МЕНЮ


08:46

Президент України Віктор Янукович нагородив представників Кіровоградської області нагородами з нагоди 19-ї річниці незалежності України. Про це йдеться в його указі № 829/2010 "Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій".

переглядів: 3390
08:39

День міста святкуватимемо тиждень

Виконком Кіровоградської міської ради погодив заходи щодо відзначення 256-ї річниці заснування Кіровограда.

переглядів: 2811
08:39

Чергову аферу попередили в обласному центрі працівники спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради.

переглядів: 2921
08:39

У Держархіві Кіровоградської області відбулися урочисті заходи, присвячені передачі Посольством Російської Федерації в Україні копій документів з Архіву зовнішньої політики Російської імперії, що стосуються Новосербського корпусу та фортеці святої Єлисавети.

переглядів: 2974
08:39

Мешканці Лелеківки з обох берегів Інгулу наприкінці минулого тижня мали нагоду поспілкуватися в ЗОШ № 15 з кіровоградським міським головою Володимиром Пузаковим. І вони цією нагодою скористалися, більш ніж півтори години розмовляючи з очільником міста про загальнокіровоградські та суто лелеківські справи.
Насамперед, міський голова відповів на звернення до нього 1135-ти лелеківців, які надіслали йому листа із запитанням стосовно причини припинення добудови нового триповерхового корпусу школи № 15 і вимогою продовжити розпочату справу.

переглядів: 2667
08:20

Минулого вівторка Україна відзначала 19-річницю незалежності. Кіровоградці, які не скористалися цим законним вихідним для збирання картоплі чи соління помідорів та побували у центральній частині міста, побачили і парад вишиванок, і концерт за участі місцевих виконавців.

переглядів: 3925
08:14

Слово „успіння” означає сон і разом із тим мирну, подібну до сну кончину. Для християнина смерть — не знищення людського єства, а перехід до вічного життя з Богом. Божа Матір, як ніхто з людей і Ангелів, досягла довершеного єднання з Богом і виправдала мету, заради якої був створений цей світ, — обоження творіння. У Своєму Успінні Вона перейшла від цього світу, який ще удосконалюється, до блаженної вічності. Вона стала по той бік смерті, воскресіння і Страшного Суду. В день Успіння людство отримало Небесну Заступницю й Утішительку.

переглядів: 3000
08:14

Давня мудрість про те, що потрібно ретельніше вибирати не житло, а сусідів, для мешканців будинків №№ 82 та 84 по вулиці Леніна в Кіровограді набула неабиякого змісту. В одній із цих багатоквартирних одноповерхівок, поєднаних спільним подвір’ям, проживає сім’я новоявлених Плюшкіних, яка зробила двір суцільним смітником. Зносячи сюди непотріб з місцевих смітників, вони перетворили життя своїх сусідів на пекло.

переглядів: 3234 / коментарі (3)
08:05

25 вересня 1936 року в СРСР відбулась прем’єра одного з найпопулярніших фільмів радянського кіно довоєнного періоду – кінокомедії „Шукачі щастя” про життя єврейських переселенців з Америки у Біробіджані. Вперше про цей фільм я почув багато років тому від завгоспа Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Бориса Білоущенка. Він з таким захопленням переповідав „єврейські хохми” героїв стрічки Піні та Шльоми, немов дивився її лише вчора, а не майже півстоліття потому! Звісно, ні оповідач, ні я тоді й гадки не мали, що до створення кінокартини причетні двоє уродженців Єлисаветграда! Воно й не дивно, адже у брежнєвські часи, коли в СРСР у черговий раз загострилося „єврейське питання”, фільм про пошуки „єврейського щастя” був заборонений.

переглядів: 2294
« 1 2 3 ... 807 808 809 ... 927 928 929 »
pgt 0.53736 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua