МЕНЮ


07:35

Протягом кількох тижнів працівники спецінспекції Кіровоградської міської ради з допомогою аварійно-диспетчерської служби демонтували відразу кілька торговельних кіосків.

переглядів: 2270 / коментарі (1)
07:27

Випускників одинадцятих класів цьогоріч на Кіровоградщині – трохи більше семи тисяч. Не всі вони візьмуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), яке не є обов’язковим етапом у їхньому житті. Пройти тестування мають лише охочі вступити до вищих навчальних закладів. Таких на даний час в області – дев’ять тисяч (нинішні одинадцятикласники разом з випускниками минулих років). На абітурієнтів вищі навчальні заклади вже давно активно "полюють". Випускників шкіл буде набагато менше, аніж спроможні "проковтнути" ВНЗ. А нестача студентів – це реальна загроза скорочення посад викладачів.

переглядів: 2617
07:27

Ранок минулої п’ятниці став пам’ятним тим, з ким знався, працював кіровоградський скульптор Аркадій Мацієвський (1931 – 2006). На розі вулиць Гоголя та Володарського в будинку, де він жив, було відкрито меморіальну дошку митцеві.

переглядів: 2130
10:19

Давно вже наш обласний центр не бачив такого розмаху урочистого дійства, стільки радісних облич, прапорів, квітів, такої кількості масштабних і визначних подій, приурочених до Дня Перемоги, як під час нинішнього святкування. Заходи із вшанування учасників Великої Вітчизняної війни почали проводити ще з початку цього ювілейного року, а найбільш насиченим видався останній перед вікопомною датою тиждень.

переглядів: 6458
10:18

Розглядати проект міського бюджету на 2010 рік наступного дня після прийняття обласного депутати Кіровоградської міськради не ризикнули. На сесійному засіданні міської ради, яке відбулось 13 травня, після узгоджень між керівниками депутатських фракцій було вирішено розглянути інші термінові питання, а із запропонованими цифрами міського бюджету на нинішній рік ретельно ознайомитись, вивчити галузеві програми та програму соціально-економічного розвитку Кіровограда і лише тоді винести його на сесійне засідання 18 травня.

переглядів: 2180
10:18

Позавчора Кіровоградська обласна рада на пленарному засіданні ухвалила рішення "Про обласний бюджет на 2010 рік". Документом визначено загальний обсяг доходів у розмірі 1,3 мільярда гривень.

переглядів: 2248
10:12

Подорожчання дніпровської води призвело до підвищення тарифів для населення

Минулого вівторка виконком Кіровоградської міської ради затвердив скориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надає КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство". Відповідно до цього рішення, тариф на централізоване водопостачання для населення, а також ДП "Кіровоградтепло" та КП "Теплоенергетик" становитиме 3 гривні 86 копійок за кубометр, для бюджетних установ – 4,44, для інших споживачів – 5,79 гривні; тариф на послуги з централізованого водовідведення для населення, ДП "Кіровоградтепло" та КП "Теплоенергетик" – 2 гривні 61 копійку за кубометр, бюджетних установ – 3 гривні, інших споживачів – 3 гривні 92 копійки.

переглядів: 2286
10:12

Повним ходом йде нині у Кіровограді ремонт доріг. Відновлюють дорожнє покриття працівники комунального підприємства з утримання шляхів та приватного дорожнього підприємства "Диск". Темпи та якість робіт цілком задовольняють міського голову Володимира Пузакова, про що він і зазначив на черговій нараді з комунальниками. Дорожникам були поставлені й нові завдання. Так, найближчим часом вони, виконавши ремонти шляхів на Знам’янському та Київському напрямках, повинні відновити дорожнє покриття на в’їзді до міста з боку Малої Виски, Кривого Рогу й Бобринця. Наступним етапом стане відновлення вулиць Володарського, Кірова, Червоногвардійської, Башкирської та ін.

переглядів: 2161
10:12

На початку травня кіровоградці мали змогу оцінити приємний сюрприз, який піднесла їм міська влада спільно із місцевими озеленювачами: газонну частину по вулиці Карла Маркса навпроти площі імені Кірова повністю оновлено.

Ще взимку міський голова Володимир Пузаков запропонував фахівцям комунального підприємства "Трест зеленого господарства" розробити проект оновлення газону між вулицями Леніна та Дзержинського. Кілька варіантів були ретельно вивчені, вибрали найкращий. А з настанням тепла, коли вже був відреставрований старовинний будинок, де розміщене обласне відділення Державного казначейства, розпочались активні роботи з озеленення. Обов’язковою умовою проекту було знесення старих листяних порід дерев та заміна їх на хвойні насадження. Що з цього вийшло, кіровоградці побачили вже наприкінці квітня.

переглядів: 2199
« 1 2 3 ... 728 729 730 ... 816 817 818 »
pgt 1.16957 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua