МЕНЮ


09:49

Одинадцятого вересня в Кіровоградському районному будинку культури (вулиця Дарвіна, 23) відбудеться обласний відбірковий конкурс ХІІ Всеукраїнського фестивалю "Червона рута".

переглядів: 2189
09:49

З метою ознайомитися зі станом виборчої готовності регіональних парторганізацій "Сильної України" вирушив по Україні заступник голови цієї партії Костянтин Бондаренко, більше відомий українцям як блискучий політолог та політичний аналітик (ще кілька місяців тому керував Інститутом проблем управління імені Горшеніна). Днями Кость Бондаренко, як він себе називав у політологічному минулому, побував у Кіровограді. Партійні справи не завадили Костянтину Петровичу зустрітися з місцевими журналістами.

переглядів: 2436
09:42

Початок
Частина I
Частина II


Кращий працівник промисловості


Цю номінацію на дошці Пошани представлятиме старший інженер-технолог експериментально- го цеху ВАТ "Кіровоградська швейна фабрика "Зорянка" Людмила Осадча.

переглядів: 4528
09:37

У процесі написання книги з історії підготовки офіцерів-кавалеристів у нашому місті автор цієї інформації встановив зв’язки із мешканкою Англії Тетяною Карпенко-Секкомбе. Її дід Олександр Карпенко, виходець з козацького роду на Полтавщині, із 1900 по 1917 роки пройшов шлях від викладача до в.о. начальника Єлисаветградського кавалерійського юнкерського училища, за П. Скоропадського був призначений заступником керівника відроджуваного українського кавучилища, служив заступником начальника 5-ї Єлисаветградської кінної школи ім. Будьонного. Був репресований. У нашому місті народився і був хрещений у церкві кавучилища батько пані Тетяни Сергій. Тож під час приїзду на рідну Україну вона вдруге завітала до Кіровограда (вперше була ще на початку 1960-х із батьками).

переглядів: 2237
09:37

Відділ сім‘ї та молоді гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради розпочав прийом документів для видачі "Посвідчення батьків багатодітної сім‘ї" та "Посвідчення дитини з багатодітної сім‘ї".

переглядів: 3897 / коментарі (2)
09:37

За інформацією заступника директора департаменту економіки та фінансів – начальника управління економіки Олени Осауленко, протягом січня-червня 2010 року робота виконавчих органів Кіровоградської міської ради була спрямована на забезпечення можливості підтримки та виконання політики Президента України та уряду в частині своєчасної виплати працівникам підприємств, установ та організацій міста законодавчо визначеного розміру заробітної плати і погашення заборгованості з неї.

переглядів: 2633 / коментарі (3)
09:37

29 cерпня працівники гірничої галузі України відзначили День шахтаря. Це свято є своїм, рідним і в Кіровограді, під яким уранову руду видобувають гірники шахти "Інгульська" ДП "СхідГЗК".

переглядів: 2172
09:28

Донедавна про долю цієї жінки – представниці славетної української родини – навіть працівники Кіровоградського обласного краєзнавчого музею майже нічого не знали. Хоча в інвентарних книгах фондів прізвище Кресан й фігурує серед найбільш поважних дарувальників. Більше того, найцінніші експонати, що висвітлюють роль родини Тобілевичів у творенні „театру корифеїв”, потрапили до музею від А.А.Кресан: рукописи та рідкісні видання творів І.Карпенка-Карого, літературні часописи й листи, особисті речі, унікальні фото тощо.

переглядів: 8531
09:22

Кожен із нас голову миє у середньому кілька разів на тиждень. Здавалося б, абсолютно безпечна процедура. Однак, з’ясовується, не все так просто. Якщо уважно вивчити склад шампуню, відразу стає зрозуміло, що деякі плоди праці фахівців косметичної індустрії так само небезпечні, як і продукція хімічної промисловості. А на окремих флаконах із шампунем логічно було б писати: "Небезпечно для життя".

переглядів: 13961
« 1 2 3 ... 805 806 807 ... 927 928 929 »
pgt 0.5693 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua