МЕНЮ


12:16

Я почув, що існує секретна форма заповіту. Я вже у похилому віці, хворію, не маю власних дітей, у мене є лише племінники, які зараз чомусь згадали про мене, хоча десятки років ніби й не знали про моє існування. Розумію – сподіваються, що їм залишиться моя чотирикімнатна квартира, автомобіль, заощадження. За законом так нібито і має бути, але я насправді хочу все залишити зовсім іншій людині. Та боюся, що вони можуть дізнатися про мій заповіт завчасно і хитрощами змусити мене його переробити. Чи можу я залишити секретний заповіт, який би прочитали лише після моєї смерті? Наскільки він буде законним? (Іван М.)

переглядів: 4050
12:15

У своєму житті я знаю лише одного батька – це чоловік моєї мами. Він прийшов до нас, коли мені було всього три роки. Згодом мій біологічний батько (його я не пам’ятаю і жодного разу не бачив) відмовився від мене, і мамин чоловік мене усиновив. 0Я його все життя називав батьком, ми часто гостювали у його матері – моєї бабусі. Потім ми разом з ним пережили велике горе – померла моя мама. Згодом помирає і бабуся – татова мама — і залишає хороший будинок в одному із райцентрів моєму татові. Він його переписав на себе, хотів продати, але не встиг, бо також помер. Я, відповідно, хотів оформити спадщину на себе, але виявилося, що у батька є донька від першого шлюбу. Вона заявляє, що право на будинок, який за документами належить моєму прийомному батькові, має лише вона, як його єдина кровна рідня. Чи так це за законом? (М.САЛІЙ)

переглядів: 2541
16:22

Євгеній КушнарьовПішли в історію президентські вибори. Минули перші сто днів нової влади. А українське суспільство, як і раніше, у стані розколу. Між Заходом і Сходом — стіна нерозуміння. Як перебороти її, досягти бажаної суспільної згоди? Про це мої міркування, які я пропоную читачеві.

переглядів: 2248
16:01

Голова Верховної Ради Володимир Литвин сподівається, що Україні та Мексиці вдасться налагодити постійний ефективний політичний діалог. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом Мексиканських Сполучених Штатів В.Фоксом 20 червня.

переглядів: 4746
13:42

Цьогорічний весняний призов до лав Збройних сил України серед багатьох інших проблем висвітлив критично низький рівень військово-патріотичної свідомості призовників. Через це багато з них не з'явилися на призовні дільниці, вдавалися до найрізноманітніших способів уникнути призову. Причини цього явища ми з'ясовували у військового комісара Кіровоградського об'єднаного міського комісаріату полковника Миколи Тищенка, який назвав не лише корінь проблеми, а й окреслив шлях виходу із ситуації, що склалася.

переглядів: 2421
13:42

Володимир ЛитвинГолова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що на цій сесії парламенту нереально прийняти закон про адміністративно-територіальну реформу.
Про це він сказав 21 травня під час конференції Київської обласної організації Народної партії. Литвин відзначив, що сьогодні ще існує багато питань, які необхідно вивчити. Він висловився за проведення експерименту на рівні якоїсь області чи району, щоб потім після широкої дискусії ухвалити рішення.

переглядів: 1571
13:37

Кілька днів тому у столиці Угорщини Бадапешті відбулося засідання моніторингового комітету (МК) Парламентської Асамблеї Ради Європи, що має у своєму складі понад сорок делегацій національних парламентів та є одним із найбільш впливових дорадчих органів Ради Європи. У роботі комітету взяли участь і представники України.

переглядів: 1959
13:16

Нещодавно створена політична партія "Нова демократія" поступово розширює представництво в Україні. Уже в десяти областях створено місцеві осередки, а Кіровоградщина минулої п'ятниці стала одинадцятою. В роботі установчих зборів обласної організації взяв участь генеральний секретар "Нової демократії" Євген Кушнарьов. Перед їх початком він зустрівся із представниками місцевих ЗМІ.

переглядів: 1805
13:09

21 травня на позачерговому засіданні фракції „Трудова Україна" у кіровоградській міськраді прийнято рішення про виведення зі складу фракції Петра Овчара, одночасно переобрано координатора трудовиків. Ним став депутат Олег Лунгул.

переглядів: 1625
« 1 2 3 ... 783 784 785 ... 837 838 839 »
pgt 0.92299 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua