МЕНЮ


10:14

У всьому світі кожен регіон, кожне місто мають якісь свої особливості, родзинки, якими відрізняються від інших. Більше того, там, де їх не мають або вони маловідомі, їх спеціально шукають, пропагують, підсилюють часом навіть якісь незначні моменти, аби вирізнитись, мати своє обличчя, творити свою неповторну ауру.

переглядів: 180
10:11

Сумна звістка надійшла з міста Кропивницького. На 81-у році життя пішов у вічність Станіслав Миколайович Янчуков, людина різнобічних інтересів, один з організаторів і супроводжувачів краєзнавчого руху в нашій області, талановитий публіцист і редактор.

переглядів: 175
09:03

Душа талановитої, мудрої, натхненної людини відлетіла за вирій. Зупинилося невгамовне, палке, щире серце Станіслава Миколайовича Янчукова. Людини, яка на дух не переносила лестощі, брехню, моральну та душевну убогість. Людини, яка найбільшим скарбом вважала розум, чесність та порядність, здатність любити. Любити людей, Батьківщину, справу, якою займаєшся...

переглядів: 181
16:35

Саме такими словами зустрічали матері, дружини, діти і дорослі своїх синів, чоловіків, братів із війни у далекому 1945 році. Ніхто не дивився, скільки медалей чи орденів у нього на гімнастерці, скільки зірок на погонах. Аби руки і ноги цілі були! Бо переможцям почивати на лаврах не було коли. Треба відбудовувати хати, відбудовувати заводи і ферми, міста і села.

переглядів: 225
16:14

Сьомого травня продовжила свою роботу п’ятнадцята сесія міської ради Кропивницького. Розпочалась вона, як водиться, з виступів представників громади. Зокрема, Фаїна Позднякова звернула увагу депутатів на необхідність розвитку Університету третього віку, де старше покоління може здобути нові знання і навички. А голова ради ОСББ Олександр Шеремет вкотре наголосив на потребі підтримки таких об’єднань з боку міської влади.

переглядів: 221 / коментарі (1)
15:46

У нинішньому році громадський бюджет становить сім мільйонів гривень. Про це повідомив на прес-конференції заступник міського голови Андрій Паливода, коментуючи зaвеpшення пpийому проектів на конкурс “Гpомaдський бюджет - 2020".

переглядів: 232
15:17

Фінальний відлік до часу Х у масштабному проекті реконструкції “арки” на вулиці Левитського-Ельворті, вузького місця в сполученні між двома частинами обласного центру, розпочато. Все станеться після 30 травня. Подібного монтажу металевого тунелю в Кіровоградській області ще не робили. Немає аналогів, немає історії такого будівництва, це виконується вперше, зазначає міський голова Андрій Райкович. Про те, як це буде в подробицях, а також про принципові рішення щодо стратегії розбудови Кропивницького, майбутню систему управління та «закопування» бюджетних коштів – в ексклюзивному інтерв’ю.

переглядів: 219
14:59

У зв’язку із початком основного комплексу будівельно-монтажних робіт з улаштування каналізаційного колектора з 6 травня тимчасово повністю обмежено рух транспорту по вулиці Ельворті на відрізку від вулиці Київської до вулиці Братиславської. Про це повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

переглядів: 234
14:35

Від 1 червня рух потягів через станцію Кропивницький тимчасово припинять. Тому в касах «Укрзалізниці» не продаватимуть квитки на потяги через станцію Кропивницький з усіх напрямків. Кропивничанам це необхідно врахувати при плануванні поїздок на початку літа.

переглядів: 227 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 ... 877 878 879 »
pgt 0.42797 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua