МЕНЮ


00:19

Початок "НАШІ ЗЕМЛЯКИ – ТВОРЦІ ДЕРЖАВИ ІЗРАЇЛЬ" Частина І

Однією з найпомітніших постатей сіоністського руху в Росії був Йосип-Герш Абрамович Штейн (1864-після 1913), лікар і громадський діяч, видавець.
З 1899 по 1906 рік він видавав “Врачебный календарь” та “Календарь для фармацевтов”. З виникненням сіонізму став його активним пропагандистом, автором брошури “Сионизм, его сущность и течения”. Коли Штейн поселився в Єлисаветграді, то став головою Товариства взаємодопомоги приказчиків „Опора”. З листопада до кінця грудня 1908 року видавав в Єлисаветграді газету „Жизнь Юга”. А найцікавіше те, що у 1906 році він заснував у Єлисаветграді єврейське еміграційне товариство. З 1913-го Штейн – заступник голови Єлисаветградського товариства охорони народного здоров’я.

переглядів: 2445
00:18

Боулінг – це олімпійський вид спорту й одна з найпопулярніших ігор у світі. Певно, саме тому національний оператор мобільного зв’язку "Київстар" спільно з Кіровоградським прес-клубом до Дня журналіста провели минулої п’ятниці П’ятий чемпіонат з боулінгу серед працівників засобів масової інформації обласного центру.

переглядів: 2129
00:13

За цькування собаки на людей тримав у суді відповідь кіровоградець Л-й. Ось що розповіла про це старший помічник прокурора Кіровського району Раїса Лебедєва, яка у слуханні справи стосовно нього підтримувала державне обвинувачення.

переглядів: 1947
00:13

Сьогодні, в час кризи і постійних політичних баталій, дуже легко потрапити на гачок, особливо пересічному громадянину. І все було б нічого, якби у такі сутички не втягували дітей.

переглядів: 1864
00:02

Цим матеріалом "Вечірня газета" започатковує рубрику "Привабливі куточки Кіровограда", під якою друкуватимемо статті про найпомітніші та найгарніші зелені оази нашого рідного міста – результат натхнення й праці мешканців обласного центру, які його люблять і бажають зробити ще кращим, затишнішим.

Територія біля Спасо-Преображенського собору по вулиці Преображенській у самісінькому центрі міста милує око кожного, хто приходить до храму або просто проходить мимо. Адже не звернути увагу на цю красу просто неможливо. Але так гарно навколо собору було не завжди. Кіровоградці ще пам’ятають часи, коли тут розташовувалась картинна галерея, і її двір був сірим та непримітним. Нині цю територію можна по праву вважати одним з наймальовничіших куточків міста.

переглядів: 1946
00:02

Неждано-негадано прийшла біда в цю сім’ю, що проживає на вулиці Озерній Балці в Кіровограді. Це сталося 11 вересня минулого року.

переглядів: 1992
08:55

Останнім часом у закладах соціальної сфери Кіровограда пожвавилися ремонтно-будівельні роботи. Щоб ознайомитися з їх ходом, вислухати пропозиції підрядчиків та адміністрацій закладів, міський голова Володимир Пузаков разом з начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем побували у загальноосвітній школі № 22, що в селищі Гірничому, відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини – єдиний лікувальний заклад цього ж таки селища, а також ЗОШ № 2 на Великій Балці.

переглядів: 2151
08:49

Цими днями в Кіровограді на тролейбусному маршруті № 10 з’явились три оновлених машини, які після капітального ремонту набули сучасного привабливого вигляду.

переглядів: 2191
08:48

…бажали протягом усього минулого тижня працівникам ЗМІ, які 6 червня відзначали своє професійне свято, представники влади, силових структур, політичних партій, профспілкових організацій. Не обійшлося і без подарунків.

переглядів: 2262
« 1 2 3 ... 713 714 715 ... 811 812 813 »
pgt 0.80886 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua