МЕНЮ


13:21

У вівторок секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрівся з мешканцями мікрорайону Жадова. Темою для обговорення стала подальша доля котловану біля 1-го і 2-го корпусів будинку № 28. На зустріч зібралися декілька десятків активних місцевих жителів, яким не байдужа ситуація у рідному мікрорайоні.

переглядів: 276
12:57

У зв’язку iз початком монтажу “арки” у шляхопроводi по вулицi Ельвортi, що у Кропивницькому, на дiльницi Знам’янка-Помiчна адмiнiстрацiя АТ «Укрзалiзниця» змiнює маршрути i розклади шести потягiв iз 30 травня по 15 червня. Змiненим маршрутом прямуватимуть поїзди:

переглядів: 365
12:03

Перш за все, слід віддати належне власникам товариства з обмеженою відповідальністю «Екостайл» за вдалу, привабливу назву – натяк на ЕКОлогічний стайл (stule) – стиль (манера, напрямок, спосіб) його діяльності. Але, на жаль, поки що не можу додати до цього ще щось позитивного з приводу функціонування цього монополіста у сфері вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) у Кропивницькому. Як відомо, ще у листопаді 2018 року виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про виділення тарифу на вивезення ТПВ із загального з утримання багатоквартирних будинків. Не буду зупинятись на якості виконання цієї послуги, численних скаргах і відгуках споживачів та попередженнях керівництву «Екостайл» від міського голови Андрія Райковича. Зараз мова піде про взаємодію цього ТОВ не з відходами, а безпосередньо зі споживачами, тобто з його «годувальниками».

переглядів: 351
11:30

Історія нашого міста – то історія її родини, адже Олена Смотренко – кропивничанка (єлисаветградка, кіровоградка) у п’ятому поколінні. Її прапрадід Терентій Захарович Смотренко тримав біля поселення Голти (нині Первомайськ) водяний млин. Але згодом його бізнес занепав. Він продав млин і переїхав до Єлисаветграда. Його син Олексій Терентійович мав коптильню на Кущівці, а в центрі міста – ковбасний магазинчик. Дід Олени закінчив кавалерійське училище і саджав дерева у Ковалівському парку. Це місто, за словами Олени, буквально вшите в неї, а вона – в нього. Вона – частинка цілісної міської мозаїки. Каже, що, коли йде бруківкою старовинного тротуару вздовж палацового комплексу біля Ковалівського парку, уявляє, як цією дорогою ходила її бабуся. Тепер ходять її батько, вона, її донька.

переглядів: 278 / коментарі (1)
10:14

У всьому світі кожен регіон, кожне місто мають якісь свої особливості, родзинки, якими відрізняються від інших. Більше того, там, де їх не мають або вони маловідомі, їх спеціально шукають, пропагують, підсилюють часом навіть якісь незначні моменти, аби вирізнитись, мати своє обличчя, творити свою неповторну ауру.

переглядів: 322
10:11

Сумна звістка надійшла з міста Кропивницького. На 81-у році життя пішов у вічність Станіслав Миколайович Янчуков, людина різнобічних інтересів, один з організаторів і супроводжувачів краєзнавчого руху в нашій області, талановитий публіцист і редактор.

переглядів: 241
09:03

Душа талановитої, мудрої, натхненної людини відлетіла за вирій. Зупинилося невгамовне, палке, щире серце Станіслава Миколайовича Янчукова. Людини, яка на дух не переносила лестощі, брехню, моральну та душевну убогість. Людини, яка найбільшим скарбом вважала розум, чесність та порядність, здатність любити. Любити людей, Батьківщину, справу, якою займаєшся...

переглядів: 241
16:35

Саме такими словами зустрічали матері, дружини, діти і дорослі своїх синів, чоловіків, братів із війни у далекому 1945 році. Ніхто не дивився, скільки медалей чи орденів у нього на гімнастерці, скільки зірок на погонах. Аби руки і ноги цілі були! Бо переможцям почивати на лаврах не було коли. Треба відбудовувати хати, відбудовувати заводи і ферми, міста і села.

переглядів: 291
16:14

Сьомого травня продовжила свою роботу п’ятнадцята сесія міської ради Кропивницького. Розпочалась вона, як водиться, з виступів представників громади. Зокрема, Фаїна Позднякова звернула увагу депутатів на необхідність розвитку Університету третього віку, де старше покоління може здобути нові знання і навички. А голова ради ОСББ Олександр Шеремет вкотре наголосив на потребі підтримки таких об’єднань з боку міської влади.

переглядів: 278 / коментарі (1)
« 1 2 3 ... 5 6 7 ... 880 881 882 »
pgt 0.52804 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua