МЕНЮ


09:57

Аварійна ситуація на мережі газопостачання у Кропивницькому, через яку кілька днів майже десять тисяч абонентів в обласному центрі та найближчих селах залишались без тепла та блакитного палива, стала предметом розгляду депутатів міської ради, які зібрались на День депутата 9 листопада.

переглядів: 53
09:56

Батько загиблого в зоні АТО героя Володимир Бурко щиро подякував міському голові Кропивницького Андрію Райковичу за допомогу українським військовикам.
Вдячність Володимир Бурко висловив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

переглядів: 42
09:56

«Гідрoсилa» предстaвилa свoю прoдукцію нa нaйбільшій у світі вистaвці сільгoсптехніки у Гaннoвері (Німеччинa) – «AGRITECHNICA-2017», якa тривaтиме дo 18 листoпaдa.

переглядів: 47
09:55

У маршрутних таксі Кропивницького віднедавна пенсіонерів не перевозять безкоштовно. Причину цього пояснив начальник міського управління розвитку транспорту і зв’язку Олександр Вергун.

переглядів: 116
09:55

Цей тиждень у всьому світі присвячений проблемі резистентності бактерій до антибіотиків. Простіше кажучи, ті ліки, які винайшло людство, перестають діяти на мікроорганізми. Головне побоювання медиків й учених – виникнення супербактерій.

переглядів: 36
09:52

Сьогодні важко уявити Кропивницький без галереї «Єлисаветград». Як важко й уявити когось іншого на місці її ідейного натхненника і керівника – почесного члена Національної спілки художників мистецтвознавця Миколи Цуканова. Принаймні, на мій погляд.

переглядів: 109
09:52

Протягом двох дів у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. Володимира Винниченка тривала Всеукраїнська наукова конференція “Пробеми історичної регіоналістики.

переглядів: 42
09:52

Дільничні офіцери поліції вирахували та затримали злодія, який розкрадав ліфтове обладнання в Кропивницькому.

переглядів: 39
09:51

Минулої суботи в Кропивницькому вiдбулaся мирнa ходa, приуроченa до тисячі днiв перебувaння у полонi кaдрових вiйськових третього окремого полку спецiaльного признaчення — стaршини Сергiя Глондaря тa сержaнтa Олексaндрa Корiньковa. Близько 500 небaйдужих мiстян долучилися до aкцiї i пройшли вiд монумента Янголу-охоронцю до площi Героїв Мaйдaну.

переглядів: 33
« 1 2 3 4 5 ... 779 780 781 »
pgt 0.75805 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua