МЕНЮ


14:50

Жителі, місцеві органи влади, керівники підприємств і господарств протягом багатьох років порушували питання газифікації населених пунктів західної частини області. Але дане питання не вирішувалось, оскільки Кабінетом Міністрів України не виділялись необхідні кошти на проведення робіт. Тим часом, для прикладу, лише в Гайворонському районі щорічно на придбання вугілля витрачається понад 7,5 мільйонів гривень.

переглядів: 2430
22:14

Минулого вівторка начальник кіровоградського міськвідділу міліції Микола Корецький видав наказ, яким закріпив правоохоронців за кожною кіровоградською школою, а також за технікумами та училищами. Подібне нововведення викликане, зокрема, зростанням кількості злочинів, скоєних дітьми та підлітками.

переглядів: 2369
13:37

Конституційні права та свободи громадян порушуються. Яскраве цьому підтвердження — п'ять тисяч звернень, які протягом минулого року були вирішені прокуратурою Кіровоградської області. По них порушено 69 кримінальних справ, 48 з яких наразі перебувають у стадії судового провадження. Про це було повідомлено на розширеному засіданні колегії прокуратури Кіровоградської області, коли підбивалися підсумки наглядово-слідчої роботи.

переглядів: 2155
15:04

15 лютого відзначатиметься чергова річниця виведення радянських військ з Афганістану.

переглядів: 1599
23:32

Є всі передумови для того, щоб найближчим часом Кіровоградська міська рада затвердила міський бюджет на 2003-й рік. Сьогодні відбулося засідання планово-бюджетної комісії міської ради, члени якої в основному погодили проект бюджету.

переглядів: 1588
12:47

У зв'язку з проведенням 25 січня 2003 року з'їзду Українського Народного Руху, в засобах масової інформації з'являлися повідомлення з посиланнями на прес-службу УНР про те, що на з'їзді нібито відбудеться об'єднання УНР з Демократичною партією України.

переглядів: 1620
20:05

27 січня, у понеділок, Президент України Леонід Кучма підписав Указ, яким відомство пожежної безпеки виведено зі складу Міністерства внутрішніх справ і віддано у підпорядкування Міністерства з надзвичайних ситуацій.

переглядів: 2388
20:12

Віталій МиронюкЗ нагоди професійного свята пожежників ми домовилися про інтерв'ю з новим головним державним пожежним інспектором міста Кіровограда Віталієм МИРОНЮКОМ. Але тільки-но переступила поріг його кабінету, як по лінії „01" надійшов терміновий виклик: горіло приміщення приватного гаража автокооперативу №5 по вулиці Автолюбителів.
Ми разом з Віталієм Григоровичем швиденько сідаємо в автомобіль з увімкненими проблисковими маячками і прямуємо до місця події. Гасити пожежу прибули два відділення СДПЧ-2 пожежної охорони міста. Оскільки палаюча будівля була ще й дуже задимлена, вогнеборцям перед тим, як піти у розвідку, довелося одягати апарати захисту органів дихання. З'ясувалося, що власник гаража під час проведення газозварювальних робіт порушив правила пожежної безпеки, внаслідок чого загорілося приміщення.

переглядів: 5004
12:47

Ще за радянських часів у системі Міністерства внутрішніх справ діяли медвитверезники. Чоловіки, які любили прикладатися до чарки, їх побоювалися і намагалися поменше вештатися у громадських місцях. Бо кому ж було цікаво, щоб міліція повідомила на місце роботи про "подвиги" у нетверезому стані і щоб потім тебе розбирали на зборах?

переглядів: 3140
« 1 2 3 ... 789 790 791 ... 811 812 813 »
pgt 0.81131 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua