МЕНЮ


13:25


Не так давно зі мною трапилася дивна історія. Коли я чимчикував на роботу, мене гукнула незнайома людина:
– Перепрошую, ви – художник? Я вас по телевізору бачив.

переглядів: 846
12:37Доволі символічним для старости Новенського старостинського округу Кропивницької міської ради Любові Марченко, яка обійняла названу посаду нещодавно, 11 грудня, стало те, що на новому місці роботи їй одразу ж довелося взятися за встановлення в селищі Новому великої новорічної ялинки, бо наприкінці року Новенська селищна рада не мала на це коштів. Тоді Любові Миколаївні підставив плече депутат міської ради Віталій В’язовцев.

переглядів: 1053 / коментарі (1)
12:34

Про добірку новел Ніни Даниленко

Чотири новели однієї авторки. Ніби й трохи різні, але, якщо уважно та вдумливо їх прочитати, можна зробити деякі узагальнюючі висновки.

переглядів: 569
12:22

20 січня 2021 року відбудеться засідання конкурсної комісії з присудження щорічної літературної премії імені Євгена Маланюка, нашого земляка, всесвітньо відомого поета, есеїста, патріота-державника, який значну частину свого життя-буття провів в еміграції, будучи ідейним ворогом совєцької влади і апологетом незалежності Матері-України. Про рівень творів, які висуваються на здобуття цієї престижної премії, не один рік точаться гострі дискусії.

переглядів: 1094
12:10Для багатьох із нас новорічно-різдвяні свята – найочікуваніші та найголовніші. З давніх-давен українці зберегли яскраві, мудрі та веселі традиції святкування Різдва, Василя і Маланки, Водохреща. Але в Україні живе багато народів, які також мають цікаві новорічні звичаї.

переглядів: 963 / коментарі (1)
12:00У день 77-річчя визволення Кропивницького (тоді – Кіровограда) від гітлерівських загарбників заступник міського голови Сергій Колодяжний та начальник управління соціальної підтримки населення Юлія Вовк відвідали Валентину Долженко – останню з тих людей у нашому місті, які були причетними до його визволення, і вручили їй квіти й грошову допомогу в розмірі п’яти тисяч гривень.

переглядів: 837
11:47


До 85-річчя професора Василя Марка

Коли наприкінці жовтня далекого 1979 року, відгукнувшись на запрошення ректорату, я прибув на оглядини в Кіровоградський педінститут ім. Пушкіна, то першим, з ким познайомився на кафедрі української літератури, був її завідуючий Андрій Прокопович Бойчук. Він же підвів мене до симпатичного чоловіка з довгою, мало не до плечей, та ще й кучерявою шевелюрою (такі в моїй уяві бувають лише у музикантів та поетів) і сказав: «Знайомтесь: це – вже ваш колега». Той приязно усміхнувся та протягнув руку: «Марко. Василь Петрович». Так почалася довга, майже 35-річна, наша співпраця на одній кафедрі, в одному університеті.

переглядів: 963
11:21


До 80-річчя заслуженого художника України Фелікса Полонського

Він народився у перший день 1941 року. У родині військовослужбовця Михайла Полонського цей день став подвійним святом, адже народився син, якого назвали Фелікс, що в перекладі з грецької означає - щасливий.

переглядів: 796 / коментарі (1)
15:37

Кожна людина прагне жити в затишку та комфорті, а взимку – у теплі. Зараз існує маса способів для упорядкування й утеплення квартир у багатоповерхових будівлях. Але виявляється, що часто такі «покращення» призводять до погіршення пожежної безпеки в багатоповерхівках.

переглядів: 1078 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 ... 931 932 933 »
pgt 0.48639 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua