МЕНЮ


08:08

Минулого місяця міліція Кіровоградщини здійснила комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення наркозалежних осіб серед молоді.

переглядів: 2246
08:07

В одному з вищих навчальних закладів Кіровограда працівники обласного КРУ виявили розбіжності між задекларованою вартістю навчання та тією, що вказувалась у договорах на надання освітніх послуг.

переглядів: 3115
07:49

Працюючи охоронцями на підприємстві, яке займається заготівлею брухту, цих троє кіровоградців викрадали залізяччя і здавали його конкурентам свого роботодавця. Нещодавно кримінальну справу стосовно злодіїв розглянув Кіровський районний суд.

переглядів: 2194
07:09

Господар одного із приватних домоволодінь у провулку Прорізному в Кіровограді, прокинувся уночі від шуму.
Вийшовши з дому, він побачив двох незнайомців, які намагалися викотити з двору його «пиріжок» (так у народі називають «Москвич»-пікап). Угледівши хазяїна, зловмисники втекли. Але бажання заволодіти чужим авто їх не залишило.

переглядів: 2277
06:39

День відкритих дверей провела міліція для вихованців Кіровоградської школи-інтернату. Захід відбувся з ініціативи начальника УМВС України в області Віктора Пащенка.

переглядів: 2415
08:39

Минулої суботи у Кіровограді відбулося загальноміське прибирання. Всюди – у парках та скверах, біля підприємств та організацій, навчальних закладів, біля житлових будинків – працювали кіровоградці, щоб рідне місто з настанням теплої пори року стало більш привабливим, чистим та охайним.

переглядів: 5685
08:32

Грошова допомога – до Дня Перемоги

Виконком Кіровоградської міської ради прийняв рішення про надання грошової допомоги у розмірі ста гривень кожному інваліду та учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня Перемоги. На це з міського бюджету буде витрачено 104 тисячі 700 гривень.

переглядів: 3273
08:32

Як уже повідомляла "ВГ", тиждень тому депутати Кіровоградської міської ради скасували своє кількарічної давності рішення про передачу парку Ковалівського на баланс Ленінської районної ради, тим самим повернувши його у комунальну власність міста, також на стадії завершення – процес розірвання договору оренди парку. За словами міського голови Володимира Пузакова, ці кроки зроблені виключно в інтересах жителів Кіровограда, які незабаром матимуть у центрі міста чудове місце для відпочинку. Нагадаємо, що саме Володимир Пузаков був ініціатором повернення в управління органів місцевого самоврядування не лише Ковалівського парку, а й міського водоканалу та ТЕЦ, що було передбачено в його передвиборчій програмі, як і капітальні ремонти шкіл, лікувальних, інших соціальних закладів. Як бачимо, це були не просто передвиборчі обіцянки – спільно з депутатами міської ради, соціально відповідальними бізнесовими структурами він цілеспрямовано і поступово втілює їх у життя.

переглядів: 2872
08:26

Днями провідні спеціалісти Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги провели першу в цих стінах операцію лабароскопічним методом. До цього подібні хірургічні втручання виконувались лише в обласній лікарні. Операція пройшла вдало. Задля таких операцій у медичному закладі була відкрита спеціальна п’ята операційна, де успішно функціонує відповідний апарат саме для малотравматичних втручань.

переглядів: 2637
« 1 2 3 ... 804 805 806 ... 887 888 889 »
pgt 0.50634 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua