МЕНЮ


08:06

Нинішнього року виповниться 65 років Перемоги над німецько-фашистською Німеччиною. У зв’язку з цим кіровоградська міська влада вирішила до Дев’ятого травня реставрувати пам’ятник радянським артилеристам (скульптор – Г. Савченко, архітектор – В. Візняк) на вулиці Короленка поблизу автовокзалу № 1, встановлений 1974 року на честь військ 2-го Українського фронту у дні святкування тридцятиріччя визволення Кіровограда.

переглядів: 2792
08:04

Двадцятого лютого 2010 року колектив навчально-виробничого підприємства Українського товариства глухих, його ветерани, запрошені гості відзначили в Будинку культури обласної організації УТОГ 75-річчя підприємства. Зараз на ньому працює понад сто двадцять спеціалістів, більша частина з яких – з вадами слуху.

переглядів: 2671
08:02

Дохідна частина міського бюджету за 2009 рік склала 528 мільйонів гривень. До загального фонду міського бюджету за 2009 рік надійшли 435 мільйонів гривень. Про це під час прес-конференції у вівторок повідомила начальник фінансового управління Кіровоградської міської ради Любов Бочкова.

Порівняно з 2008 роком обсяг податкових та неподаткових надходжень збільшився на 4688,1 тис.грн., або на 2,2 відсотка.

переглядів: 2945
08:00

Наприкінці минулого тижня лави громадських інспекторів спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради поповнилися більш ніж двадцятьма новими членами.
Завдання спецінспекції – слідкувати за дотриманням у Кіровограді правил благоустрою. Очолює цей підрозділ органу місцевого самоврядування Віктор Іванов. Однак для належного виконання покладених на працівників спецінспекції завдань її штат замалий. Виходом із цієї ситуації, що є нашим місцевим винаходом, стало залучення до роботи інспекторів на громадських засадах, які виконують її не гірше за інспекторів штатних. (Цей досвід уже переймають в інших містах. Зокрема, у Черкасах.) І ті, й інші мають відповідні посвідчення та широкі повноваження (добровільні помічники спецінспекції виконують свою роботу згідно з положенням міської ради про громадських інспекторів).

переглядів: 2820
07:59

Щовівторка міський голова Володимир Пузаков намагається допомогти кожному, хто зателефонував на «гарячу» лінію. Однак часто люди дзвонять, щоб подякувати за вирішення їхньої проблеми.

переглядів: 2039
07:56

З вівторка, 23 лютого, Кіровоград відчув обмеження водопостачання у деяких мікрорайонах міста, мешканці яких уже встигли звикнути до безперебійної подачі води, тиск води у водопровідних мережах значно знизився, а подекуди подача води на декілька годин була взагалі припинена. То що ж сталось у водопровідному господарстві Кіровограда?
Справа в тім, що обласне виробниче комунальне підприємство "Дніпро–Кіровоград", яке постачає питну воду не лише комунальному підприємству "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство", а й водоканалам Світловодська, Знам’янки та Олександрії, вдалося до таких радикальних дій через начебто великі борги цих водозабезпечуючих підприємств. Між тим, утворилися ці борги з моменту підняття тарифу на воду, котру водоканали закуповують у водопостачальників. Кореспондент "Вечірки" звернувся до директора КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство" Валентини Єременко за коментарем із цього приводу.

переглядів: 2209
07:50

Можливо, протягом кількох найближчих років у Кіровограді з’явиться вірменська православна церква. З такою ініціативою до міської влади звернулася вірменська громада, представники якої на теренах нашої області проживають уже багато років. Міський голова Володимир Пузаков пішов їй назустріч, а депутати міської ради дали згоду на відведення для цього земельної ділянки.
Днями до редакції "Вечірньої газети" завітав голова правління кіровоградського обласного вірменського товариства "Тарон" Овік Мкртчян, який розповів про діяльність цього національного об’єднання та плани щодо спорудження вірменської православної церкви в обласному центрі.

переглядів: 2621
07:48

"Янукович не міг перемогти чесно", – заявила днями Юлія Тимошенко в ефірі центральних телеканалів у зверненні до народу.

переглядів: 2153
07:47

16 січня цього року до співробітників відділення ДАІ з обслуговування Компаніївського району Андрія Кузьменка та Рустама Мамедова, які чергували на виборчій дільниці в одному із сіл району, звернулася місцева жителька і повідомила, що вночі 15-річний односелець забрався до будинку її 58-річної матері, згвалтував її і, забравши з хати телевізор, утік.

переглядів: 2490
« 1 2 3 ... 818 819 820 ... 887 888 889 »
pgt 0.49909 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua