МЕНЮ


08:16

Після нещодавньої публікації у "Вечірній газеті" про конфлікт між водієм і пасажирами на маршруті № 55, який розглянула комісія зі звернень громадян департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради, знову, на жаль, доводиться констатувати: деякі водії маршрутних таксі досі вважають, що заради власної вигоди вони можуть грубо порушувати правила перевезення пасажирів.

переглядів: 1977
08:11

На порозі – весна. Вона поки що не радує теплою погодою, але шанувальники садово-городньої роботи вже в очікуванні погожих днів, щоб розпочати новий трудовий сезон. При цьому мало хто замислюється над тим, що надмірне фізичне навантаження може призвести до загострення різноманітних ревматичних хвороб. Тому лікарі наполегливо радять тим, хто страждає на хронічні захворювання, особливо не напружуватись у своєму прагненні виростити городину.

переглядів: 2612
08:11

Українці свого часу були поінформовані про те, що Нацкомісія регулювання зв’язку зобов’язала операторів мобільного зв’язку до 10 листопада минулого року надати Укрчастотнагляду список ІМЕІ-кодів телефонів, які обслуговувались ними станом на 30 жовтня 2009 року. Так, оператори мобільного зв’язку щомісяця зобов’язані надавати Укрчастотнагляду відповідні списки ІМЕІ-кодів до 10 числа – списки кодів, які обслуговувались операторами станом на 30 число попереднього місяця, до 20 числа – списки кодів, які обслуговувались станом на 30 число місяця, до 30 числа – коди, які обслуговувались станом на 20 число місяця. Таким чином, Укрчастотнагляд за результатами обробки наданих операторами та Міністерством внутрішніх справ списків ІМЕІ-кодів сформували "білий", "сірий" та "чорний" списки бази ІМЕІ-кодів. Після формування списків Укрчастотнагляд надає їх операторам 5, 15 та 25 числа кожного місяця.

переглядів: 5330 / коментарі (2)
08:05

Відвідувачів в адмінбудівлі Федерації профспілок області не бракувало ніколи. Адже тут, крім головного профкому Кіровоградщини, розташовуються і дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, і банк, і аптека, тут же можна придбати канцелярські товари та навіть одяг. Утім, стільки громадян водночас, як протягом лютого та березня цього року, це приміщення раніше не приймало. Кожного ранку сюди сходяться літні люди, щоб зайняти місце в черзі до розташованого у вестибюлі кіоску з продажу канцтоварів.

переглядів: 2146
08:05

Таку назву мав фотовернісаж, приурочений до 8 Березня, який відбувся минулої п’ятниці з ініціативи щотижневика "Ведомости плюс" та за участі прес-клубу реформ і його координатора Вікторії Талашкевич.

переглядів: 2338
08:05

Як відомо, у Блоці Юлії Тимошенко вважають антиконституційним процес створення нової парламентської коаліції. А народний депутат від БЮТ Валерій Кальченко ще й назвав ціну, за якою купують його колег по парламенту творці нової коаліції.

переглядів: 2246
07:28

Міліція регулярно отримує повідомлення з банківських установ про виявлення фальшивих грошових знаків. При дослідженні підробок виявляється, що значна їх частина виготовлена з допомогою техніки, яку має в розпорядженні чи не кожен школяр. Більше того, трапляється, що конкуренцію Нацбанку намагаються скласти дітлахи – у вільний від навчання час випробовують можливості домашніх комп’ютерів та принтерів.

переглядів: 2314
07:28

Сашко Положинський – співак, теле- та радіоведучий, лідер гурту „Тартак”, сприймається наче „вічно молода” людина. Хоча йому вже 37. Можливо, через свою енергетичну музику в стилі хіп-хоп. А також – максималізм та нонконформізм, який читається в словах його пісень та виражається у його громадянській патріотичній позиції.

На Новий рік відбулася давно очікувана для прихильників гурту подія, яких багато серед молодого покоління українців. „Тартак” представив свій новий альбом – „Опір Матеріалів”, перший за останніх три роки та виклав його в Інтернет для безкоштовного прослуховування. Сашко іде в Інтернет, бо на телебачення та радіо – вже „всі свої”. Навіть інтерв’ю ми взяли у Сашка через мережу, адже так виявилося швидше.

переглядів: 4341 / коментарі (2)
08:51

Наближається перше весняне всенародне свято – Міжнародний жіночий день. Воно – одне з найпопулярніших у нашому суспільстві і вже давно стало уособленням любові до жінки, її вшанування та поваги, трепетного ставлення до неї сильної половини людства. Мабуть, немає такого чоловіка, який би цього дня або напередодні не подарував своїй коханій, матері, дочці, колезі по роботі букета квітів. Тому 8 Березня можна ще по праву назвати святом квітів, піднесеного та радісного настрою, який охоплює всіх у ці перші березневі дні. А квіткове різнобарв’я зараз просто вражає. На будь-який смак та гаманець. Кореспонденти "Вечірньої газети" завітали до одного з кіровоградських магазинів квітів – "Світ квітів", щоб дізнатись про квіткові уподобання чоловіків, модні тенденції та спектр послуг, які надають продавці доброго настрою й весняної краси.

переглядів: 2790
« 1 2 3 ... 744 745 746 ... 816 817 818 »
pgt 1.05114 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua