МЕНЮ


15:50

До 2015 року Кіровоградщина має увійти в п’ятірку найкращих областей України, упевнений голова облдержадміністрації Сергій Ларін.

переглядів: 2087
15:50

Сприяти відновленню кіровоградського аеропорту пообіцяв міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко, взявши нещодавно участь у нараді з цього питання в обласній державній адміністрації.

переглядів: 2072
15:44

Минулої п’ятниці, 16 липня, міський голова Володимир Пузаков, секретар Кіровоградської міської ради Володимир Слівнов, заступник голови облдержадміністрації Людмила Давиденко та заступник голови обласної ради Яків Бондар поклали квіти до меморіалу Слави, що на Фортечних валах, до пам’ятників Богданові Хмельницькому і Тарасові Шевченку з нагоди відзначення двадцятої річниці Декларації про державний суверенітет України.

переглядів: 2052
15:44

Трудову книжку із записом про перехід на іншу роботу я одержував у приймальні "Кіровоградської правди".

– Щиро заздрю вам, – казала, прощаючись, Лідія Дон. – Починаєте нову справу…

– Так то воно так, – підтакував я. – Але, окрім планів, ні людей, ні грошей нема.

– Не все одразу…

переглядів: 2462
15:44

У тому, що житель міста у дворі власного приватного будинку тримає живність, звичайно, нічого поганого немає. Однак якщо кількість цих тварин уже дорівнює ледь не поголів’ю рогатої худоби у фермерському господарстві, при цьому порушуються санітарні норми, навколишньому середовищу завдається шкода, а сусіді терплять значні незручності, – це вже інша справа. Саме з цим стикнулися працівники спецінспекції Кіровоградської міської ради, які, відреагувавши на скаргу від жителів мікрорайону Катранівкі, пішли на перевірку разом з фахівцями Кіровоградської міської санепідстанції та ветеринарної служби.

переглядів: 1984
15:37

Уперше, мабуть, років за сімдесят у нашому місті на вулицях Леніна, Карла Маркса в пообідній час улітку 1990-го року, починаючи з 22 липня, почали продавати газету "з рук".

переглядів: 1803
15:37

Про те, що в Кіровограді найближчим часом має з’явитися друком "Вечірня газета", я довідався… у Тернополі. У тому місті на початку липня 1990 року відбувався республіканський семінар книголюбів, і я був його учасником. За традицією, завітав до колег з обласної газети. Ось там мені й розповіли: днями Тернопіль відвідала з офіційним візитом делегація з Кіровоградщини на чолі з головою облради Володимиром Желібою (він земляк тернопільців) та головою міської ради Василем Мухіним. Під час заходів у рамках того візиту ішлося й про заснування в Кіровограді міської газети.

переглядів: 1877
15:37

До цього спогаду спонукали архівні фото середини дев’яностих, які я зберігаю як найбільшу реліквію. Адже на цих знімках ті, з ким прожито плідний і щасливий період життя. На них і ті, кого, на жаль, уже з нами немає…

переглядів: 2344
10:36

Читачі "Вечірньої газети" з наших публікацій знають, що міська влада тривалий час наполягала на поверненні в управління органів місцевого самоврядуванн підприємства "Теплоелектроцентраль", яке протягом 2004–2009 років орендувало харківське ТОВ "Високі енергетичні технології". І так "добре господарювало", що якби на початку минулого опалювального сезону договір оренди з ним не розірвали, то третина Кіровограда могла б закоцюбнути у своїх домівках через перебої з теплопостачанням.

переглядів: 2308
« 1 2 3 ... 818 819 820 ... 927 928 929 »
pgt 0.56183 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua