МЕНЮ


10:20

Будівництво і капітальний ремонт доріг на Кіровоградщині повинні стати одним з пріоритетних завдань для місцевої влади на 2010 рік, навіть на збиток для інших галузей. На цьому наголосив на нараді щодо стану автомобільних шляхів в області, що відбулася минулого вівторка, голова облдержадміністрації Володимир Мовчан.

переглядів: 2900 / коментарі (2)
08:31

Голова облдержадміністрації Володимир Мовчан, голова обласної ради Микола Сухомлин, керівники Знам’янської райдержадміністрації та районної ради взяли участь у підписанні Меморандуму про співпрацю із міжнародною благодійною фундацією “Хайфер Проджект Інтернешнл” та міжнародним фондом “Відродження”.

переглядів: 2174
08:25

...екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко того ж таки дня, як Верховна Рада проголосувала за обрання нового очільника уряду Миколу Азарова та новий склад Кабінету Міністрів. З цього моменту Юлія Володимирівна оголосила, що її політична сила – друга за чисельністю фракція в парламенті – йде в опозицію.

переглядів: 2025
08:25

Які права має споживач при купівлі того чи іншого товару, отриманні послуг, яким чином у разі порушення цих прав він може себе захистити – про це йшлося на прес-конференції, яку влаштувало минулої п’ятниці, напередодні Всесвітнього дня споживача, керівництво обласного управління у справах захисту прав споживачів.

переглядів: 2085
08:11

Уже майже рік в Україні діє нове містобудівне законодавство. За цей час комерційне будівництво у Кіровограді практично завмерло (і не тільки через фінансово-економічну кризу), а в багатьох пересічних громадян виникли серйозні проблеми з легалізацією зведених об’єктів. Про це "Вечірній газеті" розповів начальник управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради Григорій Литвин.

переглядів: 2899 / коментарі (1)
07:58

Чотири жінки-продавці, про яких нічого не знали в державних органах, трудилися в магазині кіровоградського підприємця Юрія Б. Прокуратура Кіровського району Кіровограда порушила стосовно нього кримінальну справу.

переглядів: 2085
08:39

Дев’ятого березня біля пам’ятника Тарасові Шевченку в обласному центрі на вулиці його ж імені відбувся святковий мітинг з нагоди 196-річчя великого українського Поета, Громадянина, Патріота.
Навколо монумента зібралися сотні людей, які прийшли вшанувати одного зі стовпів української культури, чиї творчість і громадянська позиція завжди вели українців до усвідомлення їхнього невід’ємного права бути господарями на власній землі.

переглядів: 2519
08:37

Упродовж грудня минулого та січня нинішнього років Верховна Рада України прийняла низку законів щодо обмежень споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв, інформування громадян про наявність у харчах генетично модифікованих організмів (ГМО) та змін до Кодексу України "Про адміністративні правопорушення" (зокрема, і стосовно порушень правил благоустрою територій населених пунктів). Нові закони та зміни до чинних значною мірою стосуються діяльності підприємців-торговців. Задля їх інформування про нововведення працівники департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради організували і провели вчора семінар. На захід прийшло близько сотні керівників підприємств торгівлі, ресторанного господарства й ринків.

переглядів: 2303
08:32

Восьмого березня жителю Кіровограда Полікарпу Кур’яну виповнилося сто років. З цією визначною датою ювіляра привітав міський голова Володимир Пузаков (на знімку). Він особисто разом зі своєю заступницею Валентиною Пупишевою завітав до затишного будинку по вулиці Гранітній, де нині проживає Полікарп Филимонович разом із родиною свого онука Володимира Мельника. Володимир Тихонович побажав іменинникові здоров’я ще на багато років та вручив подарунки й матеріальну допомогу від міської влади.

переглядів: 2409
« 1 2 3 ... 722 723 724 ... 796 797 798 »
pgt 0.99298 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua