МЕНЮ


15:28

У засобах масової інформації прозвучала інформація про те, що створено нову міську організацію Партії регіонів, яку очолив Олександр Муленко. Говорилося про те, що членства у партії нібито позбулися Олександр Макієнко та деякі інші її члени.

переглядів: 1732
16:03

Із початком осені школярі йдуть до школи, а призовники — на призовні дільниці. Разом із цими юнаками до Кіровоградського об’єднаного міського військового комісаріату прийшов і наш кореспондент. Де зустрівся із міським військовим комісаром полковником Миколою ТИЩЕНКОМ і демобілізованим старшим солдатом Андрієм ОХРІМЕНКОМ. Під час зустрічі ішлося про теперішній призов, службу в армії загалом і службу демобілізованого старшого солдата зокрема.

переглядів: 5430
09:12

Минулої п’ятниці працівникам відділу кадрової роботи Кіровоградського міськвиконкому скористатися обідньою перервою не вдалося. Якраз перед самим її початком до кабінету на третьому поверсі майже увірвалися п’ятеро співробітників УБОЗу, причому двоє із них – у формі спецпідрозділу “Сокіл”, у масках і зі зброєю. І взялися до справи, виставивши охорону біля дверей. У присутності працівників відділу почали вилучати особові справи працівниць міськвиконкому.

переглядів: 2299
12:22

Флагман ВМС України "Гетьман Сагайдачний"День Військово-морського флоту – знаковий день для моряка. Піднімаючи святковий келих за тих, хто в морі, бо ті, хто на борту, самі за себе вип’ють, він обов’язково порине в минуле і сучасне ВМС України.
Що ж? Про вміння наших предків будувати морські суда у сиву давнину та отримувати перемоги згадували ще арабські літописці, розповідаючи про походи київських дружин на Каспій, приблизно 860-880 років. Похід князя Горавліна десь перед 800 роком на побережжя Криму, коли він поруйнував усі міста від Херсонеса до Керчі, візантійські хроніки малюють чорними фарбами, водночас підкреслюючи військове та морське мистецтво слов’ян-русів. Аскольд, Дір, Олег, Святослав, Володимир, Ярослав – правителі Київської Русі – провели за час керування державою потужні морські походи супроти Візантії. По-різному склалася їхня доля. Були перемоги: похід Аскольда і Діра на Царгород у 860 році Східна Римська імперія відбила ціною повної мобілізації всіх військових сил.

переглядів: 2687
12:20

Голова Верховної Ради України, лідер Народної партії України Володимир Литвин вважає, що створення передвиборчого блоку, який об’єднає «Народний союз «Наша Україна», БЮТ і Народну партію на парламентських виборах 2006 року, залежить від результату переговорів між лідерами партій і статусу їх учасників.

переглядів: 1790
12:16

Я почув, що існує секретна форма заповіту. Я вже у похилому віці, хворію, не маю власних дітей, у мене є лише племінники, які зараз чомусь згадали про мене, хоча десятки років ніби й не знали про моє існування. Розумію – сподіваються, що їм залишиться моя чотирикімнатна квартира, автомобіль, заощадження. За законом так нібито і має бути, але я насправді хочу все залишити зовсім іншій людині. Та боюся, що вони можуть дізнатися про мій заповіт завчасно і хитрощами змусити мене його переробити. Чи можу я залишити секретний заповіт, який би прочитали лише після моєї смерті? Наскільки він буде законним? (Іван М.)

переглядів: 4130
12:15

У своєму житті я знаю лише одного батька – це чоловік моєї мами. Він прийшов до нас, коли мені було всього три роки. Згодом мій біологічний батько (його я не пам’ятаю і жодного разу не бачив) відмовився від мене, і мамин чоловік мене усиновив. 0Я його все життя називав батьком, ми часто гостювали у його матері – моєї бабусі. Потім ми разом з ним пережили велике горе – померла моя мама. Згодом помирає і бабуся – татова мама — і залишає хороший будинок в одному із райцентрів моєму татові. Він його переписав на себе, хотів продати, але не встиг, бо також помер. Я, відповідно, хотів оформити спадщину на себе, але виявилося, що у батька є донька від першого шлюбу. Вона заявляє, що право на будинок, який за документами належить моєму прийомному батькові, має лише вона, як його єдина кровна рідня. Чи так це за законом? (М.САЛІЙ)

переглядів: 2634
16:22

Євгеній КушнарьовПішли в історію президентські вибори. Минули перші сто днів нової влади. А українське суспільство, як і раніше, у стані розколу. Між Заходом і Сходом — стіна нерозуміння. Як перебороти її, досягти бажаної суспільної згоди? Про це мої міркування, які я пропоную читачеві.

переглядів: 2299
16:01

Голова Верховної Ради Володимир Литвин сподівається, що Україні та Мексиці вдасться налагодити постійний ефективний політичний діалог. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом Мексиканських Сполучених Штатів В.Фоксом 20 червня.

переглядів: 4804
« 1 2 3 ... 804 805 806 ... 858 859 860 »
pgt 0.44312 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua