МЕНЮ


08:22

Минулого тижня міський голова Володимир Пузаков разом зі своїм заступником – директором департаменту з гуманітарних питань міської ради Валентиною Пупишевою та начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем побували в міській лікарні швидкої медичної допомоги та в ЗОШ № 16.
І в лікарні, і у школі за кошти з міського бюджету виконано капітальний ремонт декількох приміщень. У лікувальному закладі на Новомиколаївці створено нове реанімаційне відділення з лабораторією при ньому. За словами начальника міського управління охорони здоров’я Любові Пивоварчук та головного лікаря установи Олександра Мініча, які оглядали відділення разом з представниками міської влади, для нього вже придбано необхідне медичне обладнання. Офі- ційне відкриття реанімації міської лікарні швидкої допомоги відбудеться наприкінці березня. У цій же лікарні на початку квітня буде відкрито нову операційну (ендоскопічну) з лапаро- скопом та іншим операційним обладнанням.

переглядів: 2666
08:16

Більше року тому з ініціативи департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради було запроваджено регулярні зустрічі керівників транспортних підприємств, які працюють у сфері пасажирських перевезень, із представниками влади та ветеранських громадських організацій.

переглядів: 2388
08:16

Після нещодавньої публікації у "Вечірній газеті" про конфлікт між водієм і пасажирами на маршруті № 55, який розглянула комісія зі звернень громадян департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради, знову, на жаль, доводиться констатувати: деякі водії маршрутних таксі досі вважають, що заради власної вигоди вони можуть грубо порушувати правила перевезення пасажирів.

переглядів: 2066
08:11

На порозі – весна. Вона поки що не радує теплою погодою, але шанувальники садово-городньої роботи вже в очікуванні погожих днів, щоб розпочати новий трудовий сезон. При цьому мало хто замислюється над тим, що надмірне фізичне навантаження може призвести до загострення різноманітних ревматичних хвороб. Тому лікарі наполегливо радять тим, хто страждає на хронічні захворювання, особливо не напружуватись у своєму прагненні виростити городину.

переглядів: 2720
08:11

Українці свого часу були поінформовані про те, що Нацкомісія регулювання зв’язку зобов’язала операторів мобільного зв’язку до 10 листопада минулого року надати Укрчастотнагляду список ІМЕІ-кодів телефонів, які обслуговувались ними станом на 30 жовтня 2009 року. Так, оператори мобільного зв’язку щомісяця зобов’язані надавати Укрчастотнагляду відповідні списки ІМЕІ-кодів до 10 числа – списки кодів, які обслуговувались операторами станом на 30 число попереднього місяця, до 20 числа – списки кодів, які обслуговувались станом на 30 число місяця, до 30 числа – коди, які обслуговувались станом на 20 число місяця. Таким чином, Укрчастотнагляд за результатами обробки наданих операторами та Міністерством внутрішніх справ списків ІМЕІ-кодів сформували "білий", "сірий" та "чорний" списки бази ІМЕІ-кодів. Після формування списків Укрчастотнагляд надає їх операторам 5, 15 та 25 числа кожного місяця.

переглядів: 5704 / коментарі (2)
08:05

Відвідувачів в адмінбудівлі Федерації профспілок області не бракувало ніколи. Адже тут, крім головного профкому Кіровоградщини, розташовуються і дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, і банк, і аптека, тут же можна придбати канцелярські товари та навіть одяг. Утім, стільки громадян водночас, як протягом лютого та березня цього року, це приміщення раніше не приймало. Кожного ранку сюди сходяться літні люди, щоб зайняти місце в черзі до розташованого у вестибюлі кіоску з продажу канцтоварів.

переглядів: 2248
08:05

Таку назву мав фотовернісаж, приурочений до 8 Березня, який відбувся минулої п’ятниці з ініціативи щотижневика "Ведомости плюс" та за участі прес-клубу реформ і його координатора Вікторії Талашкевич.

переглядів: 2480
08:05

Як відомо, у Блоці Юлії Тимошенко вважають антиконституційним процес створення нової парламентської коаліції. А народний депутат від БЮТ Валерій Кальченко ще й назвав ціну, за якою купують його колег по парламенту творці нової коаліції.

переглядів: 2336
07:28

Міліція регулярно отримує повідомлення з банківських установ про виявлення фальшивих грошових знаків. При дослідженні підробок виявляється, що значна їх частина виготовлена з допомогою техніки, яку має в розпорядженні чи не кожен школяр. Більше того, трапляється, що конкуренцію Нацбанку намагаються скласти дітлахи – у вільний від навчання час випробовують можливості домашніх комп’ютерів та принтерів.

переглядів: 2515
« 1 2 3 ... 819 820 821 ... 891 892 893 »
pgt 0.5904 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua