МЕНЮ


13:44

Третього лютого в актовому залі ЗОШ № 20 відбулося вшанування учасників і переможців міського етапу конкурсу "Учитель року – 2010". У заході взяли участь як педагоги-конкурсанти, так і керівники шкіл, учителі навчальних закладів Кіровограда та гості свята.

переглядів: 2442
13:40

Нещодавно в облдержадміністрації відбулася нарада, на якій обговорювалося питання стану медичної галузі в області. Правда, основну увагу там було приділено Кіровограду. Звучало багато критичних зауважень – стосовно показників захворюваності, ситуації, що склалася у міській лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД). Пізніше з останнього приводу провели прес-конференцію й кілька лікарів цього медичного закладу – заступник головного лікаря Ніна Пустова, завідуючий другим хірургічним відділенням Олександр Лавров, завідуючий третім хірургічним відділенням Олександр Болдурат та інші, а також депутати міської ради Віктор Мягкий, Віктор Шмідт та Олена Костенко.

переглядів: 4195
13:34

Минулий рік для депутатського корпусу міської ради був досить продуктивним. Ухвалені радою рішення позитивно позначилися на стані міського господарства та сприяли задоволенню потреб членів територіальної громади. І якщо попередні роки відзначались суттєвим впливом на місцевих депутатів болючих загальнодержавних політичних процесів, 2009-й був відносно стабільним. Це підтвердив в інтерв’ю нашому виданню і секретар Кіровоградської міської ради Володимир Слівнов.

переглядів: 2821
13:30

Кілька тижнів тому міський голова Володимир Пузаков вручив сотням мешканців селища Гірничого, Масляниківки й Арнаутового (інвалідам, ветеранам війни, учасникам бойових дій, пенсіонерам, багатодітним матерям) та адміністраціям шкіл №№ 33, 22, дитячого садочка № 69, Будинку культури у Масляниківці, бібліотеки-філії № 7 міської централізованої бібліотечної системи (МЦБС) апарати бездротового телефонного зв’язку стандарту CDMA.

переглядів: 2384 / коментарі (1)
13:26

Нинішній опалювальний сезон для клієнтів кіровоградської "Теплоелектроцентралі" став своєрідною компенсацією за сезон минулий – починаючи з жовтня, у їхніх квартирах тепло, і навіть у двадцятиградусні морози температура в помешканнях не падала. Підприємство, яке торік влада повернула в управління органів місцевого самоврядування, виконує договірні умови зі своїми споживачами і температуру теплоносія тримає на нормативному рівні. Однак, на жаль, інша сторона, тобто населення, трапляється, ці договірні умови порушує, не розраховуючись за надані послуги.

переглядів: 2787
13:20

Не встигли українці оговтатись від cильних снігопадів, заметів, як ударили міцні морози, які за останні роки стали для України вже незвичними. Особливо складними погодні умови були в ніч з 23 на 24 січня, коли температура повітря знизилася до 25 градусів морозу, а північно-східний вітер посилився до 5-10 метрів на секунду.

переглядів: 4529
13:17

Кіровоградська обласна рада залишила без задоволення протест прокурора області Геннадія Тюріна, котрий просив скасувати як незаконне рішення від 20 листопада минулого року про підвищення тарифу на послуги обласного комунального виробничого підприємства "Дніпро – Кіровоград". Не вдалося переконати депутатів облради й кіровоградському міському голові Володимиру Пузакову, який, підтримуючи прокурорський протест, зазначив, що згадане рішення облради неодмінно призведе до подорожчання послуг КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство", котре, як відомо, купує в ОКВП "Дніпро – Кіровоград" дніпровську воду.

переглядів: 3795
13:09

Уже кілька місяців міська влада разом із творчим колективом зі спорудження в Кіровограді пам’ятника Володимирові Винниченку й людьми, котрі фінансують його створення (як і площі, де він стоятиме), працює над цим проектом. Як завершення одного з основних етапів роботи вчора в міській раді відбулося представлення вибраного з багатьох варіантів ескізу пам’ятника двох співавторів – кіровоградського заслуженого архітектора України Віталія Кривенка та львівського скульптора Володимира Цісарика.

переглядів: 3823 / коментарі (1)
12:58

Нинішньої зими всім нам допікають холоди. Особливо, коли стоїш на зупинці без будь-якого прихистку й потерпаєш від дошкульного вітру та пекучого морозу. Але все більше стає в Кіровограді зупинок, на яких виростають цілі комплекси – криті павільйони з лавочками разом з розміщеними поруч крамничками. Їх будують за власний кошт приватні інвестори. Ідея залучення до створення нових зупинок громадського транспорту приватного капіталу належить міському голові.

переглядів: 3344
« 1 2 3 ... 712 713 714 ... 777 778 779 »
pgt 0.74243 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua