МЕНЮ


07:58

Хвилиною мовчання розпочалися минулої п’ятниці в приміщенні Кіровоградської міської ради урочистості з нагоди 24-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Після вшанування пам’яті тих, хто своїм життям зупинив пекельну стихію, до присутніх у залі вдів ліквідаторів звернувся кіровоградський міський голова Володимир Пузаков:

переглядів: 2799
07:51

Сьогодні відокремлений підрозділ "Теплоелектроцентраль" КП "Теплоенергетик" святкує своє вісімдесятиріччя. Напередодні ми зустрілися з його керівником Ростиславом Клоковим, який розповів про славну історію цього підприємства, з яким настроєм зустрічає колектив свій ювілей, поділився планами на майбутнє:

переглядів: 3301
07:42

Пам’ять про трагічне минуле – одна з передумов недопущення в майбутньому його помилок. Це повною мірою стосується й пам’яті про причини, наслідки та героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. У Кіровоградській музичній школі № 1 ім. Генріха Нейгауза вже десять років вшановують загиблих, померлих і живих чорнобильців під час мистецького заходу, в якому беруть участь учні шкіл естетичного виховання, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС.

переглядів: 2049
07:42

Нещодавно добігла кінця реєстрація учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, які бажають вступити до вищих навчальних закладів. Про нові умови проведення ЗНО, затверджені наказом міністра освіти і науки від 26 червня 2009 року № 570 „Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України 2010 року”, розповіли працівники центру методичної та соціально-психологічної служби гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради Оксана Смоліна, Антоніна Паращук та Ірина Маранська.

переглядів: 5366
07:42

Головне питання, яке розглядалось на черговому засіданні кіровоградського клубу "Ветеран", стосувалось якості перевезень пільговиків (якими у більшості своїй є люди похилого віку) в маршрутних таксі міста. У засіданні взяли участь міський голова Володимир Пузаков, керівник департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради Микола Цуканов, його заступник Володимир Горбатенко, начальник управління споживчого ринку, транспорту та зв’язку вищезазначеного департаменту Ольга Гонтарь, начальник відділу захисту прав споживачів того ж таки департаменту Алла Шерстньова.

переглядів: 1971
07:33

Головний лікар Кіровоградської п’ятої міської поліклініки Анатолій Сташок – один з багатьох медиків, які у травневі дні 1986 року були відряджені для обстеження населення та вимірювання рівня радіації в райони Київської області, що примикали до Чорнобильської зони.

переглядів: 2179
07:26

Однією з ознак демократичної країни є існування в ній багатьох громадських організацій, що мають значний вплив і на владу, і на формування громадської думки, і сприяють самоорганізації населення. Шлях до їх заснування в кожної свій. Громадська організація "Кіровоградці", наприклад, виникла в результаті рішення про це найактивніших членів групи "Кіровоградці" на сайті "Однокласники. ру".

переглядів: 2116 / коментарі (2)
07:26

Дирекція, учительський та учнівський колективи одного з провідних середніх навчальних закладів Кіровограда – навчально-виховного об’єднання "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" – гімназія ім. Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання "Контакт" – провели 22 квітня у своїй школі день відкритих дверей.

переглядів: 3687
07:15

"Ми живемо в гуртожитку в одній кімнаті і взимку замерзаємо, особливо на кухні, де мама готує їжу. Нас у мами троє: я, сестричка і старший братик, якому ніде поставити ліжко". Це – фрагмент листа кіровоградської першокласниці Аніти Москалюк до кіровоградського міського голови Володимира Пузакова. На початку нинішнього року деякі ЗМІ обласного центру намагалися видати це послання за неабияку сенсацію. Мовляв, міський голова ось уже й першокласників довів до того, що вони взялися за перо.

переглядів: 2055 / коментарі (2)
« 1 2 3 ... 714 715 716 ... 796 797 798 »
pgt 0.86023 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua