МЕНЮ


10:05

У Кіровоградській обласній дитячій лікарні відбулася урочиста передача хірургічних інструментів, куплених на кошти другого великоднього благодійного аукціону.

Нагадаємо, що цього року напередодні Великодня у Кіровоградському обласному художньому музеї пройшов другий благодійний аукціон картин, які безоплатно передали художники, а купили їх меценати. До участі в аукціоні художня галерея Андрія Кадигроба та медіа-група "Весь Кіровоград" запросили півсотні кіровоградців – відомих та успішних людей нашого міста.

переглядів: 2885
10:05

Кому хочеться навесні смакувати маринованими помідорами чи квашеною капустою? Багато кого вже в квітні–травні “тягне” на свіжі огірки та редиску, петрушку й кріп, тим більше, що нині їх можна придбати і на ринку, і в магазинах. Проте нерідко овочі, вирощені в теплицях, у закритому ґрунті, містять велику кількість нітратів (особливо, якщо під час їх вирощування порушуються правила внесення в ґрунт мінеральних добрив, насамперед азотних, або коли до мінерального підживлення в теплиці додаються недостатнє освітлення, низька температура повітря та недостатня вологість).

переглядів: 2908
10:05

Зробити життя кіровоградців кращим допоможуть органи самоорганізації населення (ОСН). У цьому переконані учасники прес-конференції, що відбулася днями в прес-клубі реформ.

переглядів: 2719
09:47

Відомий російський літератор, історик та археолог Леонід Вернський – онук лауреата Нобелівської премії І.Тамма, – збираючи матеріали про дитинство і юність славетного діда, які минули в Єлисаветграді, зробив несподіваний, але надзвичайно приємний для нас, мешканців цього міста, висновок: „Феномен Елисаветграда заключается, пожалуй, в том, что ни один уездный город в России не дал на рубеже веков такого количества талантов”. Ця думка вперше була висловлена років 20 тому і здавалась на ті часи лише компліментом на адресу міста: надто мало знали ми, одурманені комуністичною міфологією, історію Єлисаветграда.

переглядів: 5099 / коментарі (3)
09:41

Ця пригода сталася удосвіта 7 квітня минулого року на автозаправній станції "WOG", розташованій на вулиці Московській у Кіровограді. До її приміщення забігли двоє чоловіків, обличчя яких прикривали чорні маски. Зрозумівши, що це – напад, жінка-оператор натисла кнопку сигналізації. Тим часом один із візитерів вилив на неї рідину із запахом ацетону, дістав запальничку і вигукнув: "Давай гроші, бо підпалю!" А його спільник продемонстрував ножа.

переглядів: 2292
09:41

Нештатна ситуація виникла вранці 30 січня нинішнього року в інфекційному відділенні Гайворонської центральної лікарні. Медсестра, зайшовши в палату, щоб поцікавитися здоров’ям хворого, вжахнулася – той, тримаючи в руці ножа, вигукнув, що вб’є її. Перелякана медпрацівниця швидко ретирувалася і покликала на допомогу колег.

переглядів: 1978
09:41

В українському суспільстві тривають дискусії стосовно доцільності ратифікації нашим парламентом угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Росії на території України – документа, який передбачає продовження терміну дислокації російського флоту на території України ще на 25 років. Прихильники та противники цієї, так званої харківської, угоди (президенти Віктор Янукович та Дмитро Медведєв уклали її в Харкові) наводять аргументи головним чином економічного та політичного характеру. Урядовці доводять, що цим самим Україна отримала "каталізатор прискореного зростання економіки у вигляді зниження ціни на газ". Опозиція, засуджуючи цей договір, акцентує увагу на тому, що його прийняття відбулося кулуарно, без громадського, експертного обговорення та політичної дискусії.

переглядів: 2128
09:41

Третього травня в Україні стартувала благодійна акція "Серце до серця" (завершиться – 23 травня) однойменного всеукраїнського фонду. Вона проходить уже п’ятий рік поспіль. Її мета – збирання волонтерами коштів на придбання медичного обладнання для дитячих лікувальних закладів.

переглядів: 3194
09:36

Черговий так званий конвертаційний центр викрили податківці Кіровоградщини. З допомогою цієї "установи" було переведено в готівку близько 25 мільйонів гривень.

переглядів: 2439
« 1 2 3 ... 729 730 731 ... 816 817 818 »
pgt 1.05405 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua