МЕНЮ


17:25

Минулого вівторка з 16.00 до 18.00 тривала перша “гаряча” лінія, організована для спілкування міського голови Володимира Пузакова з жителями Кіровограда. За дві години на неї зателефонувало близько 40 кіровоградців. Вони мали можливість безпосередньо поспілкуватись із керманичем міста, поставити йому запитання, які найбільше їх хвилюють.

переглядів: 3878
17:24

На новорічні та різдвяні свята без застілля ніяк не обійтися, тож кіровоградці ринули за покупками в супермаркети. Для великих магазинів це – непоганий привід отримати додаткові прибутки, і вони ним скористалися. Однак, не всі при цьому врахували, що й сміття після відвідування такої кількості покупців у ці дні буде значно більше, ніж у звичайні дні. Як наслідок, прилеглі території до деяких із супермаркетів на свята були завалені сміттям.

переглядів: 4922
17:18

Валентина Пупишева та  Валентина Брагіна Друга половина нинішнього навчального року, безумовно, буде складною і напруженою як для вчителів, так і для учнів – дадуться взнаки подовжені через епідемію грипу осінні канікули та карантин наприкінці грудня, який плавно перейшов у зимові канікули. У перші тижні нового року епідемічна ситуація стабілізувалася, і 11 січня кіровоградські школярі розпочали заняття. Як тепер вони надолужуватимуть згаяне, яким чином проходитиме нинішнього року зовнішнє незалежне оцінювання знань, про це йшлося на вівторковій прес-конференції, під час якої із журналістами спілкувалися заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту Валентина Пупишева та заступник начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Валентина Брагіна

переглядів: 2992
17:07

Сміттєзвалище Проблема утилізації твердих побутових відходів актуальна практично для всіх населених пунктів України – від Тернополя до Ялти. Щорічно жителі країни виробляють 11 мільйонів кубометрів побутових відходів, а всього ж їх накопичилося 27 мільярдів кубометрів. Два заводи, які є в Україні, переробляють тільки десяту їх частину. Решта десятиліттями гниє на так званих полігонах, отруюючи землю й підземні води. Не виняток і Кіровоград. Сміттєзвалище на Завадівці функціонує вже більше п’ятдесяти років, на ньому зібрано понад п’ять тонн твердих відходів. Звалище гниє, тліє, димить і через це псує життя мешканцям прилеглих мікрорайонів, "пускає соки" в грунтові води, які розносять їх бозна-куди…

переглядів: 8446
16:55

Пузаков та ветеран Восьмого січня, в день святкування 66-ї річниці визволення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників, на меморіальному комплексі "Фортечні вали" відбулось урочисте покладання квітів до Вічного вогню та пам’ятника Матері-Вітчизні. При багатолюдному зібранні був проведений мітинг, у якому взяли участь керівники міста й області, представники ветеранських та інших громадських організацій, політичних партій та рухів, депутати міської, обласної рад, народні депутати України. Перед присутніми виступили в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Анатолій Ревенко, голова обласної ради Микола Сухомлин, міський голова Володимир Пузаков та інші. Вони відзначали невмирущість подвигу визволителів міста. Те, що Кіровоград звільняли разом із регулярними військами ще й понад 30 тисяч мешканців обласного центру, говорить про нездоланне прагнення кіровоградців скинути ярмо окупації, очистити рідне місто від ненависного ворога та відкрити дорогу до визволення усієї Правобережної України.

переглядів: 3957
16:05

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) розпочав реалізацію Національного проекту "Спільний шлях у майбутнє", що покликаний зміцнити організаційні можливості громадських організацій на рівні місцевих громад, шляхом створення можливостей для розвитку центрів місцевої активності на базі існуючих будинків культури.

переглядів: 3794
17:56

Прес-конференція Запровадження низки протиепідемічних заходів у кіровоградських закладах освіти, охорони здоров’я, культури дозволило стабілізувати ситуацію із захворюваністю населення на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. Карантин, введений у школах, дитячих садках та закритих інтернатних установах, дав позитивний результат: рівень захворюваності серед школярів знизився у 3,7 раза. Тож 11 січня 2010 року заняття у школах будуть відновлені. Таке рішення прийняла у вівторок міська надзвичайна протиепідемічна комісія.

переглядів: 3370
17:38

У доброго господаря все повинно бути під контролем. Тому, незважаючи на складні погодні умови, міський голова Володимир Пузаков вирішив об’їхати усі об’єкти незавершеного будівництва, щоб подивитися, якими темпами ведуться роботи, у чому потрібна допомога влади.

переглядів: 4138
17:21

Катюша Нинішнього року святкуватимемо 65 років Перемоги над німецько-фашистською Німеччиною. У зв’язку з цим кіровоградська міська влада вирішила до Дев’ятого травня реставрувати пам’ятник радянським артилеристам (скульптор – Г.Савченко, архітектор – В.Візняк) на вулиці Короленка поблизу автовокзалу №1, встановлений 1974 року на честь військ 2-го Українського фронту в дні святкування тридцятиріччя визволення Кіровограда. 4 січня Володимир Пузаков та працівники Кіровоградської міської ради оглянули пам’ятник і визначили необхідний для його реставрації обсяг робіт.

переглядів: 4402
« 1 2 3 ... 789 790 791 ... 851 852 853 »
pgt 1.31672 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua