МЕНЮ


15:30

Леонід КроплісЯк відомо, з першого червня нинішнього року набув чинності Закон України "Про судоустрій", що передбачає єдину систему судів загальної юрисдикції, яка складається з місцевих та апеляційних судів, Касаційного суду, Вищого господарського суду, Вищого адміністративного суду та Верховного суду України. Згідно з цим законодавчим актом, до першого січня 2003 року має утворитися державна судова адміністрація, яка здійснюватиме організаційне забезпечення діяльності судової системи. Це означає, що суди вже не підпорядковуються органу виконавчої влади - Міністерству юстиції. І хоча в законі чітко сказано, що до утворення державної судової адміністрації зберігається існуючий порядок організаційного забезпечення та фінансування діяльності судів, Міністерство юстиції вже відмовилося від фінансування судової гілки влади, а ще не створена державна судова адміністрація почне розподіляти кошти аж з нового року. Виходить, нині суди виживають самі по собі? З таким запитанням кореспондент "Вечірньої газети" звернулася до голови місцевого суду Ленінського району міста Кіровограда Леоніда КРОПЛІСА:

переглядів: 2721
12:47

Державний департамент пожежної безпеки МВС України повідомляє, що протягом останніх років ситуація з пожежами та загибеллю людей на них залишається тривожною. Щороку в країні виникає близько 60 тисяч пожеж, на яких гине та отримує травми понад 5 тисяч чоловік. За дев'ять місяців поточного року в Україні сталося понад 45 тисяч пожеж, економічні втрати від яких склали 273 мільйони гривень. Внаслідок пожеж загинуло 2100 осіб. Ще 1300 осіб отримали травми.

переглядів: 3328
16:53

"Вечірня газета" вже повідомляла, що з першого жовтня в області розпочалася широкомасштабна операція "Чисті руки".

переглядів: 3777
19:48

Микола Чигрін- Теплозабезпечення обласного центру є і буде безперебійним, - запевнив журналістів кіровоградський міський голова Микола Чигрін під час чергової прес-конференції у міськвиконкомі.
Заступник міського голови-начальник головного управління житлово-комунального господарства міста Наталя Чебаник щойно повернулася з відрядження до ДК "Газ України", де вирішено питання постачання газу: ліміти на першу декаду достатні.

переглядів: 1977
16:32

Господарський суд Кіровоградської області зобов'язав Кіровоградську міську раду довести до відома населення інформацію про визнання цим судом недійсними такі рішення другої сесії Кіровоградської міської ради:

переглядів: 1863
06:18

Вже стали традиційними зустрічі секретаря міської ради Миколи Цуканова, депутатів з начальниками КРЕПів, які обслуговують їхні виборчі округи, та представниками міської санітарно-епідеміологічної станції.

переглядів: 1962
00:15

Депутати Анатолій Лось, Юрій Кочерженко, а також секретар міської ради Микола Цуканов зустрілися з начальником КРЕПу №3 Василем Жосаном, начальником відділу експлуатації КАТП-1128 Валентиною Пономарьовою, заступником головного санітарного лікаря міста Віктором Забродою і заступником начальника головного управління житлово-комунального господарства міста Леонідом Аколішновим.

переглядів: 1824
14:29

Щодня відділ звернень громадян Кіровоградського міськвиконкому реєструє більше трьох десятків листів - клопотань, скарг, пропозицій тощо - від мешканців обласного центру. Вісімдесят відсотків звернень традиційно стосуються житлово-комунального сектора. Ця пошта зазвичай вивчається міським керівництвом, що потребує окремих зусиль і часу. Так, до компетенції міського голови належить дійсно широкий спектр соціально-економічних питань. Та навряд чи повинен мер особисто займатися кожною трубою, що тече, і кожною батареєю, що не гріє, адже у цьому місті тисячі кілометрів труб і десятки тисяч батарей. Міський голова повинен подбати про те, щоб житлово-комунальний комплекс працював у цілому.

переглядів: 2020
« 1 2 3 ... 813 814 815 ... 829 830 831 »
pgt 0.89655 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua