МЕНЮ
06:47

Декада прибирання Кропивницького стартує 20 березня і триватиме по 1 квітня. А 3 квітня в обласному центрі розпочинається місячник благоустрою. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради.

переглядів: 51
06:46

Десятого березня в актовій залі міської ради члени кропивницького міського осередку Організації ветеранів України відзначили його тридцятиріччя.

переглядів: 40
06:45

Управління охорони здоров’я міськради та обласний осередок об’єднання “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” підписали меморандум про співпрацю у подоланні високих показників захворювання на ВІЛ/СНІД. Співпрацюватимуть за всесвітньою стратегією, що була затверджена міжнародними організаціями у 2014 році.

переглядів: 50
06:44

Незвичну справу 6 березня цього року слухав Ленінський районний суд Кропивницького. На лаві підсудних перебувала жінка, яка, на перший погляд, і мухи не скривдить, не здатна нікому завдати хоч якоїсь шкоди, – медична сестра центру томографії, матір двох дітей...

переглядів: 49
06:41

Дванадцятого березня наша футбольна команда «Зірка» зробила, нам, кропивничанам подарунок, на який ми чекали з 1996 року, – обіграла вдома київське «Динамо» (та ще й із “сухим” рахунком 2:0)!

переглядів: 45
06:40

У Кропивницькому, у відділі мистецтв обласної бібліотеки імені Д. Чижевського, стартував фестиваль печворку «Клаптикова мозаїка». Діють відразу три виставки клаптикового шиття – сумок, картин, а також ковдр та панно.

переглядів: 53
08:26

Третього березня в Кропивницькому розпочав роботу транспортний патруль, до складу якого увійшли представники міського управління розвитку транспорту і зв’язку, обласного управління Укртрансбезпеки та члени громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

переглядів: 36
08:21

Напередодні Міжнародного жіночого дня міський голова Андрій Райкович привітав представниць прекрасної статі з цим святом.

переглядів: 53
08:20

Останнім часом від мешканців селища Нового до керівництва міської ради Кропивницького надходить чимало скарг на роботу перевізника ФОП “Баркар”. На це звернув увагу на нараді з керівниками комунальних підприємств, куди були запрошені й представники інших управлінь міської ради, заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 38
« 1 2 3 4 5 ... 715 716 717 »
pgt 0.51409 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua