МЕНЮ


10:28

З політичною невизначеністю на Олімпі української влади покінчено, тож нарешті реальним стало прийняття найближчим часом державного бюджету на нинішній рік. А після цього – й бюджетів нижчого рівня, на які в усій Україні вже давно очікують.

переглядів: 3241
10:28

Протягом 2009 року економіка міста, як і вся вітчизняна економіка під впливом світової фінансово-економічної кризи, зазнала значних збитків – скоротилися обсяги промислового виробництва, роздрібної торгівлі, інвестицій в основний капітал. Однак у цілому за підсумками року можна сказати, що намітилися певні тенденції до стабілізації. Про це повідомила на прес-конференції у Кіровоградській міській раді заступник директора департаменту економіки та фінансів Олена Осауленко.

переглядів: 3528
10:20

Як уже повідомляла "Вечірня газета", у Кіровограді розпочато спорудження закладу нового типу "Наш дім-2", в якому виховуватимуться сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. На якому етапі зараз реалізація проекту, що втілює в життя міська влада, яка його мета – розповіла нам начальник відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міськради Людмила Дорохіна:

переглядів: 3540 / коментарі (1)
10:20

Будівництво і капітальний ремонт доріг на Кіровоградщині повинні стати одним з пріоритетних завдань для місцевої влади на 2010 рік, навіть на збиток для інших галузей. На цьому наголосив на нараді щодо стану автомобільних шляхів в області, що відбулася минулого вівторка, голова облдержадміністрації Володимир Мовчан.

переглядів: 3114 / коментарі (2)
08:31

Голова облдержадміністрації Володимир Мовчан, голова обласної ради Микола Сухомлин, керівники Знам’янської райдержадміністрації та районної ради взяли участь у підписанні Меморандуму про співпрацю із міжнародною благодійною фундацією “Хайфер Проджект Інтернешнл” та міжнародним фондом “Відродження”.

переглядів: 2244
08:25

...екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко того ж таки дня, як Верховна Рада проголосувала за обрання нового очільника уряду Миколу Азарова та новий склад Кабінету Міністрів. З цього моменту Юлія Володимирівна оголосила, що її політична сила – друга за чисельністю фракція в парламенті – йде в опозицію.

переглядів: 2142
08:25

Які права має споживач при купівлі того чи іншого товару, отриманні послуг, яким чином у разі порушення цих прав він може себе захистити – про це йшлося на прес-конференції, яку влаштувало минулої п’ятниці, напередодні Всесвітнього дня споживача, керівництво обласного управління у справах захисту прав споживачів.

переглядів: 2206
08:11

Уже майже рік в Україні діє нове містобудівне законодавство. За цей час комерційне будівництво у Кіровограді практично завмерло (і не тільки через фінансово-економічну кризу), а в багатьох пересічних громадян виникли серйозні проблеми з легалізацією зведених об’єктів. Про це "Вечірній газеті" розповів начальник управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради Григорій Литвин.

переглядів: 2991 / коментарі (1)
07:58

Чотири жінки-продавці, про яких нічого не знали в державних органах, трудилися в магазині кіровоградського підприємця Юрія Б. Прокуратура Кіровського району Кіровограда порушила стосовно нього кримінальну справу.

переглядів: 2199
« 1 2 3 ... 806 807 808 ... 880 881 882 »
pgt 0.54408 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua