МЕНЮ


11:22

Пономаренко Ігор Миколайович. Народився 1973 року в селищі Добровеличківці Кіровоградської області. Там же закінчив загальноосвітню школу. Після служби в армії навчався в Київській академії внутрішніх справ України. Здобувши вищу юридичну освіту, працював слідчим у Добровеличківському райвідділі міліції. Потім перейшов на посаду помічника прокурора цього ж району. А через деякий час був призначений заступником прокурора Гайворонського району. За кілька місяців Ігор Пономаренко очолив цю прокуратуру. Згідно з наказом Генерального прокурора України С.Піскуна від 13 січня нинішнього року, яким знову створено прокуратуру Кіровограда, Ігоря Миколайовича призначено прокурором нашого міста. Кореспондент "Вечірньої газети" зустрівся з Ігорем Пономаренком.

переглядів: 5227 / коментарі (1)
10:11

У середу відбулися парламентські слухання "Регіональна політика та місцеве самоврядування в Україні: законодавчі аспекти".

переглядів: 2040
19:03

Заслухавши інформацію керівника Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування В.Граба щодо ситуації, яка склалася у Кіровоградській міській раді та інформацію представників Кіровоградської міської ради, Комітет вирішив:

переглядів: 1960
11:02

У нашому місті на початку року була створена міська консультативна рада з питань Чорнобильскої катастрофи при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради. Головним напрямком її діяльності є захист чорнобильців та визначення пріоритетних напрямків використання коштів, виділених для чорнобильців міста.

переглядів: 2731
09:11


переглядів: 2052
00:41

Підсумкам XVII з'їзду СДПУ(о) була присвячена прес-конференція, яку провів перший секретар обкому цієї партії Сергій Грінченко. Він повідомив, що стратегічна лінія партії не міняється. Її керівництво на чолі з Віктором Медведчуком, нинішнім головою Адміністрації Президента, переобране на новий термін, СДПУ(о) підтримують ініціативу глави держави щодо політичної реформи та інші конструктивні дії.

переглядів: 1503
06:11

Обговорення ініційованих Президентом держави Л.Кучмою змін до Конституції України відбулося в Кіровоградському міському осередку Партії Регіонів.

переглядів: 1674
14:18

Згідно з розпорядженням голови Кіровоградської ОДА "Про підсумки обласного конкурсу "Місто, селище міського типу найкращого благоустрою" та рішенням обласної комісії з проведення щорічного конкурсу перше та друге призові місця за результатами 2002 року не присуджено жодному населеному пункту.

переглядів: 1412
14:26

Горезвісна кладка, на ремонт якої немає грошейЛелеківцям, як засвідчила досить гаряча зустріч мешканців двадцятого виборчого округу (вона відбулася минулої суботи) зі своїм депутатом міськради Юрієм Ніколаєнком, болить те, що болить і більшості кіровоградців — погане водозабезпечення, поганий стан доріг, відсутність пільгового міського транспорту, безчинство металістів, котрі вирізали електродроти і залишили лелеківські вулиці без зовнішнього освітлення, численні сміттєзвалища.

переглядів: 1805
« 1 2 3 ... 766 767 768 ... 792 793 794 »
pgt 0.90467 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua