МЕНЮ


11:48

Так скептик іронічно охарактеризував перспективи гендерної рівності у владних кабінетах. Певною мірою він мав рацію. Бо жінки у нас працюють на найважчих, найтрудоємкіших ділянках. Їхня кількість у керівних кріслах, навіть не почавши серйозно зростати, зменшується. 57-60 відсотків безробітних — жінки. Разом з тим, у всіх програмах центру зайнятості — жінки активніші від чоловіків. Вони з більшою охотою навчаються, здобувають нові навички.

переглядів: 1527
20:33

У столиці Киргизької Республіки місті Бішкек, де проходить засідання Координаційної Ради Генеральних прокурорів держав-учасниць СНД, перебуває і українська офіційна делегація.

переглядів: 1630
19:55

Вера ШиманскаяРоссийская спортсменка, обладательница олимпийского титула-2000 по художественной гимнастике в групповых упражнениях, чемпионка мира и Европы Вера Шиманская прославилась на этот раз не только как спортсменка и президент спортивного клуба "Вера". Шиманская была задержана испанской полицией. Спортсменку и ее спутника обвиняют ни много, ни мало, в шулерстве. В 2000 году Вера Шиманская стала олимпийской чемпионкой в групповых упражнениях. В тот год российская сборная была вне конкуренции. Спустя два года Вера становится президентом спортивного клуба "Вера".

переглядів: 2215
18:02

Министр обороны США Дональд Рамсфелд признал, что для обеспечения безопасности в Ираке туда необходимо направить дополнительные войска, но добавил, что силы эти должны быть неамериканские. Он уже прибыл в Ирак в начале своего незапланированного турне по Ближнему Востоку и Афганистану. Отправляясь в поездку, Рамсфельд сказал, что хотел бы, чтобы в Ирак прибыло еще около 10 тысяч иностранных военнослужащих. По его словам, воинский контингент в Ираке необходимо усилить хотя бы еще одной дивизией.

переглядів: 1609
16:30

Сьогодні голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Михайло Черновол представив керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та апарату ОДА новопризначеного заступника голови облдержадміністрації Сергія Анатолійовича Грінченка.

переглядів: 1544
23:08

U401. СДК "Кіровоград"Командир та екіпаж середнього десантного корабля „Кіровоград" висловлює щиру подяку виконавчому комітету Ленінської районної ради міста Кіровограда за привітання та особисту участь в урочистих заходах з нагоди річниці підняття Військово-морського прапора на СДК "Кіровоград" та дня Військово-Морських Сил України.

переглядів: 2415
15:08

Сьогодні Генеральний прокурор України Святослав Піскун заслухав звіти про результати проведених органами прокуратури перевірок стану дотримання законодавства щодо боротьби з корупцією і службовими зловживаннями в органах влади.

переглядів: 1888
15:30

Микола ЧигрінПеред відпусткою кіровоградський міський голова Микола Чигрін провів прес-конференцію. Він відзначив значимість цієї події — затвердження депутатами бюджету — для міста. Тому сьогодні вкрай необхідно подвоїти зусилля по впорядкуванню обласного центру, наведенню ладу в житлово-комунальному господарстві, зауважив мер. І в цьому напрямку вже ведеться певна робота. Скажімо, сьогодні чимало зусиль докладається до того, щоб перейти від графікової подачі води у місті до цілодобового водопостачання. У цьому, нормальному режимі, вже отримують воду городяни на вулиці Полтавській та в Авіамістечку на Новомиколаївці.

переглядів: 1698
« 1 2 3 ... 779 780 781 ... 811 812 813 »
pgt 0.8508 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua