МЕНЮ


21:04

Наприкінці минулого та на початку нинішнього тижнів міський голова Володимир Пузаков провів виїзні наради на об’єктах, де тривають або невдовзі розпочнуться будівельні та ремонтні роботи за кошт міського бюджету.

переглядів: 2075
12:12

Наказом Генерального прокурора України прокурором Кіровоградської області призначено Олега Левицького.
Минулого вівторка Олега Петровича представив колективу прокуратури області, районним та міським прокурорам заступник Генерального прокурора України Микола Голомша. У церемонії представлення взяли участь голова обласної ради Микола Сухомлин та перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Мездрін.

переглядів: 2082
12:10

У Кіровському районному суді Кіровограда завершився розгляд кримінальної справи стосовно місцевої жительки С-ій, яка 17 січня нинішнього року, у день виборів Президента України, будучи членом виборчої комісії однієї з дільниць Кіровограда, видала виборцеві С-ку зайвий бюлетень. Той чоловік тримав відповідь у суді також.

переглядів: 2058
12:07

До уваги проектних організацій, підприємств металургійної, хімічної, нафтохімічної, газової, машинобудівної, будівельної, легкої, деревообробної, харчової та сільськогосподарської промисловості, логістичних компаній, підприємств енергокомплексу, транспорту, зв’язку та комунального господарства.

переглядів: 2232
11:52

Одна з турбот, яка не обходить жодного працівника, – це цілком логічне прагнення отримувати заробітну плату вчасно і в повному обсязі. Про стан виплати заробітної плати в обласному центрі "Вечірній газеті" розповіла заступник директора департаменту економіки та фінансів Кіровоградської міської ради – начальник управління економіки Олена Осауленко:

переглядів: 2538
11:45

Про оптимістичну вдачу начальника відділу культури і туризму гуманітарного департаменту міської ради Миколи Барабулі знають усі, хто з ним знайомий. А от про його поетичний талант відомо набагато вужчому колу – насамперед, його близьким і друзям.

переглядів: 2205
11:19

Восьмого липня близько 19-ї години в нашому місті різко ускладнились погодні умови. Сильна злива, місцями з градом, пориви вітру близько 15 – 20 метрів на секунду, особливо в центральній частині міста, призвели до серйозних неприємностей.

переглядів: 2189
11:17

Нещодавно в деяких Інтернет-виданнях з’явилася інформація про те, що в Кіровоградській області у кількох районах начебто розпочалася епідемія невідомого захворювання. Більше того, з цього приводу вже звернувся до Міністерства охорони здоров’я із запитом голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко. Однак згодом управління охорони здоров’я облдержадміністрації цю інформацію спростувало – за його даними, епідеміологічна ситуація на Кіровоградщині стабільна, жодних випадків невідомого вірусного захворювання не зафіксовано, немає також епідемії грипу чи пневмонії, не зафіксовано й смертельних випадків через ці захворювання.

переглядів: 2692 / коментарі (3)
11:14

Територіальне управління Держгідропромнагляду по Кіровограській області з метою підвищення безпеки виконання газонебезпечних робіт провело ряд перевірок водопровідно- каалізаційних підприємств. Про це йдеться в інформації прес-служби управління.

переглядів: 2241
« 1 2 3 ... 820 821 822 ... 927 928 929 »
pgt 0.63797 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua