МЕНЮ


10:05

П’ятнадцятого лютого виповнився 21 рік від часу виведення з Демократичної Республіки Афганістан (ДРА) останніх радянських військових підрозділів обмеженого контингенту, який перебував там протягом десяти років. 15 лютого в Україні нині є Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

переглядів: 4140
10:00

У вівторок, 16 лютого, відбулося пленарне засідання міської ради. Розпочалося воно традиційно – з розгляду депутатських запитів.
У більшості цих документів викладалися прохання виручити малозабезпечених земляків, які серйозно захворіли, – виділити їм з бюджету кошти на лікування. Ухваливши рішення про надання таких допомог, депутати приступили до розгляду запиту, в якому ішлося про потребу виділення з міської казни 35 тисяч гривень на поїздку дитячого хорового колективу "Елегія" на хорову олімпіаду в Китай. Депутати позитивно відгукувалися про цей творчий колектив, його неодноразові перемоги на міжнародних конкурсах (зокрема, останню в Австрії, де діти отримали гран-прі), але через відсутність міського бюджету не стали поспішати із задоволенням цього запиту. Проблеми не виникло б, якби було затверджено головний фінансовий документ держави – саме через це міська рада не може ухвалити рішення про місцевий бюджет. Намагаючись допомогти хоровому колективу, який представлятиме в Китаї нашу країну, міський голова Володимир Пузаков запропонував, щоб цей запит розглянула профільна постійна комісія ради і чітко визначила джерела фінансування поїздки. Так що, на наступному пленарному засіданні депутати ще повернуться до розгляду цього питання.

переглядів: 2128
09:55

Кіровоградці вже звикли до того, що кожного вівторка о 16-й годині міський голова відповідає на їхні телефонні дзвінки. Таким чином, започаткована не так давно телефонна "гаряча лінія" дозволяє в інтерактивному режимі кожному бажаючому поспілкуватись із Володимиром Пузаковим та поставити йому запитання, які стосуються життя територіальної громади.

переглядів: 2900
09:50

У Кіровограді небагато початкових шкіл. Одна з них – ЗОШ № 37 І ступеня, що в селищі Новому. Там навчаються три сотні учнів першого – четвертого класів. У школі працюють як молоді, так і досвідчені педагоги. Це колектив однодумців, який створює для своїх вихованців найоптимальніші умови для всебічного розвитку, застосовуючи при цьому і перевірені часом, і новітні педагогічні ідеї, а також сучасне навчальне обладнання. Учителі на чолі з директором Тетяною Дадоновою цілком спроможні впоратися з будь-якою навчальною чи педагогічною проблемою, однак їм не до снаги відремонтувати частину приміщень школи, де подекуди на стінах з’явилися невеликі тріщини, протікає дах тощо. Для з’ясування обсягу необхідних ремонтних робіт до навчального закладу минулої середи приїхали міський голова Володимир Пузаков та начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч.

переглядів: 2729
09:44

На ринку ритуальних послуг у Кіровограді працюють 12 суб’єктів господарювання. Одинадцять із них - це приватні структури, а одне – комунальне підприємство "Ритуальна служба". За кількістю підприємств, що надають відповідні послуги, наше місто займає одне з перших місць в Україні. Здавалось би, конкуренція мала б бути лише на користь і в плані якості послуг, і в плані їх вартості. Але все не так просто. Директор комунального підприємства Олександр Єрьоменко та кілька керівників приватних структур стверджують, що у Кіровограді у цій делікатній сфері конкуренти вже перетнули межу чесності та добропорядності. Все це стало предметом обговорення на нараді за участі міського голови Володимира Пузакова, директорів департаментів житлово-комунального господарства та розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку міської ради Віктора Кухаренка та Миколи Цуканова.

переглядів: 2397
09:41

Першого та третього вівторка кожного місяця проходять засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, де розглядаються різноманітні адміністративні порушення, в тому числі й ті, що стосуються благоустрою та санітарного стану міста. На засіданні, яке відбулось 16 лютого, здебільшого розглядались питання про неналежне прибирання вулиць міста від снігу, посипання обледенілих вулиць піском тощо. Контроль за дотриманням правил благоустрою, які передбачають і своєчасне очищення вулиць від снігу, здійснюють інспектори спецінспекції з благоустрою міськради. Вони складають акти на керівників відповідних підприємств, які не дбають про належний санітарний стан прилеглих територій, і направляють документи на розгляд членів адмінкомісії.

переглядів: 2274
07:50

Уродженець Херсонщини О. Єгоров закінчив Єлисаветградське кавалерійське училище і розпочав службу в 9-у гусарському Київському полку. В роки Першої світової війни навчався в Севастопольській авіашколі. Після сформування штабу української авіації штаб-ротмістр переводиться з російської армії до 1-го Українського авіазагону військ Центральної Ради, який, за словами українського ветерана-льотчика емігранта Л. Шанковського “брав технічно скромну участь у першій українсько-більшовицькій війні”. Через кілька місяців Єгоров очолює 1-й Запорізький авіазагін Армії УНР.

переглядів: 2278
07:50

Гасло "Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих" у ситуації з виконанням Закону України "Про соціальний захист дітей війни" набуло буквального смислу. Про це з гіркотою й болем у серці каже голова клубу "Ветеран", голова об’єднання "Діти війни" при Кіровоградській міській організації ветеранів України Володимир Краснокутський.

переглядів: 3245 / коментарі (6)
07:50

Учні Бобринецької загальноосвітньої школи № 5 стали переможцями відбірного етапу четвертого шкільного чемпіонату "Біола – Ігри чемпіонів". Ця перемога відкрила перед ними шлях до участі у фінальній частині змагань, що відбудуться в міжнародному дитячому центрі "Артек".

переглядів: 2337
« 1 2 3 ... 795 796 797 ... 863 864 865 »
pgt 0.51657 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua