МЕНЮ


13:48

Як і можна було очікувати, найбільше запитань під час чергової "гарячої" лінії з міським головою Володимиром Пузаковим, яка уже за усталеною традицією відбулася у вівторок, стосувалися наслідків негоди.

переглядів: 2260
13:44

Третього лютого в актовому залі ЗОШ № 20 відбулося вшанування учасників і переможців міського етапу конкурсу "Учитель року – 2010". У заході взяли участь як педагоги-конкурсанти, так і керівники шкіл, учителі навчальних закладів Кіровограда та гості свята.

переглядів: 2585
13:40

Нещодавно в облдержадміністрації відбулася нарада, на якій обговорювалося питання стану медичної галузі в області. Правда, основну увагу там було приділено Кіровограду. Звучало багато критичних зауважень – стосовно показників захворюваності, ситуації, що склалася у міській лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД). Пізніше з останнього приводу провели прес-конференцію й кілька лікарів цього медичного закладу – заступник головного лікаря Ніна Пустова, завідуючий другим хірургічним відділенням Олександр Лавров, завідуючий третім хірургічним відділенням Олександр Болдурат та інші, а також депутати міської ради Віктор Мягкий, Віктор Шмідт та Олена Костенко.

переглядів: 4404
13:34

Минулий рік для депутатського корпусу міської ради був досить продуктивним. Ухвалені радою рішення позитивно позначилися на стані міського господарства та сприяли задоволенню потреб членів територіальної громади. І якщо попередні роки відзначались суттєвим впливом на місцевих депутатів болючих загальнодержавних політичних процесів, 2009-й був відносно стабільним. Це підтвердив в інтерв’ю нашому виданню і секретар Кіровоградської міської ради Володимир Слівнов.

переглядів: 3061
13:30

Кілька тижнів тому міський голова Володимир Пузаков вручив сотням мешканців селища Гірничого, Масляниківки й Арнаутового (інвалідам, ветеранам війни, учасникам бойових дій, пенсіонерам, багатодітним матерям) та адміністраціям шкіл №№ 33, 22, дитячого садочка № 69, Будинку культури у Масляниківці, бібліотеки-філії № 7 міської централізованої бібліотечної системи (МЦБС) апарати бездротового телефонного зв’язку стандарту CDMA.

переглядів: 2537 / коментарі (1)
13:26

Нинішній опалювальний сезон для клієнтів кіровоградської "Теплоелектроцентралі" став своєрідною компенсацією за сезон минулий – починаючи з жовтня, у їхніх квартирах тепло, і навіть у двадцятиградусні морози температура в помешканнях не падала. Підприємство, яке торік влада повернула в управління органів місцевого самоврядування, виконує договірні умови зі своїми споживачами і температуру теплоносія тримає на нормативному рівні. Однак, на жаль, інша сторона, тобто населення, трапляється, ці договірні умови порушує, не розраховуючись за надані послуги.

переглядів: 2957
13:20

Не встигли українці оговтатись від cильних снігопадів, заметів, як ударили міцні морози, які за останні роки стали для України вже незвичними. Особливо складними погодні умови були в ніч з 23 на 24 січня, коли температура повітря знизилася до 25 градусів морозу, а північно-східний вітер посилився до 5-10 метрів на секунду.

переглядів: 4840
13:17

Кіровоградська обласна рада залишила без задоволення протест прокурора області Геннадія Тюріна, котрий просив скасувати як незаконне рішення від 20 листопада минулого року про підвищення тарифу на послуги обласного комунального виробничого підприємства "Дніпро – Кіровоград". Не вдалося переконати депутатів облради й кіровоградському міському голові Володимиру Пузакову, який, підтримуючи прокурорський протест, зазначив, що згадане рішення облради неодмінно призведе до подорожчання послуг КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство", котре, як відомо, купує в ОКВП "Дніпро – Кіровоград" дніпровську воду.

переглядів: 3994
13:09

Уже кілька місяців міська влада разом із творчим колективом зі спорудження в Кіровограді пам’ятника Володимирові Винниченку й людьми, котрі фінансують його створення (як і площі, де він стоятиме), працює над цим проектом. Як завершення одного з основних етапів роботи вчора в міській раді відбулося представлення вибраного з багатьох варіантів ескізу пам’ятника двох співавторів – кіровоградського заслуженого архітектора України Віталія Кривенка та львівського скульптора Володимира Цісарика.

переглядів: 4062 / коментарі (1)
« 1 2 3 ... 806 807 808 ... 871 872 873 »
pgt 0.5521 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua