МЕНЮ


11:11

Уже третій рік поспіль галерея «Єлисаветград» проводить виставку самодіяльних художників. І, як похвалився генератор культурних ідей власник закладу Микола Цуканов, з кожним роком збільшується кількість учасників і полотен. У цьому році експозиція налічує понад сто живописних творів.

переглядів: 17
06:35

У Кропивницькому запрацювала оновлена «гаряча» лінія міського голови.

переглядів: 201
06:31

Звернення до Кабінету Міністрів та Верховної ради України прийняли депутати міської ради на початку 12-ї сесії міської ради Кропивницького сьомого скликання у зв‘язку з нинішньою складною ситуацією з фінансуванням галузей медицини та освіти (виділяється відповідна державна субвенція).

переглядів: 63
06:24

Міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрілись із представниками Регіонального представництва у центральній Україні офісу із залучення та підтримки інвестицій “UkraineInvest” Віталієм Мазуром та Станіславом Базалєвим.

переглядів: 214
06:23

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького своїм рішенням закріпив території обслуговування за закладами загальної середньої освіти міста.

переглядів: 44
06:22

Опалювальний сезон у Кропивницькому завершиться, коли середньодобова температура повітря становитиме більш ніж вісім градусів тепла протягом трьох діб, але не пізніше 15 квітня 2018 року. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні 27 березня.

переглядів: 82
06:21

Очільник Кропивницького звернув увагу на щопонеділковій апаратній нараді на те, що водії маршрутних таксі продовжують нетактовно поводитися з пасажирами, зафіксовано випадки відмови у проїзді громадянам, які мають на те законні підстави.

переглядів: 79
06:20

Міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді в понеділок наголосив на тому, що припинення снігопадів, настання тепла визначили для комунальних служб міста головний фронт робіт – дороги.

переглядів: 52
06:19

став першим посадовцем, який прозвітував публічно про свою діяльність, використовуючи телевізійний майданчик обласної філії Національного суспільного телебачення України.

переглядів: 68
« 1 2 3 4 5 ... 802 803 804 »
pgt 1.57124 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua