МЕНЮ


10:12

На початку травня кіровоградці мали змогу оцінити приємний сюрприз, який піднесла їм міська влада спільно із місцевими озеленювачами: газонну частину по вулиці Карла Маркса навпроти площі імені Кірова повністю оновлено.

Ще взимку міський голова Володимир Пузаков запропонував фахівцям комунального підприємства "Трест зеленого господарства" розробити проект оновлення газону між вулицями Леніна та Дзержинського. Кілька варіантів були ретельно вивчені, вибрали найкращий. А з настанням тепла, коли вже був відреставрований старовинний будинок, де розміщене обласне відділення Державного казначейства, розпочались активні роботи з озеленення. Обов’язковою умовою проекту було знесення старих листяних порід дерев та заміна їх на хвойні насадження. Що з цього вийшло, кіровоградці побачили вже наприкінці квітня.

переглядів: 2293
10:05

У Кіровоградській обласній дитячій лікарні відбулася урочиста передача хірургічних інструментів, куплених на кошти другого великоднього благодійного аукціону.

Нагадаємо, що цього року напередодні Великодня у Кіровоградському обласному художньому музеї пройшов другий благодійний аукціон картин, які безоплатно передали художники, а купили їх меценати. До участі в аукціоні художня галерея Андрія Кадигроба та медіа-група "Весь Кіровоград" запросили півсотні кіровоградців – відомих та успішних людей нашого міста.

переглядів: 2989
10:05

Кому хочеться навесні смакувати маринованими помідорами чи квашеною капустою? Багато кого вже в квітні–травні “тягне” на свіжі огірки та редиску, петрушку й кріп, тим більше, що нині їх можна придбати і на ринку, і в магазинах. Проте нерідко овочі, вирощені в теплицях, у закритому ґрунті, містять велику кількість нітратів (особливо, якщо під час їх вирощування порушуються правила внесення в ґрунт мінеральних добрив, насамперед азотних, або коли до мінерального підживлення в теплиці додаються недостатнє освітлення, низька температура повітря та недостатня вологість).

переглядів: 3000
10:05

Зробити життя кіровоградців кращим допоможуть органи самоорганізації населення (ОСН). У цьому переконані учасники прес-конференції, що відбулася днями в прес-клубі реформ.

переглядів: 2825
09:47

Відомий російський літератор, історик та археолог Леонід Вернський – онук лауреата Нобелівської премії І.Тамма, – збираючи матеріали про дитинство і юність славетного діда, які минули в Єлисаветграді, зробив несподіваний, але надзвичайно приємний для нас, мешканців цього міста, висновок: „Феномен Елисаветграда заключается, пожалуй, в том, что ни один уездный город в России не дал на рубеже веков такого количества талантов”. Ця думка вперше була висловлена років 20 тому і здавалась на ті часи лише компліментом на адресу міста: надто мало знали ми, одурманені комуністичною міфологією, історію Єлисаветграда.

переглядів: 5326 / коментарі (3)
09:41

Ця пригода сталася удосвіта 7 квітня минулого року на автозаправній станції "WOG", розташованій на вулиці Московській у Кіровограді. До її приміщення забігли двоє чоловіків, обличчя яких прикривали чорні маски. Зрозумівши, що це – напад, жінка-оператор натисла кнопку сигналізації. Тим часом один із візитерів вилив на неї рідину із запахом ацетону, дістав запальничку і вигукнув: "Давай гроші, бо підпалю!" А його спільник продемонстрував ножа.

переглядів: 2402
09:41

Нештатна ситуація виникла вранці 30 січня нинішнього року в інфекційному відділенні Гайворонської центральної лікарні. Медсестра, зайшовши в палату, щоб поцікавитися здоров’ям хворого, вжахнулася – той, тримаючи в руці ножа, вигукнув, що вб’є її. Перелякана медпрацівниця швидко ретирувалася і покликала на допомогу колег.

переглядів: 2078
09:41

В українському суспільстві тривають дискусії стосовно доцільності ратифікації нашим парламентом угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Росії на території України – документа, який передбачає продовження терміну дислокації російського флоту на території України ще на 25 років. Прихильники та противники цієї, так званої харківської, угоди (президенти Віктор Янукович та Дмитро Медведєв уклали її в Харкові) наводять аргументи головним чином економічного та політичного характеру. Урядовці доводять, що цим самим Україна отримала "каталізатор прискореного зростання економіки у вигляді зниження ціни на газ". Опозиція, засуджуючи цей договір, акцентує увагу на тому, що його прийняття відбулося кулуарно, без громадського, експертного обговорення та політичної дискусії.

переглядів: 2251
09:41

Третього травня в Україні стартувала благодійна акція "Серце до серця" (завершиться – 23 травня) однойменного всеукраїнського фонду. Вона проходить уже п’ятий рік поспіль. Її мета – збирання волонтерами коштів на придбання медичного обладнання для дитячих лікувальних закладів.

переглядів: 3306
« 1 2 3 ... 793 794 795 ... 880 881 882 »
pgt 0.56665 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua