МЕНЮ


08:26

У вівторок, 27 квітня, в актовому залі кібернетико-технічного коледжу відбулись громадські слухання щодо повернення історичної назви Кіровограду – Єлисаветград. Їх учасників, яких зареєструвалось понад 600 осіб і які представляли різноманітні підприємства та організації міста, зустрічали нечисленні пікети комуністів та представників націонал-патріотичних партій. І якщо перші відзначились тим, що перед початком зібрання та потім у його ході не бажали чути жодної з альтернативних точок зору щодо рідної серцю назви "Кіровоград", то другі були більш стриманими, і жодних натяків на агресію з їхнього боку не спостерігалось.

переглядів: 5004 / коментарі (7)
08:13

Марічка Падалко – телеведуча каналу „1+1”, учасниця шоу „Танцюю для тебе” – якось відразу сподобалася глядачам. Її телевізійний образ милої, лагідної дівчини, як з’ясувалося під час інтерв’ю, не розходиться з реальністю. Зараз цей образ як ніколи доречний – адже Марічка нещодавно дізналася, що вона чекає на третю дитину. Про її шлях у журналістиці, особисті переживання, коли вона пішла від свого першого чоловіка, щоб вийти заміж за журналіста Єгора Соболєва, про виховання двох маленьких дітей та її спосіб захисту малюків від сигаретного диму ми говорили в кафе в центрі Києва, поруч з квартирою, де і мешкає молоде подружжя.

переглядів: 14415 / коментарі (1)
07:58

"На жаль, в Адміністрації Президента мені не видали чарівної палички", – сказав голова облдержадміністрації Сергій Ларін журналістам Кіровограда та районів об- ласті на прес-конференції, що відбулася днями. Проте він має наміри і створити сприятливі умови для роботи місцевих сільгоспвиробників, і відродити тутешню переробну промисловість, і залучити інвестиції в економіку Кіровоградщини.

переглядів: 2798 / коментарі (1)
07:58

Хвилиною мовчання розпочалися минулої п’ятниці в приміщенні Кіровоградської міської ради урочистості з нагоди 24-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Після вшанування пам’яті тих, хто своїм життям зупинив пекельну стихію, до присутніх у залі вдів ліквідаторів звернувся кіровоградський міський голова Володимир Пузаков:

переглядів: 2977
07:51

Сьогодні відокремлений підрозділ "Теплоелектроцентраль" КП "Теплоенергетик" святкує своє вісімдесятиріччя. Напередодні ми зустрілися з його керівником Ростиславом Клоковим, який розповів про славну історію цього підприємства, з яким настроєм зустрічає колектив свій ювілей, поділився планами на майбутнє:

переглядів: 3430
07:42

Пам’ять про трагічне минуле – одна з передумов недопущення в майбутньому його помилок. Це повною мірою стосується й пам’яті про причини, наслідки та героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. У Кіровоградській музичній школі № 1 ім. Генріха Нейгауза вже десять років вшановують загиблих, померлих і живих чорнобильців під час мистецького заходу, в якому беруть участь учні шкіл естетичного виховання, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС.

переглядів: 2153
07:42

Нещодавно добігла кінця реєстрація учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, які бажають вступити до вищих навчальних закладів. Про нові умови проведення ЗНО, затверджені наказом міністра освіти і науки від 26 червня 2009 року № 570 „Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України 2010 року”, розповіли працівники центру методичної та соціально-психологічної служби гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради Оксана Смоліна, Антоніна Паращук та Ірина Маранська.

переглядів: 5474
07:42

Головне питання, яке розглядалось на черговому засіданні кіровоградського клубу "Ветеран", стосувалось якості перевезень пільговиків (якими у більшості своїй є люди похилого віку) в маршрутних таксі міста. У засіданні взяли участь міський голова Володимир Пузаков, керівник департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради Микола Цуканов, його заступник Володимир Горбатенко, начальник управління споживчого ринку, транспорту та зв’язку вищезазначеного департаменту Ольга Гонтарь, начальник відділу захисту прав споживачів того ж таки департаменту Алла Шерстньова.

переглядів: 2045
07:33

Головний лікар Кіровоградської п’ятої міської поліклініки Анатолій Сташок – один з багатьох медиків, які у травневі дні 1986 року були відряджені для обстеження населення та вимірювання рівня радіації в райони Київської області, що примикали до Чорнобильської зони.

переглядів: 2286
« 1 2 3 ... 805 806 807 ... 887 888 889 »
pgt 0.58559 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua