МЕНЮ


19:45

Правду кажуть, що наркомани "жнивують" у червні-серпні, а правоохоронці - протягом цілого року. Адже щодня співробітники міліції вилучають чималеньку кількість наркотичного зілля.

переглядів: 1987
19:22

У звіті депутата Кіровоградської міської ради Петра Овчара не було гучних слів про обов'язки народного обранця, про високу ціну людського довір'я - натомість пролунав стриманий перелік уже зроблених ним для мікрорайону Балашівки добрих справ. Їх, ці справи, не поділити на важливі й неважливі - у людському житті дрібниць немає. Тому цей перелік повторимо й ми - у хронологічному порядку, як це зробив депутат минулої неділі під час своєї зустрічі з виборцями у ЗОШ №23.

переглядів: 2036
18:15

Голова УРП "Собор", народний депутат України Анатолій Матвієнко коментує політичну ситуацію, в якій діятиме новопризначений уряд В.Януковича:

переглядів: 1829
11:03

Схоже, не кожен водій, свідомо(!) порушуючи правила дорожнього руху, розуміє, що саме він може стати причиною загибелі чи каліцтва багатьох людей. І, як наслідок, нинішнього року в області сталася 431 дорожньо-транспортна пригода, де загинуло 77 осіб. Ще 456 чоловік були тяжко травмовані. Загалом же співробітниками відділу ДАІ області виявлено понад 72,5 тисячі порушень правил дорожнього руху! Причому, левову частку складають випадки керування транспортом у нетверезому стані. На цьому акцентували увагу журналістів під час брифінгу начальник відділу ДАІ УМВС в Кіровоградській області Андрій Сергійчук і його заступники Іван Стеценко та Анатолій Бабенко. Тільки нинішнього року в області скоєно 35 ДТП, коли з місця пригоди водії зникли. У результаті цих автопригод десять осіб загинули, тридцять були травмовані. До честі даішників, більшість таких ДТП було розкрито, а винних водіїв притягнуто до відповідальності. Наразі нерозкритими залишаються чотири ДТП. Але у співробітників ДАІ вже є певні оперативні напрацювання, які дозволять вийти на слід водіїв-утікачів. Як от, скажімо, лише високий професіоналізм дорожніх міліціонерів дозволив вивести на чисту воду водія з Маловисківського району, який смертельно травмував малолітню дитину і зник з місця пригоди. Поки працівники ДАІ з'ясували особу горе-водія, він уже встиг перефарбувати авто, а потім розрізати його на чотири частини, щоб здати на металобрухт і таким чином відвести від себе підозру раз і назавжди...

переглядів: 2673
09:13

Таким був лейтмотив виступу голови партії „Реформи і порядок" (блок „Наша Україна") Віктора Пинзеника під час зустрічі з журналістами у Кіровограді.

переглядів: 2052
07:31

Саме цій, партійній, сфері діяльності нашого відомого земляка Володимира Винниченка була присвячена Всеукраїнська наукова конференція, організована обласною організацією СДПУ(о), Кіровоградським соціально-педагогічним інститутом та філологічним факультетом Кіровоградського державного педуніверситету.

переглядів: 2087
03:12

7 листопада 2002 року міським головою видано розпорядження №34-мр "Про скликання п'ятої сесії міської ради двадцять четвертого скликання". 14 листопада 2002 року міським головою видано розпорядження №35-мр про внесення змін і доповнень до цього розпорядження.

переглядів: 2525
15:33

Юрій КармазінЮрій Кармазін: "Нормально, коли з приводу питань зовнішньої політики України, робить заяви міністр закордонних справ, Прем'єр-міністр чи Президент України, або за їх дорученням, ця позиція доводиться суспільству прес-секретарем. І зовсім ненормально, коли це робить начальник канцелярії Президента".
Дискусія, що точиться останні дні навколо небажання деяких американських посадовців бачити на самміті в Празі українського Президента Л.Кучму, викликала ще більшу увагу, коли із своєю позицією стосовно цієї поїздки виступив начальник канцелярії Президента України В.Медведчук.

переглядів: 2000
« 1 2 3 ... 812 813 814 ... 829 830 831 »
pgt 0.83237 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua