МЕНЮ


07:26

Однією з ознак демократичної країни є існування в ній багатьох громадських організацій, що мають значний вплив і на владу, і на формування громадської думки, і сприяють самоорганізації населення. Шлях до їх заснування в кожної свій. Громадська організація "Кіровоградці", наприклад, виникла в результаті рішення про це найактивніших членів групи "Кіровоградці" на сайті "Однокласники. ру".

переглядів: 2220 / коментарі (2)
07:26

Дирекція, учительський та учнівський колективи одного з провідних середніх навчальних закладів Кіровограда – навчально-виховного об’єднання "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" – гімназія ім. Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання "Контакт" – провели 22 квітня у своїй школі день відкритих дверей.

переглядів: 3803
07:15

"Ми живемо в гуртожитку в одній кімнаті і взимку замерзаємо, особливо на кухні, де мама готує їжу. Нас у мами троє: я, сестричка і старший братик, якому ніде поставити ліжко". Це – фрагмент листа кіровоградської першокласниці Аніти Москалюк до кіровоградського міського голови Володимира Пузакова. На початку нинішнього року деякі ЗМІ обласного центру намагалися видати це послання за неабияку сенсацію. Мовляв, міський голова ось уже й першокласників довів до того, що вони взялися за перо.

переглядів: 2259 / коментарі (2)
07:15

Антимонопольний комітет України захистив право кіровоградського ВАТ "М’ясокомбінат "Ятрань" на стиль оформлення упаковок ряду виробів.

переглядів: 1947
07:15

На минулому тижні, 23 квітня, народний хореографічний ансамбль "Пролісок" Кіровоградського обласного комплексу гімназія– школа мистецтв відсвяткував своє 40-річчя. Заснований цей творчий колектив у 1970 році. І за цих кілька десятиліть він став володарем найвищих відзнак різноманітних міжнародних фестивалів по всьому світу. Юних кіровоградських танцюристів завжди радо вітають у країнах близького та дальнього зарубіжжя. У 2007 році "Пролісок" визнано кращим українським ансамблем на міжнародних фестивалях у Португалії та Іспанії. Того ж року колектив стає володарем гран-прі другого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

переглядів: 2811
08:22

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася жахлива катастрофа, спричинена руйнуванням четвертого енергоблока АЕС. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований, і в довкілля потрапила велика кількість радіоактивних речовин. Катастрофу цю вважають найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками. Радіоактивна хмара пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США. Приблизно 60 відсотків радіоактивних речовин осіло на території Білорусі. Близько 200 тисяч осіб було евакуйовано із зон забруднення.

переглядів: 2654
08:22

Будівництво у Кіровограді дитячого будинку "Наш дім-2", який діятиме за альтернативними традиційним інтернатським методиками виховання та навчання сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, уже розпочалося й ведеться активними темпами. Про це повідомив міський голова Володимир Пузаков на нараді минулого вівторка.

переглядів: 2340
08:16

Комуністи першими відгукнулися на прохання кіровоградського міського голови Володимира Пузакова прибрати територію парку під час місячника з поліпшення благоустрою та санітарного стану міста влаштувавши 17 квітня суботник. До них приєдналися студенти машинобудівного технікуму.

переглядів: 2621
08:16

Із таким закликом звернувся до кіровоградців через ЗМІ на вівторковій прес-конференції начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов, у черговий раз нагадавши, що зараз триває місячник з поліпшення благоустрою та санітарного стану обласного центру, а 24 квітня проводитиметься загальноміський суботник.

переглядів: 2643
« 1 2 3 ... 806 807 808 ... 887 888 889 »
pgt 0.55716 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua