МЕНЮ


07:41

На початку січня нинішнього року на базі обласної санепідстанції почала функціонувати сучасна лабораторія полімеразно-ланцюгової реакції (на знімку внизу) для проведення високоточних вірусологічних досліджень, зокрема при таких хворобах, як грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. З допомогою новітнього обладнання фахівці мають змогу визначати не лише тип грипу, а і його підтип, що дуже актуально з огляду на складну епідемічну ситуацію із захворюваністю населення на сезонний та пандемічний "каліфорнійський" грип. Якщо раніше, під час першої хвилі епідемії грипу, аналізи направлялись до Києва і результатів доводилось чекати десятки днів, то зараз дослідження можна провести на місці й мати відповідь через вісім–десять годин. А це вже запорука того, що вчасно встановлений точний діагноз допоможе уникнути ускладнень та повністю вилікувати хворого.

переглядів: 1973
16:55

Відлига ще не настала, а фахівці уже попереджують про високу ймовірність повені у багатьох областях України. У Кіровограді такий ризик, з огляду на те, що лише за кілька лютневих днів випало понад 150 відсотків місячної норми опадів, теж існує. Однак міська влада впевнена, що попереджувальні заходи, яких вона вживає, дозволять цього уникнути.

переглядів: 2259
16:49

До 17 лютого Центральна виборча комісія, за законом, має видати постанову про результати президентських виборів. Хоча електронні протоколи уже оброблено стовідсотково. Згідно з даними цих документів, за Віктора Януковича проголосували 48,95 відсотка виборців, за Юлію Тимошенко – 45,47 відсотка.

Поки Віктор Федорович, не дочекавшись офіційного встановлення результатів виборів, запрошує іноземних лідерів на власну інавгурацію, його політичні опоненти тішаться регіональними перемогами в столиці, закордонному виборчому окрузі та в 16 областях. Кіровоградщина – в їх числі.

переглядів: 2614
16:44

Велика Балка – за крок до повного відновлення на ній вуличного освітлення. Одним з етапів цього є реанімація понищеного в попередні роки "світлового господарства" на десяти вулицях мікрорайону.

переглядів: 2781
16:11

Міський бюджет – не золоті копальні царя Соломона. Його вміст значно скромніший. До того ж, зважаючи на фінансову кризу, яка ніяк не хоче покидати наших теренів, наповнювати його нелегко. Однак за кошти з міського бюджету будівельники зараз капітально реставрують і створюють кілька об’єктів. У середу міський голова Володимир Пузаков разом з начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем побував на деяких з них – у ЗОШ № 16 та Кіровоградській міській лікарні швидкої медичної допомоги.

переглядів: 2187
16:07

Телефонуючи на "гарячу лінію" до міського голови, кіровоградці не лише намагаються донести до влади власні проблеми, з якими не в силах впоратись, а й часто дякують за позитивну реакцію на те чи інше гостре питання. У період несприятливих погодних умов, коли місто було буквально занесене снігом, а комунальники збивались із ніг, розчищаючи проїжджі шляхи, чимало мешканців нашого міста зуміли самоорганізуватись, щоб допомогти двірникам. Але і працівники ЖЕКів часто не рахувались ні з часом, ні з власною втомою, щоб навести лад на закріплених територіях. Їм красно дякували жителі будинку по вулиці Попова, 20, корпус 5, багатоповерхівок по вулиці Героїв Сталінграда, 12, корпуси 1, 3, 4.

переглядів: 2224
15:57

"Катюшу" відреставрують

На баланс комунального підприємства "Трест зеленого господарства" передано пам’ятник воїнам-артилеристам, точніше, добре відому кіровоградцям "Катюшу" – автомобіль БМ-13 (ЗІС-6), що знаходиться при в’їзді до обласного центру з боку міста Знам’янки. Керівництво підприємства має укласти договір з Кіровоградською обласною громадською організацією "Автоветеран" на ремонт пам’ятника, на який буде витрачено, за попередніми підрахунками, 65 тисяч гривень. Відкриття оновленого пам’ятника заплановано до 25 квітня цього року, напередодні святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

переглядів: 2315
15:34

Наприкінці минулого тижня в Кіровоградській міській раді відбулися наради під головуванням Володимира Пузакова, присвячені нагальній потребі повернення з оренди парку культури та відпочинку "Ковалівський" – пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення – та розглядові стану справ, пов’язаних зі створенням у Кіровограді музею Кароля Шимановського.

переглядів: 4252
15:30

Кіровоградська молодь має можливість позмагатися за Премію Кабінету Міністрів України

Відділ сім’ї та молоді гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради приймає клопотання про присудження Премії Кабінету Міністрів України у шести номінаціях.

переглядів: 3172
« 1 2 3 ... 784 785 786 ... 851 852 853 »
pgt 1.67179 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua