МЕНЮ


11:36

День пам’яті жертв Голодомору наприкінці осені завжди особливий. Не лише своєю жалобою, урочистістю і ще одним нагадуванням, яких жахливих непоправних втрат ми зазнали. Це ще й день ламання радянських стереотипів, адже десятки років комуністичного режиму говорити про голод, поширювали інформацію про нього було карним злочином. Це день, коли чути хрускіт совкового хребта.

переглядів: 83
11:04

У літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого презентували книжкову виставку «Дзвони пам’яті», присвячену Дню пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

переглядів: 108
10:52

Мрії – вони не матеріальні, вони залишаються у цьому світі, навіть коли мрійник відійшов у потойбіччя. Мрії Володимира Панченка незримо і гласно були присутні у Книгарні “Є” у Кропивницькому минулої п’ятниці, де на вечір пам’яті зібралися друзі Володимира Євгеновича.

переглядів: 97
10:19

У міській раді Кропивницького відбулася звітно-виборча конференція міської організації ветеранів України. Про результати річної роботи організації звітував її голова Володимир Зуєв.

переглядів: 92
09:47

У художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулися традиційні мистецтвознавчі читання до дня народження О.Осмьоркіна на тему «Місто Кропивницький в творчості художників», приурочені до 265-річчя нашого міста.

переглядів: 95
09:43

А як Тамм рішуче наступив на хвоста лисенківщині! Вирішальний бій дано вже за Микити Хрущова, бо раніше, за Сталіна, він не увінчався б успіхом. Явище ж було плодом групи людей на чолі з «народним академіком» Трохимом Лисенком, яка різними засобами, частіше недостойними, нав’язувала свої науково хибні погляди на біологію, і не тільки.

переглядів: 87
09:02

Яких тільки дарунків не підносили керівники держав одне одному, щоб підтримувати належні стосунки. Обмін нагородами і сувенірами, присвоєння звань і титулів, організація оригінальних банкетів і сніданків-обідів...

переглядів: 74
13:42

19 листопада депутати міської ради Кропивницького зібрались на дев’ятнадцяту сесію. Вже за усталеною традицією, перед початком засідання мешканці міста мають можливість донести до депутатів і всієї громади обласного центру важливу, з їхньої точки зору, інформацію.

переглядів: 132
13:02

У середу секретар міської ради Андрій Табалов як депутат від першого виборчого округу разом з мешканцями будинку по вулиці Жадова, 28, к. 1 та представником головного управління житлово-комунального господарства міської ради перевірили якість капітального ремонту прибудинкової території. На зустріч запросили і керівника підрядної організації, яка виконувала роботи.

переглядів: 119
« 1 2 3 4 ... 900 901 902 »
pgt 0.51253 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua