МЕНЮ


12:04

Так образно охарактеризував свою збірку публіцистичних статей «Ієрархія національних пріоритетів» історик і громадський діяч редактор газети «Шлях перемоги» Віктор Рог. Її презентація днями відбулася в обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського. Подібні презентації пройшли уже у багатьох містах України.

переглядів: 269
11:10

Наталя стала відома країні, а пізніше – світові, після 25 листопада минулого року. Точніше, став відомим її син – Роман Мокряк, лейтенант ВМС Збройних сил України – командир катера «Бердянськ». Один з тих, кого Росія взяла в полон і хто першим вимагав надати українським морякам статусу військовополонених.

переглядів: 264
10:26

Двадцятого травня журналісти з Кіровоградської (зокрема, й автор цієї публікації), Дніпропетровської та Харківської областей побували в Новоолександрівській та Петриківській об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), де ознайомилися із тим, як господарюють мешканці названих ОТГ. Поїздка ця відбулася завдяки громадській організації «Український кризовий медіа-центр» у межах реалізації Програми Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність».

переглядів: 79
09:15

У концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза 18 травня відбувся незвичайний захід – «Свято сольфеджіо» для учнів других класів.

переглядів: 267
15:01

Двадцять другого травня у Кропивницькому відбулись урочистості з нагоди 158-річчя від дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.

переглядів: 132
14:27

Травень в Україні традиційно багатий на культурні події. В останні весняні тижні широко відзначають шевченківські свята, Міжнародний день музеїв та День Європи, в рамках яких влаштовують різноманітні мистецькі заходи.

переглядів: 286
13:49

21 травня рішення створити у Кропивницькому мережу комунальних аптек підтримали депутати міської ради на спільному засіданні двох постійних депутатських комісій – з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту й соціальної політики.

переглядів: 1264
13:28

У рамках фестивалю «Травневі музичні зустрічі» в обласній філармонії відбувся концерт італійської оперної музики «Bella Voce». Своїми творчими здобутками поділилася з кропивничанами лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Анастасія Безай.

переглядів: 266
12:59

Міська рада міста Кропивницького спільно із Конфедерацією будівельників України та громадською організацією «Центральноукраїнська спілка будівельників» 28 травня проведе галузеву сесію «Будівництво. Енергозбереження. Архітектура» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST» на базі ПАТ «НВП «Радій».

переглядів: 266
« 1 2 3 4 5 ... 880 881 882 »
pgt 0.48723 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua