МЕНЮ


15:06

Чимало кіровоградців позавчора побували на спільному прийомі міського голови Миколи Чигріна та начальника УМВС в Кіровоградській області Валерія Ноніка. Основні проблеми, які їх хвилювали, стосувалися поліпшення рівня правопорядку в місті, покращання роботи дільничних інспекторів міліції, повернення скасованих пільг ветеранам МВС. Цікавились громадяни й ходом розслідування деяких злочинів, у результаті яких постраждали вони чи їхні родичі. Приміром, кіровоградка Валентина Слюсар ось уже півтора року добивається справедливості. Ще 21 вересня 2002 року біля кафе "Каприз" на вулиці Попова злочинці безпричинно побили її сина. Хлопець отримав відкриту черепно-мозкову травму і переніс складну операцію. Вилікувати його так і не вдалося: він став інвалідом другої групи. Валентина Слюсар на прийомі стверджувала, що їй відомі імена кривдників сина і спитала у правоохоронців, коли ж нарешті їх притягнуть до відповідальності. Начальник Кіровського відділу міліції Сергій Бескупський (а на прийомі були присутні також начальники районних та міського відділів міліції) повідомив, що за даним фактом прокуратурою вже порушено кримінальну справу. Ведеться слідство. Ще треба провести ряд необхідних слідчих дій, таких, як опізнання, очна ставка та інші. Валерій Нонік доручив своїм підлеглим провести службове розслідування і за його результатами притягнути до відповідальності працівників міліції, котрі займалися тяганиною.

переглядів: 1607
14:52

В Кіровоградській області — новий начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю. Наказом Міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя від 27 лютого нинішнього року ним призначено Сергія Фоміна, який до цього тривалий час пропрацював у податкових органах.

переглядів: 1769
19:42

27 лютого 2004 року відбулось засідання позачергової 11-ої сесії Кіровоградської міської ради. В порядку денному сесії стояло одне питання: "Про звільнення з посади заступника міського голови Романова О.О.".
Після відкриття сесії міський голова М.Чигрін зачитав заяву заступника міського голови Олексія Романова про звільнення із займаної посади за згодою сторін і дав можливість депутатам міської ради задати питання.

переглядів: 1605
12:20

Восени цього року жителі Кіровограда відзначатимуть 250-річний ювілей рідного міста. Про важливість події свідчить той факт, що підготовкою до свята опікується Президент України Л.Кучма.

переглядів: 2248
12:17

Давайте запитаємо у душі своєї: "А чи не завинив я перед землею святою, на якій живу? Чи не образив, бува, чим пам'ять предків цієї землі?" Бо ж по роду поколінь передаємо генний ланцюжок напрацювань чи руйнації людської душі. І совість серця заятриться, бо ж постане незаслужено ображений ангел нашого міста, а біля нього свята Єлисавета на колінах і зі сльозами на очах перед Господом Величним.

переглядів: 2258
12:07

Наближається 250-річчя Кіровограда. А разом із цим активізуються дискусії щодо назви міста. Серед дискутантів — прихильники повернення царської назви, теперішньої і ті, хто волів би, щоби в назві відбивалася не імперська, не радянська, а українська ідея.

переглядів: 2253
14:29

Обласна організація Всеукраїнського об'єднання ветеранів виступила з ініціативою повернення Кіровограду історичної української назви — Новокозачин. До подібних дій ветеранів спонукали події у місті, пов'язані з ювілеєм. Російська громада та єпархія УПЦ МП виступили за повернення місту імені російської цариці Єлизавети, стверджуючи, що місту повертається ім'я святої Єлизавети. У той же час ветеранська організація міста, що ідеологічно симпатизує КПУ, теж виступила із засудженням дій по перейменуванню Кіровограда в Єлизаветград.

переглядів: 2374
14:25

Шановний Вікторе Володимировичу!
У відкритому листі Кіровоградському міському голові М.С.Чигріну та депутатам міської ради ви намагаєтесь переконати їх у необхідності повернення нашому місту в рік 250-річного ювілею його "історичної" назви — Єлисаветград. Згоден із вашими численними аргументами проти назви Кіровоград, бо більшовик С.М.Кіров, на честь якого було перейменовано місто, ніколи тут не жив, ніякого стосунку до України та її історії не мав. Але я категорично проти повернення місту імперської назви Єлисаветград. Навіщо міняти більшовицьку назву на імперську?

переглядів: 2218
12:06

Кировоградская областная организация "Союз Чернобыль Украины" обратилась к Премьер-министру Януковичу, народным депутатам Пузакову, Антоньевой, меру города Чигрину. Как сообщил нам пресс-секретарь ВОО Кировоградской областной организации "Союз Чернобыль Украины" Игорь Филипенко, в обращении указывается о недостаточном финансировании Чернобыльских социальных программ, а также о сложившейся обстановке, которая может привести к социальному взрыву среди лиц, пострадавших в результате аварии на ЧАЭС.

переглядів: 3042
« 1 2 3 ... 795 796 797 ... 837 838 839 »
pgt 1.41831 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua