МЕНЮ


10:14

За сприяння депутата міської ради Вадима Дриги відбулась зустріч мешканців мікрорайонів Арнаутово, Масляниківка і Никонорівка з начальником управління транспорту і звязку міської ради та представником перевізника «Автолегіон Варванської Ю.В.». Спільно обговорили питання роботи маршруту «116а».

переглядів: 128
09:43

У вівторок у IT-просторі KOWO відбувся БарКемп, організований командою проекту “Діджиталізація пам'яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинації “Кроп-спадщина”. У неформальній, відкритій, інтерактивній атмосфері спеціалісти з ІТ-технологій ділилися з гостями заходу досвідом та новинками зі світу Smart-комунікацій. Відкрив захід заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 85
09:03

Засідання гендерної медіа-кав’ярні цього разу було присвячене, очевидно, не новій темі в українських ЗМІ – стереотипи і сексизм у медіа. Активістка гендерного руху із Луцька Богдана Стельмах та спікерка із Кропивницького Ольга Гридньова досить дохідливо пояснювали, що таке стереотипи взагалі і наскільки шкідливі гендерні стереотипи.

переглядів: 97
13:17

Під час урочистих святкових заходів до Дня незалежностi України у Кропивницькому встановлять меморiальну дошку Почесному громадянину міста Семенові Климовичу Сороцi. Про це написав у себе на сторінці у соцмережі краєзнавець Юрій Матівос.

переглядів: 152
12:49

Минулого четверга офіційно презентували мурал, створениий за мотивами картини незабутнього Андрія Ліпатова «Променад на Дворцовій».

переглядів: 146
12:39

21 липня в Україні відбулися парламентські вибори. Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів в усіх округах на Кіровоградщині. Про це свідчать дані ЦВК, які оприлюднені на офіційному сайті.

переглядів: 135
12:13

Депутат міської ради Кропивницького Вадим Дрига вже не вперше порушує питання облаштування зелених масивів громадського користування.

переглядів: 134
11:59

На щовівторковій прес-конференції в міській раді начальник управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська та голова громадської організації «Відповідальне батьківство» Юлія Холодовська презентували соціальний відеоролик, героями якого є діти, що потребують родини, а також розповіли про допомогу як таким дітям, так і дорослим, які беруть на виховання нерідних дітей.

переглядів: 141
11:19

Наприкінці липня виповнюється 130 років від дня народження Олександра Шульгина (1889-1960) – першого глави зовнішньополітичного відомства Української Народної Республіки (очільника Генерального секретарства закордонних справ та Міністерства Справ Закордонних УНР), дитинство якого минуло в місті на Інгулі.

переглядів: 197
« 1 2 3 4 5 ... 887 888 889 »
pgt 0.48492 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua