МЕНЮ


09:57

На приватних перевізників продовжують скаржитися жителі обласного центру. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок попередив: у тих підприємств, які працюють у «тіні», надають неякісні послуги, виплачують зарплату в «конвертах», шансів перемогти в конкурсі на право перевезення пасажирів немає.

переглядів: 83
09:56

На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

переглядів: 74
09:55

Це питання обговорювалося на апаратній нараді у понеділок. Доповідав начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін.

переглядів: 72
09:54

Уже чотири роки наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, чотири роки українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 92
09:54

Переглянуто порядок призначення аліментів. Відтепер стягнути аліменти буде значно простіше, оскільки законодавчо передбачена можливість стягнення аліментів не лише в порядку позовного провадження, але і в порядку наказного, що значно швидше.

переглядів: 85
09:52

Аліна Хрустальова більше п’яти років працює на посаді командира відділення – інструктора службового собаківництва відділення спеціальних пошуково-рятувальних робіт групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП управління ДСНС України у Кіровоградській області.

переглядів: 82
09:40

Так уже повелось, що у фіналі вернісажу в галереї «Єлисаветград», коли натовп, отримавши свою порцію вражень від образотворчого мистецтва, починає потихеньку розходитись, люблю присісти на зручний диванчик у куточку експозиційної зали і осмислювати побачене, оглядаючи експозицію в новому ракурсі.

переглядів: 56
14:03

Загроза від ранньої зелені та овочів полягає в тому, що вони вирощені в тепличних умовах та мають надмірну кількість нітратів. Для швидшого росту і дозрівання їх підживлюють мінеральними добривами, зокрема зі вмістом нітратів.

переглядів: 52 / коментарі (1)
07:52

Такого снігопаду в Кропивницькому цієї зими ще не було. Але комунальні служби до катаклізму підготувалися ретельно і заздалегідь.

переглядів: 89
« 1 2 3 4 ... 796 797 798 »
pgt 0.75148 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua