МЕНЮ


11:11

Десять років позбавлення волі – таке покарання призначили кіровоградцеві Ігореві М. за сексуальне розбещення дітей. Це не перший вирок у біографії М.

переглядів: 4241
11:11

Відповідно до статті 28 Цивільного кодексу України, ім’я фізичної особи складається із прізвища, власного імені та по батькові.

переглядів: 3336
11:11

Вони вийшли з Індії понад 1000 років тому і за кілька століть розселилися по всьому світу. Зараз їх налічується до 10 мільйонів.

переглядів: 5965
10:59

Визнати винним у скоєнні хуліганства, призначити покарання у вигляді позбавлення волі на три роки, револьвер "МЕ 38 Magnum-4R" знищити. Такий вирок ухвалив нещодавно суддя Кіровського районного суду Кіровограда місцевому підприємцеві Юрію П-ку, який близько року тому після танців у нічному закладі "Velvet club" поранив з револьвера тамтешнього охоронця.

переглядів: 2166
11:56

Минулих вихідних міський голова Володимир Пузаков, заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Володимир Горбатенко та заслужений архітектор України Віталій Кривенко побували у Львові, де взяли участь в обговоренні-розгляді скульптурної композиції "Пам’ятник Володимирові Винниченку".
"Вечірня газета" постійно інформує читачів про перебіг роботи над проектом площі Володимира Винниченка в обласному центрі й пам’ятника на ній цьому визначному письменникові та політикові початку минулого сторіччя. Фінансують проект, започаткований міською владою, народний депутат України Ігор Шаров, промисловці Євген Бахмач та Андрій Райкович.

переглядів: 3276
10:50

Представники сучасної соціології стверджують, що процес урбанізації проходить інтенсивно та безконтрольно. За даними ООН, чисельність міського населення у всьому світі щорічно зростає на 300 тис. чоловік. Збільшення мешканців мегаполісів невпинно породжує виникнення серйозних проблем. У недалекому минулому міста були центрами прогресу, індустріального розвитку, а також економічного та політичного життя, в той же час вимагаючи вирішення проблем, пов’язаних з життєдіяльністю цих центрів. Здавалося б, це визначення більш доречне для великих міст, столиць. Але викликає заслужений інтерес ознайомлення з журналами засідань міської думи, періодичними виданнями – „Єлисаветградский вестник”, „Голос Юга”, з яких дізнаєшся про розвиток, становлення, набуття європейських рис Єлисаветградом у кінці ХІХ на початку ХХ століть.

переглядів: 4527
10:43

Світлана Лобода – енергійна та амбіційна. У своїх 26 років вона встигла вийти на орбіти шоу-бізнесу України та Росії. Інтерв’ю Світлана дає у статутному готелі "Опера". Хоча PR-менеджер Світлани і намагалася відгородити її від незручних запитань, дівчина відповіла на всі. Як і багато інших відомих людей України, Світлана підтримала популярний в Україні тренд – кидай курити. У колективі Лободи ніхто не курить, оскільки однією з умов контракту для хлопців з балету є відсутність шкідливих звичок, у тому числі й куріння.

переглядів: 7350 / коментарі (2)
10:28

Схоже, весна нарешті починає долати зиму. Хоча з вечора до ранку морозець ще хапає за щоки, та вдень йому вже не до снаги впоратися з поки що несміливим сонячним теплом. Тож зараз саме час готуватися до генерального прибирання міста.

переглядів: 2772
10:28

Післязавтра наші комунальники відзначатимуть професійне свято. Своєю наполегливою працею вони забезпечують життєдіяльність Кіровограда, надають різноманітні послуги його жителям, створюють необхідні умови, щоб у їхніх оселях завжди були вода, газ, тепло, світло, щоб належно утримувались вулиці, дороги, парки і сквери, житловий фонд й прибудинкові території. Як би не було скрутно, вони докладають чималих зусиль, аби нам жилося затишно й комфортно.
Одне з найкращих комунальних підприємств міста – житлово-експлуатаційна контора № 12. Її начальник Любов Марченко не лише зуміла згуртувати навколо себе працелюбний та відповідальний колектив, а й зберегти техніку, інші засоби виробництва.

переглядів: 4519
« 1 2 3 ... 805 806 807 ... 880 881 882 »
pgt 0.56617 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua