МЕНЮ


13:52

Учора на черговому засіданні сесії Кіровоградської міської ради депутати розпочали процедуру розірвання договору оренди із ТОВ "ЦНТІ УНГА", що орендує цілісний майновий комплекс КП "Кіровоградтеплокомуненерго". Причина – невиконання орендарем договірних зобов’язань.

переглядів: 2996
13:50

Наприкінці минулого року "Вечірня газета" та оператор мобільного зв’язку life:) у рамках благодійної кампанії "Допомогти так легко!" оголосили конкурс на кращу статтю, присвячену проблемі безпритульних дітей в Україні.

переглядів: 2517
13:48

Як і можна було очікувати, найбільше запитань під час чергової "гарячої" лінії з міським головою Володимиром Пузаковим, яка уже за усталеною традицією відбулася у вівторок, стосувалися наслідків негоди.

переглядів: 2252
13:44

Третього лютого в актовому залі ЗОШ № 20 відбулося вшанування учасників і переможців міського етапу конкурсу "Учитель року – 2010". У заході взяли участь як педагоги-конкурсанти, так і керівники шкіл, учителі навчальних закладів Кіровограда та гості свята.

переглядів: 2575
13:40

Нещодавно в облдержадміністрації відбулася нарада, на якій обговорювалося питання стану медичної галузі в області. Правда, основну увагу там було приділено Кіровограду. Звучало багато критичних зауважень – стосовно показників захворюваності, ситуації, що склалася у міській лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД). Пізніше з останнього приводу провели прес-конференцію й кілька лікарів цього медичного закладу – заступник головного лікаря Ніна Пустова, завідуючий другим хірургічним відділенням Олександр Лавров, завідуючий третім хірургічним відділенням Олександр Болдурат та інші, а також депутати міської ради Віктор Мягкий, Віктор Шмідт та Олена Костенко.

переглядів: 4384
13:34

Минулий рік для депутатського корпусу міської ради був досить продуктивним. Ухвалені радою рішення позитивно позначилися на стані міського господарства та сприяли задоволенню потреб членів територіальної громади. І якщо попередні роки відзначались суттєвим впливом на місцевих депутатів болючих загальнодержавних політичних процесів, 2009-й був відносно стабільним. Це підтвердив в інтерв’ю нашому виданню і секретар Кіровоградської міської ради Володимир Слівнов.

переглядів: 3040
13:30

Кілька тижнів тому міський голова Володимир Пузаков вручив сотням мешканців селища Гірничого, Масляниківки й Арнаутового (інвалідам, ветеранам війни, учасникам бойових дій, пенсіонерам, багатодітним матерям) та адміністраціям шкіл №№ 33, 22, дитячого садочка № 69, Будинку культури у Масляниківці, бібліотеки-філії № 7 міської централізованої бібліотечної системи (МЦБС) апарати бездротового телефонного зв’язку стандарту CDMA.

переглядів: 2520 / коментарі (1)
13:26

Нинішній опалювальний сезон для клієнтів кіровоградської "Теплоелектроцентралі" став своєрідною компенсацією за сезон минулий – починаючи з жовтня, у їхніх квартирах тепло, і навіть у двадцятиградусні морози температура в помешканнях не падала. Підприємство, яке торік влада повернула в управління органів місцевого самоврядування, виконує договірні умови зі своїми споживачами і температуру теплоносія тримає на нормативному рівні. Однак, на жаль, інша сторона, тобто населення, трапляється, ці договірні умови порушує, не розраховуючись за надані послуги.

переглядів: 2947
13:20

Не встигли українці оговтатись від cильних снігопадів, заметів, як ударили міцні морози, які за останні роки стали для України вже незвичними. Особливо складними погодні умови були в ніч з 23 на 24 січня, коли температура повітря знизилася до 25 градусів морозу, а північно-східний вітер посилився до 5-10 метрів на секунду.

переглядів: 4805
« 1 2 3 ... 802 803 804 ... 867 868 869 »
pgt 0.51826 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua