МЕНЮ


07:45

Як уже повідомляла минулого номера "ВГ", виконком Кіровоградської міської ради відкоригував тарифи на воду. Відповідно до прийнятого рішення, з 14 червня жителі Кіровограда платитимуть за водопостачання та водовідведення по шість гривень 47 копійок за кубометр.

переглядів: 2525 / коментарі (2)
07:45

Наявні в Кіровограді дитячі садочки, на жаль, не спроможні прийняти всіх дітей дошкільного віку. Саме тому міський голова Володимир Пузаков одним із пріоритетних завдань міської влади вважає збільшення в них кількості груп та створення в обласному центрі нових дошкільних закладів. Задля з’ясування можливостей таких груп він побував минулого тижня в яслах-садочку № 54 "Чебурашка" по вулиці Гайдара, 26.

переглядів: 2480
07:45

Те, що Центральний сквер Кіровограда буде реконструйовано, – питання для міської влади вирішене. А от яким чином все це буде зроблено, детально обговорили учасники наради у міського голови Володимира Пузакова – керівництво ТОВ "Укр-Сфера", підприємці, які мають торговельні об’єкти на цьому клаптику землі, заступник директора департаменту містобудування та капітального будівництва міської ради Анатолій Донченко, начальник управління містобудування та архітектури міської ради – головний архітектор Кіровограда Григорій Литвин, заслужений архітектор України Віталій Кривенко й інші.

переглядів: 2407
07:35

Протягом кількох тижнів працівники спецінспекції Кіровоградської міської ради з допомогою аварійно-диспетчерської служби демонтували відразу кілька торговельних кіосків.

переглядів: 2265 / коментарі (1)
07:27

Випускників одинадцятих класів цьогоріч на Кіровоградщині – трохи більше семи тисяч. Не всі вони візьмуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), яке не є обов’язковим етапом у їхньому житті. Пройти тестування мають лише охочі вступити до вищих навчальних закладів. Таких на даний час в області – дев’ять тисяч (нинішні одинадцятикласники разом з випускниками минулих років). На абітурієнтів вищі навчальні заклади вже давно активно "полюють". Випускників шкіл буде набагато менше, аніж спроможні "проковтнути" ВНЗ. А нестача студентів – це реальна загроза скорочення посад викладачів.

переглядів: 2615
07:27

Ранок минулої п’ятниці став пам’ятним тим, з ким знався, працював кіровоградський скульптор Аркадій Мацієвський (1931 – 2006). На розі вулиць Гоголя та Володарського в будинку, де він жив, було відкрито меморіальну дошку митцеві.

переглядів: 2127
10:19

Давно вже наш обласний центр не бачив такого розмаху урочистого дійства, стільки радісних облич, прапорів, квітів, такої кількості масштабних і визначних подій, приурочених до Дня Перемоги, як під час нинішнього святкування. Заходи із вшанування учасників Великої Вітчизняної війни почали проводити ще з початку цього ювілейного року, а найбільш насиченим видався останній перед вікопомною датою тиждень.

переглядів: 6445
10:18

Розглядати проект міського бюджету на 2010 рік наступного дня після прийняття обласного депутати Кіровоградської міськради не ризикнули. На сесійному засіданні міської ради, яке відбулось 13 травня, після узгоджень між керівниками депутатських фракцій було вирішено розглянути інші термінові питання, а із запропонованими цифрами міського бюджету на нинішній рік ретельно ознайомитись, вивчити галузеві програми та програму соціально-економічного розвитку Кіровограда і лише тоді винести його на сесійне засідання 18 травня.

переглядів: 2171
10:18

Позавчора Кіровоградська обласна рада на пленарному засіданні ухвалила рішення "Про обласний бюджет на 2010 рік". Документом визначено загальний обсяг доходів у розмірі 1,3 мільярда гривень.

переглядів: 2244
« 1 2 3 ... 722 723 724 ... 811 812 813 »
pgt 0.86282 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua