МЕНЮ


11:12

Онуфріївщина – один з віддалених від обласного центру районів. Тут нечасто бувають заїжджі митці, а цього разу у містечко на берегах річки Сухий Омельничок завітав цілий літературний десант: члени обласної організації Національної спілки письменників України, літератори з обласного літоб’єднання «Степ» та літературного клубу «Ліра».

переглядів: 107
10:42

Дитячими конкурсами, зокрема малюнків, давно і нікого не здивуєш.Та з часом вони не втрачають популярності, бо саме у малюнках діти, які ще не встигли осягнути інтелектуального чи мистецького рівня втілення своїх почуттів у слові чи у музиці, найповніше висловлюють своє світовідчуття. Наївне, щире, просте, але цим і найцінніше, бо всупереч суворій реальності яскравістю фарб і невправністю ліній виокремлює головне – любов, віру, надію на краще.

переглядів: 97
10:16

У розвинутих країнах сучасний господарський механізм (система важелів, з допомогою яких регулюються економічні відносини) доповнюється національною інноваційною системою. В Україні ж стратегію як державного регулювання економіки, так і ринкового саморегулювання визначає економічний інтерес олігархату. І цей інтерес дуже рідко збігається з національним економічним інтересом. Відтак, якщо в умовах цивілізованої економіки система державного регулювання економіки спрямована на підвищення рівня життя найменш забезпечених верств населення та обмеження монополістичних тенденцій, то в Україні – все з точністю до навпаки.

переглядів: 130 / коментарі (1)
09:57

Впевнений, абсолютній більшості читачів це рішення ні про що не говорить. А тим часом, воно стосується майже половини населення області, яке є споживачем підприємства-монополіста у сфері забезпечення питною водою, – ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

переглядів: 155
09:30

Минулого року виповнилось по 90 років двом мешканцям нашого міста, подружжю Іванові та Любомирі Григоращенкам. Та їх об’єднують не лише довгий вік, діти, онуки, правнуки, а й тяжкі перипетії долі, яка звела їх за тисячі кілометрів від рідних країв. Їхня родина – живе втілення актуального і, як показали події останніх років, життєво важливого для України гасла «Схід і Захід – разом!». Їхня любов фактично перемогла корисливі інтереси імперій, для яких наша країна і ми, українці, завжди були лише ресурсом і які, протиставляючи нас, паразитували на нашій роз’єднаності.

переглядів: 90
08:57

Випадково натрапив у ютубі на цікаві запитання і в своїх 94 роки вирішив відповісти на них.

переглядів: 68
10:37

У нинішньому році управління капітального будівництва міської ради Кропивницького виступало замовником будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту на 78-ми об’єктах комунальної інфраструктури, благоустрою, освіти, охорони здоров’я та соціально-культурного призначення. Про це на пресконференції повідомив начальник управління Сергій Білоконь.

переглядів: 186
10:02

Депутати Новенської селищної ради, лише із третього разу зібравшись 24 грудня на друге засідання тридцять четвертої сесії Новенської селищної ради сьомого скликання (17 і 18 грудня через відсутність кворуму засідання не відбулося), не підтримали свій же проєкт рішення про добровільне приєднання селища Нового до територіальної громади міста Кропивницького, за що 14 липня під час громадського обговорення на новенському стадіоні «Металург» проголосували 1 276 мешканців мікрорайону (проти – сорок осіб).

переглядів: 256
09:21

Міська влада Кропивницького взяла курс на оновлення лікувальних закладів обласного центру. Поступово ремонтуються відділення лікарень, закуповується нове обладнання, вирішуються соціальні проблеми медпрацівників. Ось і лікарня швидкої медичної допомоги може похвалитись новим відділенням гострої судинної неврологічної патології (інсультне відділення), яке запрацювало два роки тому.

переглядів: 219
« 1 2 3 4 5 ... 907 908 909 »
pgt 0.50443 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua