МЕНЮ


17:21

Катюша Нинішнього року святкуватимемо 65 років Перемоги над німецько-фашистською Німеччиною. У зв’язку з цим кіровоградська міська влада вирішила до Дев’ятого травня реставрувати пам’ятник радянським артилеристам (скульптор – Г.Савченко, архітектор – В.Візняк) на вулиці Короленка поблизу автовокзалу №1, встановлений 1974 року на честь військ 2-го Українського фронту в дні святкування тридцятиріччя визволення Кіровограда. 4 січня Володимир Пузаков та працівники Кіровоградської міської ради оглянули пам’ятник і визначили необхідний для його реставрації обсяг робіт.

переглядів: 4154
17:20

Пузаков на стадіоні Ще 2000 року ВАТ "Кіровоградський завод дозуючих автоматів" передав свій оздоровчий комплекс у комунальну власність територіальної громади Кіровограда. Основною складовою комплексу є футбольний стадіон, на якому проходять чемпіонати міста, області серед дітей і дорослих.

переглядів: 3216
17:15

Володимир Пузаков вручає відзнаку Олегові Полярушу П’ятого січня виповнилося сімдесят років професорові кафедри української літератури факультету філології та журналістики КДПУ імені Володимира Винниченка Олегові Полярушу. На врочистому розширеному засіданні ради факультету філології та журналістики, присвяченому вшануванню ювіляра, був присутнім і міський голова Володимир Пузаков.

переглядів: 2738
17:10

Наприкінці грудня з нагоди 19-річчя Державної служби зайнятості в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбулася зустріч його працівників з міським головою Володимиром Пузаковим та його заступником Валентиною Пупишевою.

переглядів: 2305
17:00

Петро Симоненко У Кіровограді відбувся Форум з проблем соціальної безпеки, ініційований Блоком лівих та лівоцентристських сил. У його роботі взяли участь лідер КПУ, кандидат у президенти України Петро Симоненко, лідери інших політичних сил, які увійшли у блок, – Юрій Загородній (СДПУ (о) і Станіслав Ніколаєнко ("Справедливість"), народний депутат України член фракції КПУ Вікторія Дем’янчук, члени громадських, ветеранських організацій, працівники буровугільної галузі, освітяни, студентство, аграрії, а також представники місцевих ЗМІ.

переглядів: 2331
16:42

Наприкінці минулого року Конституційний суд України розглянув подання групи народних депутатів про офіційне тлумачення Закону "Про судоустрій" в частині призначення суддів на адміністративні посади. КСУ виніс рішення, яким фактично позбавив Раду суддів України повноважень призначати суддів на адміністративні посади. Які правові наслідки даного рішення? На це та інші запитання відповідає голова апеляційного суду Кіровоградської області Юрій Медведенко. Юрій Сергійович розпочав з того, що окреслив загальну проблематику питання призначень на адміністративні посади в судах:

переглядів: 9181 / коментарі (1)
18:56

Петро Романюк2007 рік уже в минулому. Наскільки він був вдалим для органів місцевого самоврядування, ми вирішили поговорити із головою Ленінської районної у місті Кіровограді ради Петром РОМАНЮКОМ. Розмова в цілому стосувалась проблем районної влади, які здебільшого випливають із загальних недосконалостей розвитку (а може, гальмування?) органів місцевого самоврядування. Ця проблема досить серйозно хвилює керівника Ленінського району, тому він постійно наголошував на необхідності законодавчого системного реформування саме цієї гілки влади.

переглядів: 2412
11:40

У цьому переконані голови Ленінської та Кіровської у Кіровограді рад Петро РОМАНЮК та Катерина БАНАР-ЯНАТІЙ. Чим меншою буде концентрація повноважень, а значить, фінансового ресурсу в руках лише міської влади, заявили вони на прес-конференції, тим краще для міста в цілому. Адже районні ради, по своїй суті, знаходяться ближче до людей.

переглядів: 1730
11:36

Василь МоцнийМинулої п’ятниці голова облдержадміністрації Василь МОЦНИЙ провів першу прес-конференцію. Представників ЗМІ прес-служба ОДА зібрала у перерві між сесійним засіданням депутатів обласної ради. Журналісти-новачки цікавилися у досвідчених, чи довго говорить Василь Кузьмович. "Зараз почуєте і все зрозумієте", – парирували бувалі і не помилилися.

переглядів: 2005
« 1 2 3 ... 741 742 743 ... 802 803 804 »
pgt 0.87211 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua