МЕНЮ


10:18

Передчасна смерть скульптора Віктора Френчка боляче вдарила по серцях багатьох. І тих, хто знав цього красивого, неговіркого чоловіка, і тих, до кого промовляють його твори – меморіальні дошки, пам’ятні знаки, окремі скульптури.

переглядів: 175
09:41

5 вересня, саме у роковини трагічної смерті Василя Стуса, українського дисидента, який завдяки своїй твердості духу і принциповості став символом руху українського опору 60-х років минулого століття, в Україні на екрани кінотеатрів вийшов фільм «Заборонений». Наш кінотеатр «Портал» теж долучився до демонстрації цього фільму який розповідає про ключові моменти життя поета і правозахисника.

переглядів: 160
09:04

Понад рік у Кропивницькому успішно функціонує центр молоді з інвалідністю «Сильні духом». Ініціатор його створення – голова організації матерів дітей з інвалідністю «Серце матері» Людмила Шукрута. Вона вирішила допомогти особливим дітям попри їхні важкі діагнози соціалізуватися, розвинути практичні навички, а декому – обрати професію і стати повноцінним членом суспільства. Зараз центр відвідують 15 дітей.

переглядів: 218
13:02

У Кропивницькому протягом вересня – жовтня у бібліотеці імені Д. Чижевського діятиме концептуальна виставка «суСпільне?», яка об’єднала компанію трьох К – Ольги Краснопольської, Наталії Корнілової та Євгена Климчука.

переглядів: 327
12:29

З урочистостей 10 вересня розпочалося друге засідання 16-ї сесії міської ради Кропивницького. Майже у повному складі депутати зібрались, щоб вирішити назрілі питання розвитку обласного центру та підготовки до святкування 265-ї річчя заснування нашого міста.

переглядів: 465 / коментарі (1)
11:53

Єпископ Кропивницький і Голованівський, керуючий Кропивницькою єпархією Православної церкви України (ПЦУ) Марк (Левків) – відома людина. Відома своїми патріотизмом, мудрістю, відданістю церкві й людям. Однак про його життєвий шлях, від народження й до приїзду в Кропивницький, мало хто знає. Щоб заповнити цю прогалину, «Вечірня газета» звернулася до владики з проханням розповісти про себе, своє служіння, ПЦУ. Він люб’язно погодився, запросивши автора інтерв’ю до будинку управління Кропивницької єпархії.

переглядів: 190 / коментарі (1)
11:21

– Ми дуже довго придивлялись і не наважувались створювати об’єднану територіальну громаду, – так розпочала свою розповідь голова Дмитрівської ОТГ Наталя Стиркуль на зустрічі з колегами, організованій регіональним відділенням Асоціації міст України. Йшлося про успішні практики розвитку громади та напрямки стратегічного розвитку.

переглядів: 274
10:58

Так дуже точно назвали працівники міського літературно-меморіального музею І.К. Карпенка-Карого виставку, присвячену ювілею відомого літературознавця, науковця, громадського діяча, автора багатьох книг професора Києво-Могилянської академії Володимира Панченка.

переглядів: 166
10:23

Подякувати небайдужим підприємцям, які всіляко допомагали у створенні центру реабілітації дітей з ДЦП та бійців АТО, вирішили члени Кіровоградської обласної асамблеї інвалідів.

переглядів: 205 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 ... 891 892 893 »
pgt 0.5259 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua