МЕНЮ


11:08

Голова парламентської фракції Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА у рамках свого візиту до нашого міста взяла участь у засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ.

переглядів: 2521
11:04

12 вересня у Кіровограді побувала одна з лідерів Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА. В аеропорту її зустрічали міський голова Кіровограда Володимир ПУЗАКОВ, депутати міської та обласної рад від ПР, керівники обласного виборчого штабу, регіональні партійні активісти та прихильники біло-блакитних.

переглядів: 1913
10:57

Учора в Кіровоградському прес-клубі відбулася прес-конференція, у якій взяли участь лідер Партії національно-економічного розвитку України Павло МАТВІЄНКО та представник цієї партії Христина СТЕЦЬКІВ.

переглядів: 2287
10:53

Минулого вівторка директор Центру прикладної політики “Стратагема” Юрій РОМАНЕНКО оприлюднив на прес-конференції результати соціологічного опитування, що проводилося у Кіровограді та області з 17 по 22 серпня, аби з’ясувати електоральну підтримку партій та блоків на виборах-2007. В опитуванні, за словами пана Романенка, взяли участь 2100 респондентів. Вибірка була зроблена за соціально-демографічними та статево-віковими ознаками для кожного із семи виборчих округів Кіровоградщини. Проводилось опитування методом анкетування респондентів.

переглядів: 2517
10:49

Учора, під час перебування в нашому місті, голова Партії національно-економічного розвитку України Павло МАТВІЄНКО завітав до Кіровоградської міської ради.

переглядів: 2224
13:15

На Кіровоградщині проживає тридцять молодих людей, які народилися 24 серпня 1991 року. Минулої п’ятниці, у день свого 16-річчя, вони отримували паспорт – свій найважливіший документ – в урочистій обстановці з рук представників влади у своїх містах та районних центрах.

переглядів: 1632
13:14

Журналісти з досвідом пам’ятають, що раніше серед газетних рубрик, особливо у місцевих виданнях, обов’язково була “Газета допомогла” чи щось подібне. На передвиборчу технологію тижневика “Украина-Центр” (газета друкує адреси своїх читачів, які потребують допомоги), активно пристав міський голова Володимир ПУЗАКОВ. "Вечірка" ж не залишилась осторонь і разом з ним почала навідувати кіровоградців, для яких візит мера скоріше із категорії несподіванок.

переглядів: 1866
15:40

пожежаМинулий понеділок став справді нещасливим для Кіровоградської меблевої фабрики. Близько чотирнадцятої години тут виникла пожежа. Загорілись покрівля та перекриття одного з виробничих цехів.
Як з’ясували згодом рятувальники, вогнем були охоплені 100 квадратних метрів покрівлі та 70 квадратних метрів перекриття. За їх припущенням, орієнтовна причина загоряння – порушення правил пожежної безпеки при використанні електромеханічного інструменту під час проведення демонтажу фарбувальної камери. Але остаточний висновок буде зроблено після ретельного вивчення всіх обставин. Однак це не міняє того факту, що пожежа була досить серйозна.

переглядів: 2084
17:25

Наступного дня після закриття третьої сесії міської ради п’ятого скликання керівники двох фракцій — БЮТ та Соцпартії — Юрій Давидов та Олена Костенко провели прес-конференцію, на якій підсумували роботу депутатського корпусу.

переглядів: 1517
« 1 2 3 ... 792 793 794 ... 851 852 853 »
pgt 1.85197 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua