МЕНЮ


23:57

На з’їзді Народної партії (лідер — Голова Верховної Ради Володимир Литвин), який проходив минулої суботи, повідомлено про створення виборчого блоку «Народний блок Литвина».

переглядів: 1585
14:35

Олег Левицький30 вересня 2005 року колективу прокуратури Кіровоградської області було представлено Олександра Гардецького, який буде виконувати обов’язки заступника Генерального прокурора України — прокурора області з правом формування нової керівної команди, та ознайомлено з наказом Генерального прокурора України про скорочення посади прокурора Кіровоградської області та трьох його заступників.

переглядів: 3855
14:33

Таке питання ставить перед собою громадська організація “Фундація “Відкрите суспільство”, роблячи щорічні моніторинги діяльності народних депутатів України у Верховній Раді.

переглядів: 1804
18:13

“Пільги — останнє право на життя”, “Влада, припини за наш рахунок латати бюджет”, “Влада залізає до нас у кишеню”, “Ні — експериментам. Руки геть від пільг!” — під такими гаслами на центральній площі міста відбулася акція протесту, організована партією “Союз” та Комуністичною партією.
Представників різних прошарків населення — від студентів до пенсіонерів, від працівників бюджетної сфери до підприємців — об’єднала одна мета: висловити своє рішуче “ні” спробам влади підвищити уже вкотре тарифи на комунальні послуги, а також позбавити найнезахищеніші верстви населення пільг, гарантованих нині законодавством України.

переглядів: 1593
15:28

У засобах масової інформації прозвучала інформація про те, що створено нову міську організацію Партії регіонів, яку очолив Олександр Муленко. Говорилося про те, що членства у партії нібито позбулися Олександр Макієнко та деякі інші її члени.

переглядів: 1603
16:03

Із початком осені школярі йдуть до школи, а призовники — на призовні дільниці. Разом із цими юнаками до Кіровоградського об’єднаного міського військового комісаріату прийшов і наш кореспондент. Де зустрівся із міським військовим комісаром полковником Миколою ТИЩЕНКОМ і демобілізованим старшим солдатом Андрієм ОХРІМЕНКОМ. Під час зустрічі ішлося про теперішній призов, службу в армії загалом і службу демобілізованого старшого солдата зокрема.

переглядів: 5200
09:12

Минулої п’ятниці працівникам відділу кадрової роботи Кіровоградського міськвиконкому скористатися обідньою перервою не вдалося. Якраз перед самим її початком до кабінету на третьому поверсі майже увірвалися п’ятеро співробітників УБОЗу, причому двоє із них – у формі спецпідрозділу “Сокіл”, у масках і зі зброєю. І взялися до справи, виставивши охорону біля дверей. У присутності працівників відділу почали вилучати особові справи працівниць міськвиконкому.

переглядів: 2107
12:22

Флагман ВМС України "Гетьман Сагайдачний"День Військово-морського флоту – знаковий день для моряка. Піднімаючи святковий келих за тих, хто в морі, бо ті, хто на борту, самі за себе вип’ють, він обов’язково порине в минуле і сучасне ВМС України.
Що ж? Про вміння наших предків будувати морські суда у сиву давнину та отримувати перемоги згадували ще арабські літописці, розповідаючи про походи київських дружин на Каспій, приблизно 860-880 років. Похід князя Горавліна десь перед 800 роком на побережжя Криму, коли він поруйнував усі міста від Херсонеса до Керчі, візантійські хроніки малюють чорними фарбами, водночас підкреслюючи військове та морське мистецтво слов’ян-русів. Аскольд, Дір, Олег, Святослав, Володимир, Ярослав – правителі Київської Русі – провели за час керування державою потужні морські походи супроти Візантії. По-різному склалася їхня доля. Були перемоги: похід Аскольда і Діра на Царгород у 860 році Східна Римська імперія відбила ціною повної мобілізації всіх військових сил.

переглядів: 2409
« 1 2 3 ... 722 723 724 ... 777 778 779 »
pgt 2.47634 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua