МЕНЮ


18:58

У 2004 році право на державну соціальну допомогу мають сім'ї, чиї доходи не перевищують 80 гривень на кожного члена сім'ї. При цьому грошовий мінімум для пенсіонерів і дітей підвищений до 110 грн, а для інвалідів — до 115 грн.

переглядів: 3507
19:11

Відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стілСьогодні відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стіл "Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". У рік 250-річного ювілею ця тема знову стала актуальною. Релігійні громади, депутати різних рівнів, громадські організації та політичні партії висловлюють різні точки зору, апелюють до нинішньої міської влади, надсилають звернення, листи, відгуки до топонімічної комісії у міськвиконкомі.

переглядів: 3106
12:08

Приватизувавши квартири в багатоповерхівках, громадяни автоматично стають власниками допоміжних приміщень — підвалів, сходів, сараїв, кладовок, горищ, колясочних. Для цього не потрібно створювати об'єднання співвласників чи вступати до нього або ж здійснювати ще якісь юридичні дії. Господарі неприватизованих осель є співвласниками допоміжних приміщень нарівні з тими, хто приватизував своє помешкання. Без згоди власників не можна продавати, здавати в оренду, перебудовувати чи передавати в користування допоміжні приміщення. Право власності на них так само, як і на квартири, є непорушним, забезпечується державою і захищається судом. Таке рішення оприлюднив Конституційний Суд України за зверненням Сергія Ярового та шістдесяти народних депутатів України.

переглядів: 2124
11:08

Леонид Кучма и Таксин Шинаватра (фото Укринформ)Президент Украины Леонид Кучма, пребывая с официальным визитом в Королевстве Таиланд, провел встречу в узком кругу с Премьер-министром этой страны Таксином Шинаватрой. Глава Украины и Премьер-министр Таиланда приняли участие в украинско-тайских переговорах в расширенном составе и церемонии подписания двусторонних документов. Как сообщает Официальное Интернет-представительство Президента Украины, были подписаны: Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Королевства Таиланд об авиационном сообщении; Конвенция между Кабинетом Министров Украины и Правительством Королевства Таиланд об избежании двойного налогообложения; Протокол между Министерством иностранных дел Украины и Министерством иностранных дел Королевства Таиланд о консультациях и сотрудничестве.

переглядів: 2009
10:31

Прописка канула у вічність давно — ще у 2001 році. Потім було три роки невизначеності. Зараз у нашій державі введено реєстрацію громадян. Тепер кожен може добровільно обирати і заявляти місце, за яким буде проживати. Це чорним по білому записано у нещодавно прийнятому Законі України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання". З новаціями у чинному законодавстві журналістів на брифінгу познайомив начальник відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС в Кіровоградській області Володимир Гончаренко. За його словами, введення інституту реєстрації зовсім не означає, що громадяни мають вистоювати черги біля паспортних столів із тим, щоб замінити відмітку "прописаний" на "зареєстрований". Люди, які прописані за тією чи іншою адресою, автоматично перейшли в розряд зареєстрованих. А ось тим, які ще не зареєструвалися за адресою фактичного проживання, треба подбати про це — подати до найближчого відділення у справах реєстрації, громадянства та імміграції такі документи: заяву, паспорт та листок зняття з обліку в іншій місцевості. Закон розділяє поняття "місце проживання" та "місцеперебування". Місцеперебування — це адреса, за якою ви мешкаєте протягом кількох місяців, але менше, ніж півроку. Місце проживання — відповідно, адреса, за якою мешкаєте понад шість місяців. До речі, реєструватись за місцем перебування не обов'язково. В обов'язковому порядку протягом семи днів зареєструватися мають лише громадяни, які належать до визначених категорій. Це особи, які мають невиконані майнові зобов'язання або ж які призиваються на дійсну військову службу чи беруть участь у судових процесах.

переглядів: 4190
10:28

Тим, хто нарешті зважився створити сім'ю, можливо, й не варто дослухатися до порад батьків. Бо — часи змінилися. Останнім довелося ставати на весільний рушник за інших законів, нині ж у державі діє новий Сімейний кодекс (він набрав чинності в січні нинішнього року). Цей нормативний акт увібрав чимало нових правових конструкцій. Про них розповідає старший помічник прокурора Кіровоградської області з питань правового забезпечення Валентина Васильєва:

переглядів: 2657
17:18

Одна з прес-конференцій голови кіровоградської обласної організації Всеукраїнського об'єднання партії "Батьківщина" Валерія Кальченка була присвячена особливостям перехідних положень майбутніх можливих змін до Конституції.

переглядів: 1602
12:28

Хаджи Хассанал Болкиях и Леонид Кучма (фото Укринформ)9 марта Президент Украины Леонид Кучма провел прощальную беседу с Султаном Государства Бруней — Даруссалам Хаджи Хассаналом Болкияхом, сообщает Официальное Интернет-представительство Президента Украины. В ходе беседы стороны, подводя итоги визита, выразили удовлетворение его результатами и намеченными перспективами будущего сотрудничества.

переглядів: 2303
« 1 2 3 ... 794 795 796 ... 837 838 839 »
pgt 1.50338 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua