МЕНЮ


10:28

Тим, хто нарешті зважився створити сім'ю, можливо, й не варто дослухатися до порад батьків. Бо — часи змінилися. Останнім довелося ставати на весільний рушник за інших законів, нині ж у державі діє новий Сімейний кодекс (він набрав чинності в січні нинішнього року). Цей нормативний акт увібрав чимало нових правових конструкцій. Про них розповідає старший помічник прокурора Кіровоградської області з питань правового забезпечення Валентина Васильєва:

переглядів: 2669
17:18

Одна з прес-конференцій голови кіровоградської обласної організації Всеукраїнського об'єднання партії "Батьківщина" Валерія Кальченка була присвячена особливостям перехідних положень майбутніх можливих змін до Конституції.

переглядів: 1616
12:28

Хаджи Хассанал Болкиях и Леонид Кучма (фото Укринформ)9 марта Президент Украины Леонид Кучма провел прощальную беседу с Султаном Государства Бруней — Даруссалам Хаджи Хассаналом Болкияхом, сообщает Официальное Интернет-представительство Президента Украины. В ходе беседы стороны, подводя итоги визита, выразили удовлетворение его результатами и намеченными перспективами будущего сотрудничества.

переглядів: 2316
15:06

Чимало кіровоградців позавчора побували на спільному прийомі міського голови Миколи Чигріна та начальника УМВС в Кіровоградській області Валерія Ноніка. Основні проблеми, які їх хвилювали, стосувалися поліпшення рівня правопорядку в місті, покращання роботи дільничних інспекторів міліції, повернення скасованих пільг ветеранам МВС. Цікавились громадяни й ходом розслідування деяких злочинів, у результаті яких постраждали вони чи їхні родичі. Приміром, кіровоградка Валентина Слюсар ось уже півтора року добивається справедливості. Ще 21 вересня 2002 року біля кафе "Каприз" на вулиці Попова злочинці безпричинно побили її сина. Хлопець отримав відкриту черепно-мозкову травму і переніс складну операцію. Вилікувати його так і не вдалося: він став інвалідом другої групи. Валентина Слюсар на прийомі стверджувала, що їй відомі імена кривдників сина і спитала у правоохоронців, коли ж нарешті їх притягнуть до відповідальності. Начальник Кіровського відділу міліції Сергій Бескупський (а на прийомі були присутні також начальники районних та міського відділів міліції) повідомив, що за даним фактом прокуратурою вже порушено кримінальну справу. Ведеться слідство. Ще треба провести ряд необхідних слідчих дій, таких, як опізнання, очна ставка та інші. Валерій Нонік доручив своїм підлеглим провести службове розслідування і за його результатами притягнути до відповідальності працівників міліції, котрі займалися тяганиною.

переглядів: 1618
14:52

В Кіровоградській області — новий начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю. Наказом Міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя від 27 лютого нинішнього року ним призначено Сергія Фоміна, який до цього тривалий час пропрацював у податкових органах.

переглядів: 1776
19:42

27 лютого 2004 року відбулось засідання позачергової 11-ої сесії Кіровоградської міської ради. В порядку денному сесії стояло одне питання: "Про звільнення з посади заступника міського голови Романова О.О.".
Після відкриття сесії міський голова М.Чигрін зачитав заяву заступника міського голови Олексія Романова про звільнення із займаної посади за згодою сторін і дав можливість депутатам міської ради задати питання.

переглядів: 1614
12:20

Восени цього року жителі Кіровограда відзначатимуть 250-річний ювілей рідного міста. Про важливість події свідчить той факт, що підготовкою до свята опікується Президент України Л.Кучма.

переглядів: 2260
12:17

Давайте запитаємо у душі своєї: "А чи не завинив я перед землею святою, на якій живу? Чи не образив, бува, чим пам'ять предків цієї землі?" Бо ж по роду поколінь передаємо генний ланцюжок напрацювань чи руйнації людської душі. І совість серця заятриться, бо ж постане незаслужено ображений ангел нашого міста, а біля нього свята Єлисавета на колінах і зі сльозами на очах перед Господом Величним.

переглядів: 2268
12:07

Наближається 250-річчя Кіровограда. А разом із цим активізуються дискусії щодо назви міста. Серед дискутантів — прихильники повернення царської назви, теперішньої і ті, хто волів би, щоби в назві відбивалася не імперська, не радянська, а українська ідея.

переглядів: 2263
« 1 2 3 ... 801 802 803 ... 843 844 845 »
pgt 0.85185 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua