МЕНЮ


12:00

Тепло й урочисто відзначили минулої п’ятниці своє професійне свято працівники місцевого самоврядування міста. У сесійній залі міськради зібралися представники депутатського корпусу, члени міськвиконкому, працівники виконавчих органів, одним словом, ті, хто докладає чимало зусиль задля розвитку цього самоврядування.

переглядів: 1807
10:37

Минулого вівторка представники місцевого самоврядування зібралися у Кіровоградському прес-клубі, щоб поговорити про проблеми та перспективи розвитку місцевої демократії. Гостями засідання стали голова обласної ради Микола СУХОМЛИН, голова Ленінської районної у м. Кіровограді ради Петро РОМАНЮК, заступник голови Маловисківської райради Світлана СОСНОВСЬКА, голова Бобринецької міської ради Леонід КРАВЧЕНКО та голова Іванівської сільради Новоукраїнського району Тамара ДОРОШЕНКО.

переглядів: 1975
10:33

Ольга ГосподариковаЗараз у суспільстві активно культивується думка американських психологів, що для набуття людиною високих професійних навичок варто змінювати місце роботи хоча б раз на п’ять років. Для американців, може, воно й так, але у нас все ж більше поваги викликають ті люди, які багато років віддали одному підприємству чи установі, які фахово зростали у рідному колективі, де їхню працю достойно цінували і говорили "спасибі" за добру роботу.
Ось так трудиться і фінансист Ольга Господарикова. Двадцять років свого професійного стажу віддала вона органам місцевого самоврядування. До виконавчих органів міської ради прийшла ще у 1987 році. Починала рядовим касиром. Тепер же очолює відділ бухгалтерського обліку міської ради.

переглядів: 2211
11:46

Минулого тижня Президент звільнив Вадима Черниша з посади голови Кіровоградської облдержадміністрації. Але перший кабінет області порожнім довго не був: виконуючим обов’язки голови ОДА призначено Анатолія РЕВЕНКА.
Зазвичай в.о. на таких посадах різких кроків не роблять: чекають “постійної прописки”. Натомість Анатолій Дмитрович уже зробив кадрові рухи – і досить кардинальні. По-різному нові призначення “від Ревенка” коментує і місцевий політикум, і окремі ЗМІ. Аби зняти певну напругу, чималий журналістський десант запросили до облдержадміністрації.

переглядів: 2172
12:17

Минулої п’ятниці відбулася дванадцята сесія обласної ради п’ятого скликання. До питань, що стосувалися виконання програми економічно-соціального розвитку області в нинішньому році, у депутатів особливих претензій не було. Порядок денний рухався як по маслу, аж поки не дійшли до тих, що вже давно відібрали спокій якщо не у цілих фракцій, то в окремих народних обранців точно.

переглядів: 2125
10:32

Здається, реалії змусили згадати цей легендарний майданівський лозунг кіровоградських міських депутатів із Блоку Юлії Тимошенко та “Нашої України”. Минулого вівторка зранку, перед запланованою на цей день сесією міської ради, у Кіровоградському прес-клубі реформ керівник фракції БЮТ у міській раді Юрій ДАВИДОВ та голова міської організації партії “Народний Союз Наша Україна”, депутат міської ради Олександр ДАНУЦА скликали прес-конференцію.

переглядів: 2651
16:22

Про майбутнє Кіровоградської області, її економічний розвиток та вирішення у регіоні соціальних проблем йшлося на черговому засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ. А гостями клубу стали представники Партії регіонів – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій обласної ради Микола КОВАЛЬЧУК, депутат обласної ради Олег ТКАЧЕНКО та народний депутат, голова підкомітету з питань інноваційної діяльності Юрій КАРАКАЙ.

переглядів: 2069
16:18

Ганна ГерманКолишній прес-секретар Віктора Януковича, а нині депутат п’ятого скликання Партії регіонів Ганна ГЕРМАН, завітала на Кіровоградщину минулої неділі. Побувала у Новоукраїнці, відвідала кіровоградські храми, хутір Надію і взяла участь у засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ.
Враховуючи, що гостя – наша колега, то й запитань до неї було чимало. Одне з перших: чому вона любить Україну? Адже тут стільки проблем, а вона свого часу працювала за кордоном і бачила зовсім інше життя. Пані Ганна відповіла, що сьогодні в Україні живеться дійсно складно, та, незважаючи на це, ніде в світі немає ріднішого куточка, ніж той, де вона народилася, тієї річечки, в якій купалася в дитинстві…

переглядів: 1996
11:14

Сьомого вересня за ініціативою Партії регіонів в Україні стартувала кампанія з підготовки проведення всеукраїнського референдуму, на який пропонується винести три резонансні питання. Перше: "Чи згодні ви, щоб державними мовами в Україні були українська мова та російська мова?" Друге: "Чи згодні ви, щоб голови районних і обласних державних адміністрацій обиралися громадянами України прямим голосуванням?" Третє: "Чи згодні ви, щоб Україна була постійно нейтральною державою, яка не бере участь у військових блоках?"

переглядів: 3817
« 1 2 3 ... 817 818 819 ... 877 878 879 »
pgt 0.4545 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua