МЕНЮ


12:13

Близько двадцяти кіровоградців побували на особистому прийомі кіровоградського міського голови Володимира Пузакова, що відбувся минулого четверга. Хтось порушив ту чи іншу проблему, а хтось – дякував за допомогу.

переглядів: 2029
11:35

свято вулиць Андріївської та Жовтневої РеволюціїСвято вулиці, свято мікрорайону… Такі врочисті заходи напередодні Дня міста й інших визначних дат стали вже звичними і бажаними для мешканців вулиць Андріївської та Жовтневої Революції, а також селища Гірничого. Їх організовують для людей депутати Кірово- градської міської ради Микола Цуканов й Андрій Кролевець.

переглядів: 3271
11:26

Про новий пристрій захисту помешкань кіровоградців у багатоквартирних будинках – домофони – наша газета вже писала. Справа нібито й хороша, адже забезпечується збереження приміщень загального користування, жильці відчувають захищеність від непроханих гостей, але водночас надходять і скарги від людей, чиї права при цьому порушуються.

переглядів: 3010
11:23

Нарада з керівниками комунальних підприємств Кіровограда за усталеною традицією почалась зі звіту про виконані за минулий тиждень роботи, аналізу причин, які заважали їх реалізовувати у повному обсязі, та визначення планів на найближчу перспективу.

переглядів: 2027
10:43

Поліклініка УМВССтояти на сторожі здоров’я працівників органів внутрішніх справ – основне завдання медиків, що працюють у відділі медичного забезпечення УМВС України в Кіровоградській області, очолює який Олександр Нестройний. Справжні професіонали в білих халатах докладають чимало зусиль, щоб особовий склад міліцейських підрозділів області, ветерани, які присвятили своє життя захисту правопорядку, завжди мали міцне здоров’я, а якщо й трапиться з ними біда, то розуміли, що на допомогу прийдуть чуйні, дбайливі медичні працівники, посталять на ноги, позбавлять від недуг.

переглядів: 2114
10:21

“Червона рута” – культовий фестиваль з 20-річним стажем – невтомно і вперто продовжує пошук обдарованих молодих музикантів по всій Україні. Під його прицілом – різножанрова музична масова культура (популярна, сучасна танцювальна, акустична, рок-музика тощо). Цьогоріч уперше в історії “Червоної рути” в конкурсну програму відборів потрапила й першооснова маскульту – український автентичний фольклор.

переглядів: 3303 / коментарі (1)
10:15

Нелегка доля українців, переселених до нас із Польщі

9 вересня 1944 року УРСР та Польща уклали Угоду про евакуацію українського населення з території Польщі і польського – з території УРСР. Українці, які проживали у південно-східних польських районах, мали переселитися в Україну, а в Польщу повинні були виїхати поляки та євреї, які перебували в польському громадянстві до 17 вересня 1939 року та мешкали в УРСР. Вчені ставлять під сумнів правові підстави процесу цього переселення, адже на той час УРСР не була суб’єктом міжнародних відносин, й СРСР не уповноважував Україну укладати договори такого рівня.

переглядів: 2232 / коментарі (1)
10:11

Про це заявив на прес-конференції в Кіровограді директор Департаменту цивільного захисту МНС України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Квашук.
Василь Квашук приїхав у Кіровоград, аби взяти участь у зібранні посадових осіб органів державної влади, відповідальних за планування та здійснення заходів цивільного захисту, в тому числі інженерно-технічних заходів цивільного захисту, що проходило в обласному центрі 7–8 вересня.

переглядів: 1782
10:09

У службових зловживаннях обвинувачують посадовців Олександрійської об’єднаної державної податкової інспекції.

переглядів: 1839
« 1 2 3 ... 724 725 726 ... 853 854 855 »
pgt 1.46617 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua