МЕНЮ


10:52

Перш за все, слід зазначити, що мої (і не тільки) неодноразові спроби у березні-квітні п. р. і до цього часу встановити з виконавцем послуг по вивезенню відходів ТОВ «Екостайл» нормальні договірні відносини щодо одержання його послуг, які б відповідали чинному законодавству, не увінчалися успіхом. У сервісному центрі Товариства мені щоразу неодмінно і наполегливо пропонували якийсь віртуальний публічний договір і без будь – яких підписів сторін. Змушений був розібратись, що воно таке – публічний договір.

переглядів: 137
10:12

Давно досліджена і опублікована історія української церкви, ніби вже немає заборон і цензури. Здається, хто, як не священики, люди, які, як ніхто інший, відчувають і розуміють значення духовності і Божого світла, мали б знати її і відкривати очі віруючим і невіруючим на ті моменти, що раніше були замовчувані або перекручені.

переглядів: 120
09:43

Давня співпраця пов’язує художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна з багатьма майстрами образотворчого мистецтва нашого степового краю. Музейні працівники з цікавістю слідкують за їхніми досягненнями, документально фіксуючи важливі кроки творчого зростання.

переглядів: 121
09:04

Мова піде про цю програму від 27 червня 2019 року. Перш за все, привертає увагу той факт, що десь за пару тижнів до цього, після проведення відкритих обговорень проекту постанови НКРЕКП про встановлення тарифів водозабезпечення на 2019 рік (28,68 грн/м3) та необхідності встановлення нових тарифів на 2020 рік (37,49 грн/м3), практично цій же ж темі було присвячено програму «Тема дня» за участю керівника ОКВП «Дніпро-Кіровоград». І от, знову про це, тільки вже – «Звіти наживо». Виникають питання: чому, для кого, навіщо?

переглядів: 124
10:10

На громадське обговорення про добровільне приєднання Новенської селищної територіальної громади до Кропивницької міської територіальної громади Кіровоградської області, що відбулося на новенському стадіоні «Металург» увечері 14 липня, 1 276 мешканців мікрорайону проголосували за приєднання селища Нового до міста Кропивницького. Проти висловилися сорок осіб, утрималися від голосування семеро присутніх на громадському обговоренні.

переглядів: 141 / коментарі (1)
10:07

Зі шкільних років нам відоме ім’я Кропивницького. Тим більше у нашому краї, де із 1940-го це ім’я носить обласний музично-драматичний театр, а у місті ось уже майже тридцять років діє меморіальний музей видатного режисера і драматурга. Та коли три роки тому постало питання, що обласний центр зватиметься Кропивницький, на сесії міської ради одна з бібліотекарок, що виступала як експерт, заявила щось на зразок того, що це драматург, який не відбувся. І не знайшлося жодного депутата, який би аргументовано заперечив «експертці».

переглядів: 132
09:34

Років сорок тому після виступу ансамблю «Ятрань» на одному з урядових концертів у Києві відбулася зустріч виконавців з керівництвом України, яке високо оцінило роботу постановочної групи концерту й окремих виконавців. Коли дійшла черга до оцінки нашого виступу, режисер спецконцертів Борис Шарварко сказав: «Виступ ансамблю “Ятрань”, як завжди, на високому рівні, бо Кіровоград – це танцювальна столиця України».

переглядів: 152
08:56

З 11 по 14 липня кропивничани і гості міста могли долучитися до заходів, що відбувалися у рамках Національного мистецького фестивалю «Кропивницький». Перед його початком, ознайомившись з програмою, я пожалкувала, що не було моєї улюбленої локації – театральної (у форматі Кропфестів минулих років). Проте цьогорічне дійство, розгорнуте на Площі героїв Майдану, не примусило сумувати. Було креативно, весело, пізновально, захоплююче, інтригуюче. Вважаю, кожен відвідувач зумів втамувати свою мистецьку спрагу, дізнатися багато нового й цікавого.

переглядів: 104
15:36

У виборчій історії нашого краю 100-й округ – це майже загальна назва. Після масштабних фальсифікацій під час пам’ятних президентських виборів 2004 року він став символом зловживань під час виборів. У нашому місті навіть виходила газета під такою назвою – «100-й округ». Але пристрасті вляглись, за ті нахабні фальсифікації так нікого і не покарано, а колишній міський округ змінив своє розташування. Крім частини обласного центру та селища Нового, до нього тепер входять шість районів – Кропивницький, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Компаніївський, Новоукраїнський.

переглядів: 155
« 1 2 3 4 5 6 ... 887 888 889 »
pgt 0.57329 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua