосували 48,95 відсотка виборців, за Юлію Тимошенко – 45,47 відсотка.

Поки Віктор Федорович, не дочекавшись офіційного встановлення результатів виборів, запрошує іноземних лідерів на власну інавгурацію, його політичні опоненти тішаться регіональними перемогами в столиці, закордонному виборчому окрузі та в 16 областях. Кіровоградщина – в їх числі.

переглядів: 2701
16:44

Велика Балка – за крок до повного відновлення на ній вуличного освітлення. Одним з етапів цього є реанімація понищеного в попередні роки "світлового господарства" на десяти вулицях мікрорайону.

переглядів: 2854
« 1 2 3 ... 820 821 822 ... 887 888 889 »
pgt 0.59476 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua