МЕНЮ


22:29

Золоті гори обіцяло приватне підприємство "Капітолій", рекламуючи свої послуги в засобах масової інформації. В Антимонопольному комітеті України дійшли висновку, що воно займалося ошуканством.

переглядів: 3213
22:28

Проходячи повз будівлю академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького, мало хто не зверне увагу на ремонтно-реставраційні роботи, що там тривають.

переглядів: 2127
22:25

Сто сорок дев’ять років тому, десятого березня 1861 року, пішов з життя Тарас Григорович Шевченко. На кошти друзів 13 березня його поховали спочатку на Смоленському православному кладовищі в Петербурзі. Після п’ятдесяти восьми днів перебування його праху в тому місті домовину, згідно із заповітом, за клопотанням Михайла Лазаревського після отримання ним дозволу в квітні того ж року було перевезено в Україну й перепоховано на Чернечій горі біля Канева.

переглядів: 2214
22:14

Купуючи продукти швидкого приготування, ми часто і не підозрюємо, що вони можуть бути небезпечними. Тим часом, у багатьох пельменях немає навіть натяку на м’ясо, а курячі нагетсі чи шніцелі з курятиною і близько не лежали біля курятини. Принаймні таких висновків дійшли автори передачі "Правила життя" каналу СТБ, що провели власне розслідування якості напівфабрикатів.

переглядів: 3543 / коментарі (1)
22:13

Одним із пріоритетних напрямків роботи управління у справах захисту прав споживачів у Кіровоградській області є розгляд письмових та усних звернень громадян.

переглядів: 2321
22:11

Нещодавно українська громадськість відзначала Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу. Проблема із захворюваністю на цю небезпечну недугу досить актуальна для нашої держави, адже відомо, що наразі Україна займає третє місце в Європі за темпами поширення серед населення ВІЧ-інфекції. А який стан справ на Кіровоградщині? Про це розповідає головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Вадим Кащенко.

переглядів: 5889
22:10

Доволі дощовим видався цьогоріч травень. А це вже є своєрідним сигналом для любителів так званого тихого полювання, що незабаром з’являться перші гриби. Тому так настійливо б’ють на сполох медики, бо, як не крути, а траплятимуться випадки отруєння людей цими дарами природи.

переглядів: 1948
21:57

Початок "ВИДАТНІ АМЕРИКАНЦІ – УРОДЖЕНЦІ НАШОГО КРАЮ" Частина І

Щиру приязнь і симпатію до українського мистецтва через усе життя проніс американо-єврейський актор і співак Давид Медов (1888- 1978), який народився в Єлисаветграді. Театральну кар’єру юнак розпочав у 1907 році, вступивши до української трупи, яка гастролювала в м. Бобруйську (Білорусія). До початку Першої світової війни виступав в українських трупах Суходольского, Гайдамаки-Вертепова та ін. У 1915 році разом з дружиною, співачкою Раїсою Соловйовою, виїхав до Америки. Дебют на американській сцені відбувся у Чикаго в Імперському театрі Йосефа Кеслера та Сари Адлер в опереті А. Гольдфадена “Шуламис”. У 1916 році Медов уклав контракт з Нью-Йоркським національним театром Бориса Томашевського, який включив співака до складу оперети Й. Румшинського. На початку 20-х рр. наш земляк грав у російсько-українському театрі „Бублички”. Після тріумфального виступу в опереті „Зламана скрипка” (арія з неї „Іх бренг айх а грус фин дер хейм" стала „візитівкою” актора) вирішує остаточно залишитися на єврейській сцені. Тоді ж укладає перші контракти з фірмами грамзапису Columbia, Victor, Brunswick. Однак за будь-якої нагоди Медов виступає і на українській сцені. А 12 грудня 1930 року в складі трупи Кунст театру в Бронксі він зіграв у перекладеній на ідіш п’єсі І. Котляревського “Наталка Полтавка”.

переглядів: 6562
21:54

Попередній та нинішній тижні в мистецькому житті Кіровограда видалися вельми насиченим – насамперед через концерти ХІІІ фестивалю камерної та симфонічної музики "Травневі музичні зустрічі" та Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів".

переглядів: 2515
« 1 2 3 ... 711 712 713 ... 802 803 804 »
pgt 0.96009 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua