МЕНЮ


11:30

28 січня у Кропивницькому, у сквері Покровському, відкрилася міська ковзaнка. Діти і їхні бaтьки з Кущівки, Кaтрaнівки, Великої Бaлки тa інших мікрорaйонів могли aктивно провести чaс, безкоштовно покaтaтися нa ковзaнaх.

переглядів: 42
11:28

У Кропивницькому, в літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого, 25 січня у рамках просвітницького проекту «Національні меншини Кіровоградщини» відбулася презентація книги «Архіпелаг дружби», до якої увійшли збірники творів двох знаних письменників: українки Антоніни Корінь («Сонячна гойдалка») та болгарина Володимира Стафідова («Болгарская лоза»).

переглядів: 25
09:09

Вдень і вночі під час снігопадів трудилися працівники комунальних підприємств Кропивницького. На транспортні магістралі виїхала вся снігоприбиральна техніка підприємств “Універсал–2005" та ”Благоустрій".

переглядів: 70
09:08

Після повернення із зимових канікул кропивницькі школярі снідають і обідають стравами з оновленого меню.

переглядів: 68
09:06

Харчування пацієнтів у лікарнях та дітей у навчальних закладах Кропивницького перебуває на постійному контролі влади. Міський голова Андрій Райкович особисто регулярно відвідує школи та медичні заклади, щоб з’ясувати, наскільки страви якісні.

переглядів: 78
09:06

На засіданні міської топонімічної комісії під головуванням секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова погоджено звернення міського товариства політичних в’язнів і репресованих щодо найменування безіменного скверу по вулиці Великій Перспективній між обласним судом та лікарнею святого Луки на честь борців за волю України.

переглядів: 82
09:04

Нині майданчики для сміття у Кропивницькому завалені викинутими ялинками. А дехто викидає новорічні деревця прямо з балконів.

переглядів: 90
09:04

Кінцеві зупинки громадського транспорту в Кропивницькому перебувають у вкрай незадовільному стані, наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 67
09:02

Про підсумки діяльності управління охорони здоров’я міської ради Кропивницького у 2017 році розповіла на прес-конференції очільниця галузі Оксана Макарук.

переглядів: 76
« 1 2 3 4 5 ... 792 793 794 »
pgt 1.19476 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua