МЕНЮ


16:01

Голова Верховної Ради Володимир Литвин сподівається, що Україні та Мексиці вдасться налагодити постійний ефективний політичний діалог. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом Мексиканських Сполучених Штатів В.Фоксом 20 червня.

переглядів: 4779
13:42

Цьогорічний весняний призов до лав Збройних сил України серед багатьох інших проблем висвітлив критично низький рівень військово-патріотичної свідомості призовників. Через це багато з них не з'явилися на призовні дільниці, вдавалися до найрізноманітніших способів уникнути призову. Причини цього явища ми з'ясовували у військового комісара Кіровоградського об'єднаного міського комісаріату полковника Миколи Тищенка, який назвав не лише корінь проблеми, а й окреслив шлях виходу із ситуації, що склалася.

переглядів: 2446
13:42

Володимир ЛитвинГолова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що на цій сесії парламенту нереально прийняти закон про адміністративно-територіальну реформу.
Про це він сказав 21 травня під час конференції Київської обласної організації Народної партії. Литвин відзначив, що сьогодні ще існує багато питань, які необхідно вивчити. Він висловився за проведення експерименту на рівні якоїсь області чи району, щоб потім після широкої дискусії ухвалити рішення.

переглядів: 1586
13:37

Кілька днів тому у столиці Угорщини Бадапешті відбулося засідання моніторингового комітету (МК) Парламентської Асамблеї Ради Європи, що має у своєму складі понад сорок делегацій національних парламентів та є одним із найбільш впливових дорадчих органів Ради Європи. У роботі комітету взяли участь і представники України.

переглядів: 1987
13:16

Нещодавно створена політична партія "Нова демократія" поступово розширює представництво в Україні. Уже в десяти областях створено місцеві осередки, а Кіровоградщина минулої п'ятниці стала одинадцятою. В роботі установчих зборів обласної організації взяв участь генеральний секретар "Нової демократії" Євген Кушнарьов. Перед їх початком він зустрівся із представниками місцевих ЗМІ.

переглядів: 1829
13:09

21 травня на позачерговому засіданні фракції „Трудова Україна" у кіровоградській міськраді прийнято рішення про виведення зі складу фракції Петра Овчара, одночасно переобрано координатора трудовиків. Ним став депутат Олег Лунгул.

переглядів: 1641
20:23

Керуючись статтями 42, 46, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

переглядів: 1887
21:48

З метою виконання Указу Президента України "Про заходи щодо вдосконалення державного управління у сфері пожежної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій", зміцнення довіри населення до "Народної служби порятунку — 01", створення соціально-престижного образу рятувальника, Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій започаткувало проведення щорічної Всеукраїнської акції "Герой-рятівник року".

переглядів: 3991
16:49

Усяка людська діяльність вимагає через певний час оголошення досягнутого результату. Школярі та студенти складають іспити, щоб оцінити опановані знання. Їхні батьки, працюючи в різних сферах, щомісячно отримують специфічний звіт про витрати фізичної та розумової енергії у вигляді заробітної платні (звісно, за умови, що в країні усе гаразд). Цифри на футбольних табло також інформують про рівень докладених зусиль. А ще усілякі з'їзди, семінари, конференції. Форм звітів — безліч.

переглядів: 2583
« 1 2 3 ... 800 801 802 ... 853 854 855 »
pgt 0.90132 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua