МЕНЮ


11:55

Указом від шостого квітня нинішнього року Президент України призначив новим головою Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна, народного депутата, керівника обласного виборчого штабу Віктора Януковича на минулих президентських виборах. Його попередник Володимир Мовчан, відповідно, був звільнений з посади.

переглядів: 3597 / коментарі (1)
11:55

Протягом трьох років у Кіровограді триває зримий бій з повеневими та ґрунтовими водами, які завдавали великих прикрощів мешканцям приватних будинків уздовж Інгулу в низинній частині міста. Що ж за цей час зроблено?

переглядів: 2407
11:49

Саме з таким побажанням завітали до кіровоградки Олександри Павлівни Удовцової, якій шостого квітня виповнилось 100 років, заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради Валентина Пупишева та начальник відділу соціальної підтримки населення міськради Юлія Вовк.

переглядів: 2394
11:49

Робота над головним фінансовим документом завершується

Процес формування проекту бюджету міста на 2010 рік – на стадії завершення.

переглядів: 2504
11:39

Останнім часом фахівці відділу захисту прав споживачів департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради почали проводити менше планових перевірок, а більше уваги приділяти розгляду скарг кіровоградців,чиї права як споживачів були порушені. Про це повідомила журналістам на прес-конференції начальник відділу Алла Шерстньова.
– Як засвідчує практика, ця форма роботи ефективніша, ніж планові перевірки, – зазначила Алла Шерстньова. – Ми не тільки допомагаємо тим, хто звертається зі скаргою, а й надаємо консультації, роз’яснення, щоб споживач міг сам захистити свої права, знав, як діяти під час купівлі товару, аби не потрапити в халепу. До речі, самі підприємці, якщо бачать, що перед ними – досвідчений споживач, який знає свої права і знає, як їх захистити, нерідко йдуть йому назустріч, не чекаючи, доки в ситуацію втрутиться наш відділ. Таким чином задовольняється близько двадцяти відсотків скарг.

переглядів: 2656
11:39

Як відомо, Кіровоградська міська рада прийняла рішення провести громадські слухання про повернення місту Кіровограду історичної назви Єлиcаветград. Нагадаємо, що слухання відбудуться о 14.00 в актовій залі кібернетико-технічного коледжу (вулиця Леніна, 41/26).

переглядів: 6990 / коментарі (1)
11:26

Дванадцятого квітня відзначатимемо 122 роки від дня народження нашого земляка – піаніста й педагога – Генріха Густавовича Нейгауза. У зв’язку з цим викладач Кіровоградської музичної школи № 1 ім. Генріха Нейгауза директор Народного меморіального музею його ж імені Тетяна Фурлет розповіла про маловідомі сторінки з життя музиканта й учителя.

переглядів: 3213
11:26

П’ятнадцятого квітня членові обласної організації Національної спілки художників України завідувачеві відділу образотворчого мистецтва Кіровоградської дитячої школи мистецтв (селище Нове) Юрієві Вінтенку (на знімку) виповниться 55 років. Напередодні цієї дати про одного з найшанованіших живописців міста «Вечірній газеті» розповіли член НСХУ заслужений художник України Сергій Шаповалов, директор КДШМ Світлана Медведєва та знаний у Кіровограді поціновував живопису заступник міського голови Микола Цуканов.

переглядів: 5220
11:17

Друге народження станції

На світанку 5 серпня 1941 року перші підрозділи німецької армії увійшли у Кіровоград. І хоча приходу окупантів чекали, однак для мешканців він став несподіванкою. Своєчасно евакуювати матеріально-технічні цінності та визначену категорію громадян до останнього дня не дозволялося, щоб не породжувати паніки. А коли розпочали – часу лишилося обмаль при катастрофічній нестачі транспортних засобів.

переглядів: 3541
« 1 2 3 ... 782 783 784 ... 858 859 860 »
pgt 0.43941 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua