МЕНЮ


08:10

Кіровоградська облдержадміністрація незабаром укладе меморандум з місцевими виробниками сільгосппродукції та представництвами всеукраїнських торговельних мереж. Про це повідомив днями на прес-конференції начальник державної інспекції з контролю за цінами в області Ігор Фурманов.

переглядів: 2448
08:10

Профілактика захворювання людей та тварин на сказ – такою була тема чергового засідання протиепізоотичної комісії під головуванням начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради Сергія Коваленка.

переглядів: 3450
08:10

Проблема пільгових перевезень ветеранів та людей похилого віку постійно знаходиться під пильним контролем керівників департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради. Але все ж трапляється, що недобросовісні водії відмовляють старикам у праві безкоштовного проїзду в міських маршрутних таксі. У таких випадках міська ветеранська організація звертається до департаменту з вимогою вплинути на перевізників, щоб ті дотримувались закону.

переглядів: 3259
08:10

Минулих вихідних міський голова Володимир Пузаков, архітектор Віталій Кривенко та заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Володимир Горбатенко побували у черговий раз у Львові, аби подивитися, як йдуть роботи над створенням пам’ятника Винниченку та бюста Григорія Куроп’ятникова.

переглядів: 2633
08:02

Про масштаби катастрофи на ЧАЕС дуже добре знають її ліквідатори. Та навіть вони не надто добре уявляють собі її наслідків для здоров’я людей, котрі зазнали впливу радіації. Про це глибоко поінформований лікар радіаційної гігієни радіологічного відділу Кіровоградської обласної санітарно-епідеміологічної станції Володимир Чаплигін. Він двічі перебував у радіаційно забрудненій зоні (із п’ятого травня до четвертого червня 1986 року та із шостого грудня до восьмого січня 1987 року), працюючи там завідувачем промислово-санітарної лабораторії та виконувачем обов’язків головного державного санітарного лікаря зони. Його розповідь – оповідь фахівця, який із самого початку зрозумів жахливу ситуацію, спричинену аварією на ЧАЕС.

переглядів: 2905
08:02

У Кіровограді уже давно існує потреба в міліцейському підрозділі, який би займався охороною міського комунального майна, вів боротьбу зі стихійною торгівлею, пильнував за дотриманням правил благоустрою і при цьому не відволікався на виконання інших правоохоронних завдань. Та законодавство не дозволяє місцевим радам створювати підпорядковані їм органи внутрішніх справ. Тому кіровоградська влада вирішила залучити до підтримання в місті порядку відділ Державної служби охорони при УМВС в області – госпрозрахункову установу, співробітники якої мають статус та повноваження працівників міліції.

переглядів: 2509
08:02

Цього тижня, останнього перед громадськими слуханнями з при- воду ймовірності перейменування Кіровограда, у кабінеті секретаря міської ради Володимира Слівнова відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення громадських слухань "Про повернення місту Кіровограду історичної назви Єлисаветград".

переглядів: 2278
07:56

Ось уже 65 років ми живемо, не знаючи, що таке війна. Тягар цього знання лежить на плечах наших ветеранів, у їхніх серцях, в їхніх ранах. Про суворість тієї далекої війни ми читаємо по зморшках на обличчях ветеранів, які залишилися живими. Про жахи війни судимо за їхніми розповідями, книжками та кінофільмами. Про бойовий шлях чуємо по дзвону медалей – "За оборону Севастополя", "За визволення Києва", "За взяття Берліна". Про втрати знаємо з фотографій, що зберігаються практично в кожній родині. На них – ті, хто захистив нас від жахів війни і дав нам можливість жити під мирним небом, ті, хто не повернувся з поля бою, щоб майбутнє покоління жило вільно і щасливо.

переглядів: 2532 / коментарі (1)
07:48

Минулої суботи на стадіоні "Ікар" Державної льотної академії України відбулася Міжнародна сертифікатна виставка всіх порід "Кубок фортеці Єлисавети-CACIB– IKU", організована обласним кінологічним об’єданням "Еліта Кінологія" (керівник Вікторія Вічірко).

переглядів: 4270
« 1 2 3 ... 807 808 809 ... 887 888 889 »
pgt 0.51209 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua