МЕНЮ


15:21

Запропонована міським головою дата проведення чергового сесійного засідання для прийняття міського бюджету — 30 квітня, мабуть, зовсім не влаштувала фракцію "Трудова Україна", яка вже вкотре, майже у повному складі, не з'явилася.

переглядів: 1765
09:31

— Вважаю, що запропоновані зміни до Конституції України наближають нас до більш високого політичного європейського рівня, — поділилась своїми думками Маргарита Борисова, депутат міської ради, директор колегіуму.

переглядів: 1794
12:24

У робочі групи по підбиттю підсумків обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" продовжують надходити пропозиції від громадян міста.

переглядів: 1121
12:07

Кожна людина в нашій державі, якщо у неї виникає така потреба, має право звернутися до органів державної влади чи місцевого самоврядування з питаннями і проблемами, які її тривожать. Це право, як і обов'язковість реагування органів влади на таке звернення, передбачені Конституцією України та Законом "Про звернення громадян", нова редакція якого прийнята у травні 1999 року.

переглядів: 1861
12:23

"Їдкий дим заважав іти далі. Але апарат стисненого повітря працював бездоганно. Потужний промінь переносного ліхтаря пробивав пітьму. Ось і вона — третя кімната в задимленій квартирі. На дивані ще теплий чоловік без явних ознак життя", — згадує командир кіровоградського відділення СДПЧ-2 Анатолій Хоменко.

переглядів: 3195
13:43

"Герой-рятівник року" — під такою назвою розпочалася Всеукраїнська акція, яка проходить під патронатом Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
В зв'язку з об'єднанням двох відомств на базі Міністерства надзвичайних ситуацій і Державного департаменту пожежної безпеки створено єдину службу захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Тепер, як повідомляє кіровоградський обласний Центр протипожежної пропаганди, за номером телефону "01" ви можете звернутися по допомогу при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації — народна служба порятунку завжди захистить і допоможе. Учасником акції "Герой-рятівник року" може стати не лише професіонал-рятівник, але і пересічний громадянин, який виявив мужність і героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, стихійних лих.

переглядів: 5284
09:38

Сич Володимир Михайлович, підполковник внутрішньої служби, в пожежній охороні з 1985 року. Зараз працює начальником ДПЧ №7 по охороні ВАТ "Кіровоградолія".

переглядів: 2610
22:13

22 квітня в офісі кіровоградського обласного осередку Партії регіонів України було організовано прес-конференцію. Скликана відразу по завершенню п'ятого всеукраїнського з'їзду ПР, вона нагадувала до певної міри звіт про подію, що відбулася у Києві. Дійсно важливу в контексті політичного життя країни подію. Нагадуємо, що 19 квітня з'їзд обрав головою Партії регіонів України прем'єр-міністра України Віктора Януковича. Одного цього факту досить, щоб упевнитися в серйозних намірах партії, що швидко набирає авторитету, принаймні, зростає чисельно. Сьогодні в усіх партійних осередках України разом налічується близько 560 тисяч членів. За деякими даними, це наймасовіша політична організація в Україні. На Кіровоградщині до ПР вступило близько 10 тисяч осіб. Серед них — 27 посадовців обласної і районних державних адміністрацій, понад 100 представників органів місцевого самоврядування, у тому числі 80 депутатів, 970 керівників підприємств, установ і організацій різних форм власності. Ця інформація — з прес-релізу... Але й без паперів зрозуміло, що партія, чия програма тотожна урядовій, чиї інтереси в парламенті представляють фракція "Регіони України" та група "Європейський вибір" має реальні шанси на майбутнє в президентських виборах, і на виборах до ВР.

переглядів: 1962
« 1 2 3 ... 765 766 767 ... 792 793 794 »
pgt 1.3714 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua