МЕНЮ
08:34

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, чверть відсотків населення планети постійно перебувають під загрозою хвороб, пов’язаних із вживанням недоброякісної питної води. Україна посідає одне з останніх місць серед країн Європи за рівнем водозабезпечення населення якісною питною водою.

переглядів: 62
08:28

Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 травня 2017 року збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із 1247 грн. до 1312 грн.). Як у звя’зку із цим перераховуються пенсії, розповів «ВГ» начальник управління Кропивницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олександр Колісниченко.

переглядів: 45
08:27

З першого травня призначаються субсидії на наступний сезон – з травня по жовтень. Якщо органи соціального захисту отримають інформацію про те, що у субсидіанта є заборгованість за комуналку як мінімум за два місяці, субсидію не продовжать.

переглядів: 57
08:26

В обласному художньому музеї вiдбулaся презентaцiя волонтерського проекту «Якби не вiйнa», героями якого стaли учaсники AТО тa їхнi родини.

переглядів: 20
08:25

У дендропарку в Кропивницькому відбувся захід «Місто професій», на який завітало більше двохсот дітей та підлітків. Ініціатор – Міжнародний діловий журнал «Community».

переглядів: 37
08:24

В останню суботу квітня у межах заходів фестивалю «Холодний Яр» під селом Розумівкою Олександрівського району відбулося відкриття пам’ятника письменнику Юрієві Горлісу-Горському, який першим написав про боротьбу холодноярців під час російсько-української війни 1917 – 1921 років.

переглядів: 31
08:24

В Олександрії завершили пошуки 46-річного майора з місцевої військової частини. Його знайшли мертвого закопаним у лісі 3 травня. Про це повідомив начальник міськвідділу поліції Сергій Котига.
Тіло виявили в посадці через трасу від кафе “У Міші”. Тіло, на якому є сліди тілесних ушкоджень, відправили на експертизу.

переглядів: 18
08:20

Одинадцятого травня, коли Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України, та напередодні Дня Європи в Україні на флагштоках біля ОДА члени обласного та олександрійського молодіжних парламентів підняли прапори України і Європейського союзу.

переглядів: 24
07:35

П’ятий рік поспіль у Кропивницькому відбувається конкурс “Майбутній захисник України” до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. От і нинішнього року 4 травня у Ковалівському парку загони старшокласників місцевих шкіл змагалися у стройовій підготовці, вмінні виконувати команди, речівки та пісні.

переглядів: 63
« 1 2 3 4 ... 729 730 731 »
pgt 0.81602 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua