МЕНЮ


17:42

Післязавтра, 17 січня, ми обиратимемо президента України. Про те, наскільки готові до цього дня виборчі комісії Кіровограда, ми попросили розповісти голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №100 Петра Чубченка.

– Підготовку до дня виборів в основному завершено, – сказав він. – Утворено виборчі дільниці, сформовано виборчі комісії, які вже працюють, отримано уточнені списки виборців. Учора, 14 січня, ми одержали з Центральної виборчої комісії бюлетені для голосування, а сьогодні передаємо їх дільничним виборчим комісіям. Саме бюлетені та списки виборців – основні документи, потрібні для проведення голосування та визначення волевиявлення виборців.

переглядів: 3827
17:39

"Вечірня газета" вже неодноразово розповідала про перебіг розчищення річки Інгул. У результаті проведених робіт значно зменшилася територія в Кіровограді, яку раніше щороку навесні заливала річкова вода. Однак проблем, пов’язаних із занедбаністю кіровоградських водойм та незадовільним станом гідротехнічних споруд на них, усе ще чимало. У зв’язку з цим міський голова Володимир Пузаков провів нараду, на якій обговорювалася необхідність розроблення програми Кіровоградської міської ради "Про комплексні заходи з оздоровлення водойм міста".

переглядів: 4396
17:31

Напередодні та в день Різдва Христового міський голова Володимир Пузаков зустрівся з представниками християнських організацій Кіровограда. Віряни різних конфесій відзначили його значний внесок у їх становлення і зміцнення.

переглядів: 4510
17:25

Минулого вівторка з 16.00 до 18.00 тривала перша “гаряча” лінія, організована для спілкування міського голови Володимира Пузакова з жителями Кіровограда. За дві години на неї зателефонувало близько 40 кіровоградців. Вони мали можливість безпосередньо поспілкуватись із керманичем міста, поставити йому запитання, які найбільше їх хвилюють.

переглядів: 3784
17:24

На новорічні та різдвяні свята без застілля ніяк не обійтися, тож кіровоградці ринули за покупками в супермаркети. Для великих магазинів це – непоганий привід отримати додаткові прибутки, і вони ним скористалися. Однак, не всі при цьому врахували, що й сміття після відвідування такої кількості покупців у ці дні буде значно більше, ніж у звичайні дні. Як наслідок, прилеглі території до деяких із супермаркетів на свята були завалені сміттям.

переглядів: 4788
17:18

Валентина Пупишева та  Валентина Брагіна Друга половина нинішнього навчального року, безумовно, буде складною і напруженою як для вчителів, так і для учнів – дадуться взнаки подовжені через епідемію грипу осінні канікули та карантин наприкінці грудня, який плавно перейшов у зимові канікули. У перші тижні нового року епідемічна ситуація стабілізувалася, і 11 січня кіровоградські школярі розпочали заняття. Як тепер вони надолужуватимуть згаяне, яким чином проходитиме нинішнього року зовнішнє незалежне оцінювання знань, про це йшлося на вівторковій прес-конференції, під час якої із журналістами спілкувалися заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту Валентина Пупишева та заступник начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Валентина Брагіна

переглядів: 2957
17:07

Сміттєзвалище Проблема утилізації твердих побутових відходів актуальна практично для всіх населених пунктів України – від Тернополя до Ялти. Щорічно жителі країни виробляють 11 мільйонів кубометрів побутових відходів, а всього ж їх накопичилося 27 мільярдів кубометрів. Два заводи, які є в Україні, переробляють тільки десяту їх частину. Решта десятиліттями гниє на так званих полігонах, отруюючи землю й підземні води. Не виняток і Кіровоград. Сміттєзвалище на Завадівці функціонує вже більше п’ятдесяти років, на ньому зібрано понад п’ять тонн твердих відходів. Звалище гниє, тліє, димить і через це псує життя мешканцям прилеглих мікрорайонів, "пускає соки" в грунтові води, які розносять їх бозна-куди…

переглядів: 8295
16:55

Пузаков та ветеран Восьмого січня, в день святкування 66-ї річниці визволення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників, на меморіальному комплексі "Фортечні вали" відбулось урочисте покладання квітів до Вічного вогню та пам’ятника Матері-Вітчизні. При багатолюдному зібранні був проведений мітинг, у якому взяли участь керівники міста й області, представники ветеранських та інших громадських організацій, політичних партій та рухів, депутати міської, обласної рад, народні депутати України. Перед присутніми виступили в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Анатолій Ревенко, голова обласної ради Микола Сухомлин, міський голова Володимир Пузаков та інші. Вони відзначали невмирущість подвигу визволителів міста. Те, що Кіровоград звільняли разом із регулярними військами ще й понад 30 тисяч мешканців обласного центру, говорить про нездоланне прагнення кіровоградців скинути ярмо окупації, очистити рідне місто від ненависного ворога та відкрити дорогу до визволення усієї Правобережної України.

переглядів: 3829
16:05

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) розпочав реалізацію Національного проекту "Спільний шлях у майбутнє", що покликаний зміцнити організаційні можливості громадських організацій на рівні місцевих громад, шляхом створення можливостей для розвитку центрів місцевої активності на базі існуючих будинків культури.

переглядів: 3756
« 1 2 3 ... 758 759 760 ... 820 821 822 »
pgt 1.44485 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua