МЕНЮ


09:23

14 червня дружина Президента України Марина Порошенко провела прес-конференцію із регіональними та всеукраїнськими мас-медіа, де поділилась враженнями від робочої поїздки по Кіровоградській області в квітні.

переглядів: 46
09:22

Розвиток міського комунального пасажирського транспорту в Кропивницькому не обмежиться придбанням останньої партії автобусів середньої місткості для КП «Електротранс».

переглядів: 48
11:07

Масове отруєння собак є чітко спланованою провокацією й має визначену мету – роздмухати конфлікт між кропивничанами і міською владою. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час спілкування з учасниками акції «30 хвилин мовчання», спрямованої проти жорстокого вбивства тварин.

переглядів: 121
11:05

Десятьма автобусами МАЗ-206 середньої місткості – на 27 сидячих та 45 стоячих пасажирів поповнився транспортний парк комунального підприємства «Електротранс» у Кропивницькому.

переглядів: 132
11:04

ТОВ «Екостайл», яке вивозить тверді побутові відходи у Кропивницькому, встановило перших три контейнери для збору сухих відходів за двокомпонентною системою.
Суть двокомпонентного збору ТПВ полягає у розділенні органіки (залишків їжі та продуктів харчування) і сухих відходів (папір, пластик, скло, бляшанки).

переглядів: 46
11:03

Усі зупинки громадського транспорту в Кропивницькому слід обстежиити і проінвентаризувати. Таке доручення міський голова Андрій Райкович дав місяць тому, а у понеділок на апаратній нараді звернув увагу виконавців на необхідність швидшого їх благоустрою.

переглядів: 43
11:01

У Кропивницькому активізувався ремонт доріг. На це звернув увагу міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 117
11:00

Доволі продуктивним, однак водночас і бурхливим було шосте засідання 12-ї сесії міської ради Кропивницького. Основні питання, що розглядалися, були пов’язані зі змінами до бюджету, а також із підвищенням ставок податку на нерухоме майно та єдиного податку.

переглядів: 46
10:59

Стан реалізації у Кропивницькому проекту «Громадський бюджет» став основною темою обговорення на апаратній нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 68
« 1 2 3 4 ... 820 821 822 »
pgt 0.61825 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua