МЕНЮ


09:10

На світанку 15 серпня відійшов у вічність видатний художник-земляк, член Національної спілки художників України, лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна Володимир Кир’янов.

переглядів: 31
09:09

Начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради Кропивницького Сергій Запорожан розповів на нараді в «будинку з колонами» про святкові заходи, які відбуватимуться в місті 23-го і 24 серпня – у День Державного прапора України та День Незалежності України.

переглядів: 15
09:07

Бізнесмена зупинили пильні мешканці, влада та поліція
У Кропивницькому підприємець, який незаконно розпочав будівництво заїзної кишені для парковки транспорту біля власного будинку на вулиці Великій Пермській, 11/2, намагався тишком-нишком завершити роботи.

переглядів: 17
09:06

«Вечірня газета» вже повідомляла про те, що міська влада має намір встановити водяні рамки-розпилювачі, щоб жителі Кропивницького мали можливість освіжитися у спеку. Минуло трохи більше тижня, а такі рамки вже виготовили і встановили бiля одного з фонтанів на площi Героїв Майдана та поряд із пам’ятником Наталці Полтавці.
Кропивничани вже їх випробували.

переглядів: 37
08:59

Літо. Спека. Пора відпусток. «Ні, – сказала я собі. – Треба йти. А раптом публіки буде обмаль. Незручно ж…»
Ідеться про виставку в галереї мого товариша Миколи Цуканова, яку він з гордістю анонсував ще місяць тому. Своє мистецтво графіки представив народний художник України, академік Національної академії мистецтв, ректор Національної академії мистецтв та архітектури, президент академії Андрій Чебикін.

переглядів: 16
11:06

До Кропивницького незначне радіаційне забруднення з минулого не дісталося.

переглядів: 38
10:48

Напередодні нового навчального року, дев’ятого серпня, секретар міської ради Андрій Табалов та начальник міського управління освіти Лариса Костенко побували у двох школах, де нині тривають капітальні ремонти деяких їхніх приміщень.

переглядів: 41
10:46

У зв’язку із сильною спекою комунальники Кропивницького пришвидшать виконання ремонтних робіт на пішохідному мосту через Інгул.

переглядів: 40
10:45

Під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради начальник відділу реєстрації місця проживання особи Катерина Струк розповіла серед іншого, що місце проживання новонародженої дитини має бути зареєстроване впродовж трьох місяців від часу отримання свідоцтва про народження.

переглядів: 47
« 1 2 3 4 ... 754 755 756 »
pgt 0.65881 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua