МЕНЮ


07:48

Честь і хвала ветеранам!

Своєю багаторічною працею, інколи у складних умовах, пов’язаних з післявоєнною відбудовою підприємства, реконструкцією його та іншими ускладненнями , ветерани заслужили повагу і шану молодших поколінь. Тому, відтворюючи історію електростанції, ми маємо добрим словом згадати цих людей, саме вони закладали надійну базу сучасної ТЕЦ. Людей, які споруджували РЕС у 1930 році і брали участь у її відбудові після війни, названо у розділі “Друге народження станції”. Зараз мова про тих, хто прийняв від попередників трудову естафету і гідно проніс її через кілька десятиліть, примноживши справу першопрохідців.

переглядів: 3483
07:40

Заступник директора фірми "Голованівський базар", підконтрольної екс-нардепу Віктору Лозінському, заявляв на допитах у прокуратурі, що це він, а не його патрон, убив жителя Голованівського району Валерія Олійника.

переглядів: 2162
07:40

Це сталося в Олександрії. Черговий райвідділу міліції, отримавши телефонне повідомлення про бійку в громадському місці, направив туди кількох патрульних.

переглядів: 2049
07:40

Якщо центральна влада не виконуватиме власних обіцянок поліпшити життя українців, Юлія Тимошенко займеться формуванням руху опору.

переглядів: 2210
10:11

Служба военной контрразведки получала информацию о положении машины в реальном времени.

переглядів: 1668
08:31

Міська дошка Пошани до наступного святкування дня народження Кіровограда кардинально змінить свій вигляд. Міський голова Володимир Пузаков звернув увагу керівників виконавчих органів міської ради на те, що в контексті загальної реконструкції вулиці Леніна сучасний стан місця вшанування кращих кіровоградців уже не відповідає критеріям урочистості. Під час виїзної робочої наради, що відбулася безпосередньо біля дошки Пошани, Володимир Пузаков доручив департаменту містобудування та капітального будівництва міськради розробити архітектурний проект цього куточка центральної частини міста.

переглядів: 2905 / коментарі (1)
08:26

Протягом останніх кількох років кіровоградська міська влада приділяла особливу увагу облаштуванню проспекту Комуністичного. Тут були оновлені зелені насадження, замінено асфальтове покриття, облаштовано сучасну систему зовнішнього освітлення, встановлено лавочки.

переглядів: 2729
08:26

Учора депутати Кіровоградської міської ради на своєму сесійному засіданні скасували кількарічної давнини рішення міськради про передачу Ковалівського парку в комунальну власність Ленінського району міста, повернувши його таким чином у комунальну власність міста.

переглядів: 2738
08:19

Протягом кількох днів на Кіровоградщині перебувала з робочим візитом офіційна делегація Федеральної землі Штирія Республіки Австрія. Це перший візит австрійців до нас, тому вони з цікавістю ознайомилися з історією нашого краю, його економічним розвитком, соціально-культурною інфраструктурою тощо. Також іноземні гості зустрілись із заступником голови облдержадміністрації Віктором Серпокриловим, заступником голови обласної ради Яковом Бондарем, керівниками деяких управлінь облдержадміністрації, кіровоградських підприємств та ін.

переглядів: 2773
« 1 2 3 ... 808 809 810 ... 887 888 889 »
pgt 0.51017 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua