МЕНЮ


08:19

Протягом кількох днів на Кіровоградщині перебувала з робочим візитом офіційна делегація Федеральної землі Штирія Республіки Австрія. Це перший візит австрійців до нас, тому вони з цікавістю ознайомилися з історією нашого краю, його економічним розвитком, соціально-культурною інфраструктурою тощо. Також іноземні гості зустрілись із заступником голови облдержадміністрації Віктором Серпокриловим, заступником голови обласної ради Яковом Бондарем, керівниками деяких управлінь облдержадміністрації, кіровоградських підприємств та ін.

переглядів: 2702
08:19

Напевно, мало хто з кіровоградців не помітив, що нинішнього тижня на частині вулиць міста розпочато поточний ремонт асфальтового покриття. Цій темі, а також іншим нагальним господарським справам була присвячена нарада за участі міського голови Володимира Пузакова та директора департаменту житлово-комунального господарства – заступника міського голови Віктора Кухаренка з керівниками комунальних підприємств Кіровограда.

переглядів: 2640
08:19

У перших числах травня в Кіровограді почнуть функціонувати об’єкти сезонної торгівлі (працюватимуть вони до кінця вересня). У зв’язку з цим підрозділи виконавчих органів міської ради попередньо ретельно попрацювали над проектом рішення про дислокацію об’єктів сезонної торгівлі у весняно-літній період 2010 року.

переглядів: 2597
08:12

Виконком Кіровоградської міськради визначив час і місце проведення громадських слухань з питання неутворення районних у місті Кіровограді рад. Вони відбудуться 28 квітня 2010 року о 14 годині в приміщенні кібернетико-технічного коледжу. Про це повідомили на прес-конференції у вівторок голова робочої групи з проведення громадських слухань Григорій Давидов (на знімку ліворуч) та заступник голови групи Олександр Макієнко (на знімку праворуч).

переглядів: 4815
08:12

Підготовка до відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги у Кіровограді перебуває під особистим контролем міського голови Володимира Пузакова. Міська влада у цьому році підготувала цілу низку цікавих заходів, у центрі уваги яких – кіровоградські ветерани, учасники бойових дій, інваліди Великої Вітчизняної війни.

переглядів: 2269
08:03

Редакція "Вечірньої газети" поцікавилася думкою представників різних фракцій депутатського корпусу Кіровоградської міської ради щодо доцільності існування в Кіровограді районних у місті рад.

переглядів: 4142
07:58

Туберкульоз є гострою та актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. За висновками ВООЗ, в Україні епідемія туберкульозу зареєстрована у 1995 році. Впродовж останніх десяти років відзначалося зростання рівня захворюваності на туберкульоз, в 2008 році ситуацію вдалося дещо стабілізувати, а 2009-го вперше намітився спад захворюваності на туберкульоз у нашому місті.

переглядів: 5547
07:58

Минулого місяця з ініціативи директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку – заступника кіровоградського міського голови Миколи Цуканова було започатковано традицію проведення (раз на місяць) семінарів для керівників підприємств торгівлі, ресторанного господарства й ринків. На кожен з них вирішено запрошувати тих посадовців, роз’яснення яких щодо новацій у законодавстві потребуватимуть підприємці.

переглядів: 2150
07:58

Як уже повідомляла "Вечірня газета", 19 березня депутати міської ради на своєму сесійному засіданні прийняли рішення про проведення громадських слухань щодо повернення Кіровограду назви Єлисаветград, що відбудуться 27 квітня о 14.00 в актовому залі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу. Виконавчий комітет міської ради затвердив склад робочої групи з підготовки слухань та календарний план заходів, пов’язаних з громадськими слуханнями. Після цього відбулося кілька засідань робочої групи. Останнє з них – 14 квітня.

переглядів: 4961
« 1 2 3 ... 775 776 777 ... 853 854 855 »
pgt 1.44276 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua