МЕНЮ


14:15

Учора у міськраді відбулося позапланове засідання бюджетної комісії, де розглядали єдине питання – перерозподіл коштів на придбання трьох апаратів штучної вентиляції легень. Ціна питання – 1 млн 200 тис. грн.

переглядів: 88
13:58

У рамках проєкту «Асоціації Політичних Наук», який покликаний посилити комунікацію між громадянами та депутатами Верховної Ради, у Кропивницькому відбулось обговорення плюсів та мінусів нового виборчого законодавства. Захід зібрав достатньо велику і різноманітну аудиторію. Обговорити нове виборче законодавство прийшли депутати, працівники виконавчих органів місцевої влади, журналісти, партійні функціонери та громадські активісти.

переглядів: 153
13:26

Очільник обласного центру тимчасово заборонив фінансувати довгострокові будівництва – кошти можуть знадобитися на боротьбу з пневмонією нового типу. Про це Андрій Райкович повідомив у інтерв’ю 17 березня. Тим часом, місто докуповує медичне обладнання, власними силами долає нестачу засобів захисту, готується зокрема й до економічних потрясінь та чекає від центральної влади відповідей на низку незручних питань.

переглядів: 70
13:11

Починаючи з 12-ї години 18 березня, введено обмеження в користуванні кропивничанами громадським транспортом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 року.

переглядів: 85
12:59

Наприкінці цієї зими виповнилося 45 років з часу відкриття педагогічно-меморіального музею Василя Сухомлинського при сільській школі у Павлиші Онуфріївського району. Позаторік, до сторіччя його патрона, він був кардинально оновлений та осучаснений.

переглядів: 67
12:35

Незвичайна виставка відкрилася у військовому госпіталі, що у Кропивницькому: художники намалювали ікони на ящиках з-під набоїв.

переглядів: 79
12:11

В оновленій Конституції Російської Федерації відтепер буде стаття, котра встановлює «право и обязанность государства защищать историческую правду». У її путінському варіанті, зрозуміло. Відомо, що Владімір Путін разом із його помічником Мединським є на сьогоднішній день чи не найбільш відомими знавцями історії, тож кому, як не їм, її захищати. Особливо теорію «первородства», яку вони «стырили» у самого Погодіна – імперського таємного радника академіка Петербурзької академії наук: «После великого переселения Руси на Северо-Восток в 11-12 веках вместе с русской культурой, русским языком, сказками, песнями, столицей, правящей династией из Малой Руси ушло многое…».

переглядів: 24
11:42

Наприкінці минулого року в Кропивницькому вийшла друком книга про мешканку селища Нового, невгамовну працівницю на культурно-просвітницькій ниві Віру Іванівну Махоріну, її творчі здобутки й тих, із ким вона – на одній творчій хвилі.

переглядів: 23
11:12

Кропивницький штаб Руху Опору Капітуляції звернувся до міської ради м. Кропивницького, до Кіровоградської обласної ради та до інших органів місцевого самоврядування області з проханням до 25 березня 2020 року провести позачергові сесії з приводу можливого визнання Україною як рівноправною стороною у переговорах російських окупаційних адміністрацій ОРДЛО, а також переведення Російської Федерації зі статусу держави-агресора і окупанта у статус «спостерігача і миротворця».

переглядів: 79
« 1 2 3 4 ... 918 919 920 »
pgt 0.57803 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua